Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Doorn van, H.F. (Hans)62719361933
Paternotte, S. (Stephan)61024702033
Dieleman, M. (Marco)64770752084
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401881
Snijders, J. (Jan)69171081725
Kooijman, C.J. (Chris)69684232051
Officier, T.G. (Tom)71609891926
Diermen van, H. (Henk)73720681674
Dol, N.J. (Niels)75904841782
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Ophem van, J. (Jos)79538911602
Wijono, S. (Santoso)84706491707
Beurskens, M. (Maus)84899541632
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862159
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dieleman, M. (Marco)64770752084
Kooijman, C.J. (Chris)69684232051
Paternotte, S. (Stephan)61024702033
Officier, T.G. (Tom)71609891926
Doorn van, H.F. (Hans)62719361933
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401881
Dol, N.J. (Niels)75904841782
Wijono, S. (Santoso)84706491707
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aksoy, A. (Abdssamed)88562540
Aksoy, E. (Eyp)88562650
Albul, A. (Alex)8789297251
Beekes, A.M.G. (Albert)84405860
Beurskens, M. (Maus)84899541632
Bosch, P.E. (Elias)8775888514
Bosman, K.J. (Keano)88433510
Braimaister, C.L. (Constantin)88007810
Brink van den, A. (Andries)79584891384
Brink van den, C. (Cil)8824387641
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341521
Calis, C. (Cedric)88056871110
Dniel, E. (Erik)8746441337
Dniel, L. (Mark)8793675190
Deelder, W.L. (Willem)8738004100
Dieleman, M. (Marco)64770752084
Diermen van, H. (Henk)73720681674
Dol, N.J. (Niels)75904841782
Doorn van, H.F. (Hans)62719361933
Doorn van, N. (Niek)78172161363
Dragojevic, D. (David)88243650
Duister, A.K.E. (Ed)76726651709
Evers, C. (Colin)8830822404
Floris, R. (Rob)83290241374
Goedhart, M. (Maarten)8675755487
Graaf de, D. (Dick)73552162073
Hadida, E.T.M. (Elise)8673412477
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421459
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992379
Harutunian, L. (Levon)8622581341
Harutunian, M. (Maria)87892860
Heitinga, B.E. (Beer)83659621308
Hessing, A.A.J. (Anton)8441488800
Hoekstra, R.G. (Rosalie)88311190
Hoekstra, S.L. (Sven)8719172398
Holwerda, B.T. (Brent)8845430125
Hoorn van, C. (Casper)76273231614
Hotting, J.P. (P)88597410
Joosten, M.W. (Maarten)83660611181
Kalk, J.P. (Joris)8564479374
Kok, J.J. (Jan)78340681395
Konig, I.A. (Ignace)84766441077
Kooijman, C.J. (Chris)69684232051
Kool, J. (Jan)86062900
Kool, L. (Laurens)81742101567
Kosikhin, A. (Artem)8813255100
Koster, J.P. (Jaap)73841901770
Kreyfelt von, E.P. (Ernst)70510441681
Kroder, T. (Ties)88433730
Kruif de, M. (Mathis)88433620
Kruik, W. (Wessel)8830833125
Lambrechts, M. (Mario)79662111481
Lambrechts, M.G.J. (Rien)84649731011
Leenaerts, L. (Tim)88351560
Leeuwen van, D.M. (David)8845364439
Lende van der, D.W.P. (David)8533118547
Lenssen, D. (Delun)87893190
Lit van der, R. (Roel)8759025256
Loedeman, A. (Bert)84988311402
Majoor, M. (Marco)80736261521
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862159
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401881
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881600
Officier, T.G. (Tom)71609891926
Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)72782931678
Ophem van, J. (Jos)79538911602
Paternotte, S. (Stephan)61024702033
Paternotte, T.C. (Tim)8775899281
Pijlman, L.K. (L)8688064366
Poorter de, T.H.X. (Teun)8800759125
Post, M.J. (Mark)8719150639
Quelle, P. (Pieter)79538801423
Raangs, R. (Raang)88194480
Reichardt, G.J. (Gert)84167491998
Saadi, Y.R. (Yousri)87590140
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221556
Schueren de vander, C.W.B. (Christiaan)87826861195
Snijders, J. (Jan)69171081725
Steen van der, J.G. (Johan)61915261541
Tennekes, M.J. (Mark)8622702512
Tolboom, N.J.H. (Nout)8751116412
Uijleman, R.L. (Richard)88194591044
Ustiuzhanin, A.L. (Arsenii)8789308182
Uyleman, L.O. (Luke)8824376125
Veen van, L. (Lize)88351450
Velker, W. (Wim)60885881850
Veltkamp, M.S. (Mees)8796304732
Verbeek, H. (Harm)70764761740
Viljoen, P. (Pieter)88308110
Vosmer, B.P.H. (Boris)8659728657
Vries de, L.M. (Lon)88351670
Vries de, M.R.J. (Mark)88433400
Wernsen, W.J. (Wilco)82649931670
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551773
Wijono, S. (Santoso)84706491707
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Wissink, H.J. (Henk)81980361274
Wit de, H. (Hans)85466920
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871384
Woudenberg, F.H. (Frank)83934291700
Wouters, F. (Florian)82226211649
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Kieboom, B. (Bert)59645631840
Tijssens, R. (Rob)69489641683
Houtman, A. (Dolf)64163551724
Disselhoff, R.M.L. (Rob)65663841829
Velden van de, E. (Eddy)72654231854
Piel, R.J. (Ruben)73354821821
Weidema, R. (Rik)74212821750
Koch, R. (Rami)75561421810
Brandenburg, M. (Melchior)76982951740
Vijvers, W.G. (Wim)79047761653
Brouwer, T. (Timon)86011532044
Balke, B. (Bert)81636281779
Wagener, F.O.O. (Florian)82748821853
Berkelmans, T. (Tom)83838811642
Dolder van, K. (Kees Jan)86500041907
Arensman, J. (Joan)88194372080
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Arensman, J. (Joan)88194372080
Balke, B. (Bert)81636281779
Disselhoff, R.M.L. (Rob)65663841829
Kieboom, B. (Bert)59645631840
Piel, R.J. (Ruben)73354821821
Velden van de, E. (Eddy)72654231854
Wagener, F.O.O. (Florian)82748821853
Weidema, R. (Rik)74212821750
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Adolfs, A. (Boris)88356290
Alfeu Pribanic, D. (Davi)88675180
Andersen, M. (Mads)87426682602
Arensman, J. (Joan)88194372080
Arp, B. (Bert)82319931276
Baart, E.R. (Edwin)77941711700
Baas, P. (Peter)75629841586
Baetings, R. (Rafael)8785249685
Balke, B. (Bert)81636281779
Beek van, A. (Alexander)74776792249
Beijen, C.M. (Cees)79880571625
Berkelmans, T. (Tom)83838811642
Bever van, L.I. (Louis)60316521524
Bitsakakis, A. (Anton)8632987775
Blietz, W. (Wouter)8597732363
Boots, J. (Julian)8661268507
Borm, F.W.M. (Frans)61777432133
Born v.d., H. (Henk)76810801564
Brandenburg, M. (Melchior)76982951740
Broekman, L. (Lode)86242641208
Brouwer, R. (Rein)84846632068
Brouwer, T. (Timon)86011532044
Bulk, E.F.A. (Emiel)88531740
Bulk, G.C. (Gijsbert)87169061478
Disselhoff, R.M.L. (Rob)65663841829
Dolder van, K. (Kees Jan)86500041907
Drunen van, W. (Willem)8772610293
Fawzy, M. (Marco)88356400
Fikkert, T. (Tom)69824811716
Garrido Dominguez, J. (Jess)88307452404
Gelder van, F.G. (Frits)84102811524
Geurts, S. (Sander)8558385938
Grand le, W. (Wallerand)79955371572
Grizell, J. (Johnas)87308320
Groote de, E. (Ewoud)79277992209
Groote de, J. (Jesper)78569042220
Haan de, T.K.81656191671
Haan den, C.J. (Cees-Jan)75660421670
Hagens, T. (Tijn)8813233307
Hamersveld van, R. (Raymond)62030981858
Hamond van, R. (Rinse)8647661658
Heijboer, P. (Pieter)68199781979
Heijden van der, A.C. (Ton)62362412307
Heijden van der, C.J. (Coen)61324782022
Heumen van, K. (Kyran)88674960
Hilhorst, R. (Ruben)79879582012
Houtman, A. (Dolf)64163551724
Janssen, R.W.A. (Ruud)74725752508
Jong de, F. (Floris)88059290
Jong de, T. (Teije)84430501586
Kampen van, R.O. (Robin)81394392653
Kieboom, B. (Bert)59645631840
Kikhtenko, A. (Anastasia)88521510
Klingeren van, T. (Thijs)8818986159
Koch, R. (Rami)75561421810
Kolff, W. (Wick)8724441691
Kroes de, L.R.M. (Leon)73574381687
Kroes, B. (Bas)60992361419
Kroon, J.W.M. (Johan)78484231494
Kuijl, I. (Iggy)8823925343
Kuijper, D. (Daniel)83959701825
Kuijper, D. (David)88370150
Kuperus, M. (Max)62289371687
Lambregts, S. (Siebrand)88238810
Langbroek, R. (Richard)77603461326
Lenssen, P. (Pieter)8823892211
Lohuis, I. (Iris)87308100
Lohuis, K. (Koen)8684984623
Man de, B. (Burg)84445131773
Markus, J.R. (John)65661971969
Meijer, A.J. (Fred)84377921434
Meijering, E. (Egon)87518860
Moerkoert, C. (Constant)88263120
Nusantara, A.A. (Ansel)88263010
Olislagers, J. (Jeroen)88252341497
Ootes, L. (Lars)80173062347
Pardo Simon, D. (David)87717302454
Pel, P.K. (Pieter)84769081403
Piel, R.J. (Ruben)73354821821
Pieterse, M. (Mark)71908871691
Poel van der, H. (Henk)61180132217
Poldermans, A. (Amber)86897580
Poldermans, J. (Joris)86461100
Reeskamp, S. (Sicco)83051871624
Ris, R. (Robert)79262592452
Ruiter de, T. (Tom)60994121982
Schurink, T. (Tycho)88532180
Selderbeek, O.H. (Otto)83443361591
Sibbing, E.J.A. (Eddy)62142852141
Siewertsen, K. (Klaas)75568461389
Singelenberg, M. (Maurits)88370040
Slisser, T. (Theo)62383971999
Sokolov, I. (Ivan)77300082578
Spee, A. (Aad)87727530
Spek van der, J. (Joshua)88521400
Spiering, M.J. (Martin Jan)82396930
Sueters, A.H.J. (Andre)62623441554
Swart, H.D. (Henk)62343931656
Swinderen van, R.K. (Rob)77814441707
Swinkels, R.H.A. (Robin)78845252491
Tex den, K. (Kees)8648717832
Tijssens, R. (Rob)69489641683
Velden van de, E. (Eddy)72654231854
Verhaar, C. (Kees)65645691644
Vijn, G.T. (Guido)74095341668
Vijvers, W.G. (Wim)79047761653
Wagener, F.O.O. (Florian)82748821853
Weidema, R. (Rik)74212821750
Wiarda, H. (Hidde)8782378178
Willemze, T. (Thomas)75857102394
Wilms, T. (Thomas)88239140
Windt van der, M. (Mauk)87823670
Windt van der, N. (Nine)88262900
Winkel de, S.W.J. (Simeon)88604560
Wintgens, I.L.J. (Inno)71887531330
Woerden van, J. (Jurre)8813211559
Woldhuis, M. (Marnik)8820218507
Woldhuis, T. (Thera)8668110462
Wylick van, M. (Manou)8797096738
Wylick van, M. (Mark)8627608906
Zaragatski, I. (Ilja)82096082483
Zwart de, Q. (Quinten)88675070
Niet opgekomen00000