v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Valstar, J.R. (Johan)64420732007
Rill, G. (Gerard)70797322237
Jonge de, J.L. (Jan)71849361692
Struikmans, H. (Henk)73566571804
Jentink, J. (Joop)78860981718
Verstege, V. (Vincent)79734931747
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191844
Busstra, F. (Freek)82000381835
Hill, N.I. (Nick)83415971984
Bosch, D. (Dieuwe)85632691739
Wijk van, P.A. (Peter)86498831888
Wolters, G. (Gerrit)87488501532
Meeuse, T. (Theo)87753601565
Huigen, C. (Kees)88272580
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Rill, G. (Gerard)70797322237
Valstar, J.R. (Johan)64420732007
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191844
Wijk van, P.A. (Peter)86498831888
Struikmans, H. (Henk)73566571804
Bosch, D. (Dieuwe)85632691739
Verstege, V. (Vincent)79734931747
Busstra, F. (Freek)82000381835
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Awetian, V. (Vardan)8785293769
Baan, M. (Maurits)8704036589
Beek, M. (Michael)88391380
Beltman, Y. (Yannick)88325600
Berends, W.J. (Wouter Jan)88391490
Blom, J. (Jorim)87853040
Bosch, D. (Dieuwe)85632691739
Bremmer, J.P. (Jochem)85319740
Busstra, F. (Freek)82000381835
Dam van, P.H. (Piet)59663011510
Delden van, J. (Jan)87297870
Dijk van, M. (Menno)88252120
Docters van Leeuwen, S. (Sven)88391600
Fondse, B. (Bram)87413040
Gerstel, B. (Ben)88391710
Hill, N.I. (Nick)83415971984
Huigen, C. (Kees)88272580
Hung, M. (Mia)88391820
Jentink, J. (Joop)78860981718
Jong de, S. (Simon)87853260
Jonge de, J.L. (Jan)71849361692
Kemp, E. (Edward)8785436790
Kemp, S. (Sander)88325710
Kong, C. (Christopher)8705323735
Koopmans, L. (Levi)88391930
Kruif de, N.G. (Nico)70103880
Lakeman, W. (Willem)83492971617
Langeraar, J. (Jemimah)87853590
Langeraar, N. (Nathan)87854470
Linden van der, N. (Niels)87853700
Maas, C. (Kees)74463511501
Meeuse, T. (Theo)87753601565
Nemchenko, N. (Nicolas)88392040
Nieuwenhuis, F. (Floris)8785458172
Nieuwenhuis, T. (Thijs)8785469789
Nusselder, C. (Cas)8785381573
Onnink, J.T.H. (Johan)77394791477
Os van, J. (Jorrit)88392150
Peng, Y. (Ye)87853920
Putten van, P. (Peer)79750991584
Rezki, D. (Drimitri)8741337941
Rijkse, E. (Erik)8704058735
Rill, G. (Gerard)70797322237
Schot, A. (Arnout)88347050
Struikmans, H. (Henk)73566571804
Tenkink, K. (Koert)88392260
Valstar, J.R. (Johan)64420732007
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191844
Verstege, V. (Vincent)79734931747
Vogel, L. (Levi)8834716507
Vulpen van, D. (David)8832582608
Walsum van, S. (Simon)87854140
Werf van der, J.R. (Jan)60786441372
Wieman, A.P.M. (Louis)87767240
Wijk van, P.A. (Peter)86498831888
Wolters, G. (Gerrit)87488501532
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Vennix, P.A.M. (Paula)61859161799
Pafort, H.C. (Kees)62392331808
Kloppenborg, J. (Jos)61118641799
Bettman, J. (Jan)73679101795
Stekelenburg, R.F.73842781514
Reemst van, B. (Bram)74285861660
Leeuwenkamp van, P. (Paul)84894151671
Delft van, B. (Bas)84849601632
Vroome de, E.M.M. (Ernest)82692721938
Loots, E.M. (Ewoud)83098731688
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bettman, J. (Jan)73679101795
Vroome de, E.M.M. (Ernest)82692721938
Kloppenborg, J. (Jos)61118641799
Pafort, H.C. (Kees)62392331808
Vennix, P.A.M. (Paula)61859161799
Leeuwenkamp van, P. (Paul)84894151671
Reemst van, B. (Bram)74285861660
Stekelenburg, R.F.73842781514
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agterberg, K. (Koen)8763733668
Ahmadi, A. (Ali Reza)88508750
Alhasoud, A. (Abdulhamid)87928280
Andel, D.I. (Daniël)80718551828
Andriessen, B.J. (Bart Jan)86581991837
Bakkenes, W. (Wout)88609290
Beek van, D.J. (Jorn)76707951854
Beijer, A.J. (Bram)81875421783
Bekkers, P. (Paul)75460991999
Bensdorp, L.S.A. (Laura)77942152048
Berg van den, C.H. (Cedric)86185441232
Berns, J. (Jasper)8760070636
Berns, T. (Thijmen)8830558221
Bettman, J. (Jan)73679101795
Bijvank, E. (Evelyn)84388041269
Bijvank, K. (Kylian)84843001699
Bijvank, R.E. (Roland)80720531610
Blanken, W. (Wouter)8810824125
Blom van der, F.F.M. (Floris)78728211782
Blom, F. (Flynn)88008250
Blom, O. (Olivier)88306900
Blommestein, C.M. (Maarten)84454921400
Bongers, K. (Krijn)8812639429
Borghouts, R. (Rutger)87928720
Bosch, D. (Dieuwe)85632691739
Brandsma, P. (Peter)82792601607
Brouwer, M. (Micha)88609400
Bruinsma, S. (Simon)8591902562
Buijs, P. (Pijke)87665270
Daalhuizen, W. (Willem)88306680
Delft van, B. (Bas)84849601632
Donders, N. (Nicola)87487620
Dreu de, D. (Dies)80785651802
Evers, E.J. (Evert Jan)62175191627
Fokkinga, T. (Tijl)8757540738
Fontein, A.M. (Mieps)59595801038
Frakking, T. (Tom)8730469924
Ginkel van, H. (Henk)75560541375
Gool van, L.72511231215
Goor van, W. (Wout)59500871762
Graaf de, M. (Mark)8753030641
Hacquebord, T. (Tjerk)73298171990
Harmsen, G. (Gerrit)73086972004
Heijden van der, R.P.J. (Ronny)79848121766
Hendrikx, N. (Niels)82001042147
Herben, W. (Wiek)88365090
Hertog ten, A. (Albertus)59716581985
Hill, N.I. (Nick)83415971984
Homan, P.66001651742
Huis in 't Veld, K. (Kasper)88508860
Hussen van, C. (Casper)87088431250
Jacobs, F. (Frans)84541161362
Janse, E.W. (Erik)86086112023
Jansen, F. (Floris)88387860
Jentink, J. (Joop)78860981718
Jong de, L. (Lode)8792905497
Jong de, V. (Viënn)8792894150
Jonge de, K.T. (Rijn)82663021412
Jordi, R. (Rein)8723627773
Kamphuis, J. (Jon)84587141367
Keesmaat, S. (Stef)8640148626
Kleijn de, E. (Erwin)88147950
Kleijn de, M. (Max)8814278289
Kloppenborg, J. (Jos)61118641799
Koop, R. (Renske)88387420
Koop, W. (Wiebe)88387530
Kooter, J. (Jens)88387310
Koster, L.H.S. (Luuk)8850897165
Kraker de, J.A. (Johnny)77396771919
Kronemeijer, H. (Hugo)8591924834
Kronemeijer, L. (Lucas)8741513488
Kuijpers, A. (Ansem)8618621587
Kuik van, D. (David)8593046538
Le Fèvre, W.M. (Wouter)79908731832
Leenaers, T.H. (Twan)85532591467
Leenen, S. (Seppe)88306790
Leeuwenkamp van, P. (Paul)84894151671
Lek van der, J. (Jouke)8753019696
Lemstra, H. (Harro)8748773801
Let van der, T. (Tia)80762551173
Li tang, E. (Enya)8711439271
Linden van der, M.W. (Michiel)84444361396
Lingen van, Q. (Quinten)85930241510
Lingen van, X.Y.V. (Xander)8664964564
Loots, E.M. (Ewoud)83098731688
Löffler, M. (Maarten)85232401763
Malmberg, L. (Lisa)8708623417
Malmberg, R. (Ruben)8728126345
Mang, D. (Dalya)85625651428
Mang, J. (Jessie)85396411600
Meijer, P. (Paul)76706191364
Mellegers, P.J. (Pieterjan)74499041540
Metz, M. (Maarten)83394961528
Minnen van der, J. (Jasper)83154171274
Moonen, D. (Dasha)8621954233
Moonen, K. (Kevin)85816501131
Most van de, B. (Bastiaan)60379221371
Muller, T. (Tim)85191920
Nataraj Rummaghatte, S. (Samarth)8810802188
Njika, C.E. (Chima Elijah)8713375743
Oruganti, O.R. (Omkaar Rao)8728137741
Os van, A. (Anton)88609180
Pafort, H.C. (Kees)62392331808
Pol van der, R. (Rico)85065641838
Post, M. (Maarten)76450221834
Pouderoyen, G.J. (Gert-Jan)77563751449
Reemst van, B. (Bram)74285861660
Renswoude van, J. (Jeffrey)80564771922
Rietbergen, O. (Otto)8792861354
Romijn, T. (Tijmen)86146170
Rose, K.T. (Tom)83558421993
Rossocha, F. (Finn)8836531368
Rossocha, H. (Heiko)8836520100
Scheer, J. (Joek)8757529613
Schippers, N. (Nelleke)88210540
Schoen, A.J.N. (Tony)83523331607
Schulten, H.J.60471951254
Schönberger, D.H.B. (Daan)82220052077
Shafa Omry, L. (Louay)87788250
Slabbekoorn, M. (Marit)87236160
Smit, T. (Teun)8766692398
Spiering, M. (Matthé)8560343845
Stegeman, C.E.72736951361
Stekelenburg, R.F.73842781514
Sterk, E. (Emma)88387750
Sterk, R. (Ralf)8647749987
Stok, J. (Joris)8635737948
Stone, S. (Sam)88387640
Struikmans, H. (Henk)73566571804
Teuben, J.T. (Jan)81593601924
Timmers, N. (Niels)8640192582
Uahabi al, A. (Adam)8543821508
Uahabi al, S. (Samy)85438320
Uiterwaal, A. (Andries)84000510
Valkenburg, M. (Max)88388300
Veen van, J. (Jelle)87082490
Veerman, R. (Rien)8673445595
Veld, J.H. (Joop)86518631638
Venema, M. (Mees)88481800
Vennix, P.A.M. (Paula)61859161799
Vergouwe, T. (Tsjerk)8593134506
Verhagen, T. (Tim)88482790
Vernooij, G.W.C. (Gerard)80094191844
Verstege, V. (Vincent)79734931747
Verweij, L.A. (Kees)83112371917
Vollema, B. (Bauke)87281590
Voort van der, Q. (Quintin)8635847717
Voronov, A. (Andrey)88008140
Vreeken, C.N. (Kees)61414871844
Vroome de, E.M.M. (Ernest)82692721938
Wandy, K. (Kasim)81056251683
Wester, F. (Frank)81599101654
Wijers, B.J.71736611470
Wijk van, P.A. (Peter)86498831888
Zon van, T. (Tobias)8684445633
Zwam van, B.A.62353721501
Niet opgekomen00000