Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Manschot, W.W.A. (Walter)73192901526
Potjer, M.R. (Menno)75862711570
Capelleveen van, F. (Floris)84261651201
Schuren, R. (Rick)84651931113
Stavenuiter, S.T. (Son)8589746986
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Burton Göbel, T. (Trustin)86498390
Hahné, L. (Lucas)8660113911
Stoffer, P. (Paul)86748201482
Eijk van, D. (Dries)87940271586
Gaal van, H. (Hugo)8800495532
Eck van, N. (Nout)8820031974
Ratering, R. (Robert)88352550
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Eijk van, D. (Dries)87940271586
Stoffer, P. (Paul)86748201482
Capelleveen van, F. (Floris)84261651201
Schuren, R. (Rick)84651931113
Hahné, L. (Lucas)8660113911
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Stavenuiter, S.T. (Son)8589746986
Gaal van, H. (Hugo)8800495532
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alst van, D. (Denzel)8856650100
Belle, E. (Erika)72635311838
Bent van der, R. (Rinse)8690561831
Boele, J.M. (Martijn)79500192086
Burton Göbel, T. (Trustin)86498390
Capelleveen van, F. (Floris)84261651201
Capelleveen van, H.C. (Hans)67846791810
Dahlhaus, C. (Casper)88566610
Daniels, C.N.J. (Chao)8531149832
Dusseldorp van, B. (Brent)85741151768
Eck van, N. (Nout)8820031974
Eijk van, D. (Dries)87940271586
Emden van, R. (Rick)88153561317
Gaal van, H. (Hugo)8800495532
Galen van, J. (Jan)58075711435
Hahné, L. (Lucas)8660113911
Kuijk van, A.H.J. (André)74360441466
Kuijk van, J. (Julian)85646331390
Kuijk van, L. (Lazlo)85646441534
Kuijk van, V. (Vadim)85646551697
Louwman, W. (Wim)86036611599
Manschot, W.W.A. (Walter)73192901526
Mentz, N. (Nicolaas)8794005200
Nieukerken van, J.J. (Jonathan)87253320
Pelt, A. (Austin)88064460
Pelt, V. (Victor)88064570
Potjer, M.R. (Menno)75862711570
Ratering, R. (Robert)88352550
Riek van, H. (Hans)86086880
Schadd, B.J. (Jan)80401531858
Schuren, R. (Rick)84651931113
Stavenuiter, S.T. (Son)8589746986
Stoffer, P. (Paul)86748201482
Stuut, J. (Jan)86225151289
Tichelman, J.F. (Rik)67766711841
Ursem, D. (Dani)86894390
Vaessen, D. (Dion)8725321227
Verhoef, P.F. (Pieter)84287392199
Verhoef, R.A.J. (Ruud)80745941850
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Wietmarschen van, J. (Job)88064680
Winter de, B.H. (Ben)82423770
Winter de, E.B. (Eric)59582051654
Wolthuis, J.C. (Hans)74501241293
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Meijer, H. (Hans)69451691319
Hamers, P.H. (Peter)76778131322
Zuidema, J.J. (Jan)81087161397
Hamers, B. (Bram)80789941322
Sanders, J. (Jan)83499241346
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991305
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251355
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491294
Eisma, C.W. (Cesar)88041581299
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081413
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731150
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081413
Hamers, P.H. (Peter)76778131322
Zuidema, J.J. (Jan)81087161397
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251355
Meijer, H. (Hans)69451691319
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991305
Hamers, B. (Bram)80789941322
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731150
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abrahamse, W. (Wouter)69243682006
Alfen van, M.F. (Rene)66612041816
Amani, Z. (Zekria)82459301589
Amerongen van, T.C. (Theo)61227211678
Arends, H.G.W. (Gerrie)76822461479
Beaufort de, S.T.V. (Simon)87704870
Beeke, B. (Bob)74988872259
Belle van, R. (Rob)64260681673
Berben, F.M.L. (Frans)88090970
Berenschot, W. (Willem)8647584693
Berkhout, R.V. (Ruben)8805148225
Berkhout, S. (Sander)73616402050
Berkhout, T.J. (Tim)8805159324
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081413
Blaset, J.A. (Jane)86493110
Blok, M. (Michiel)73389472143
Boel, P. (Peter)64064002125
Bohlsen, L. (Linus)88222642027
Boonstra, J. (Jacques)73585601781
Boorsma, A. (Andele)88310310
Braam, M.C.J. (Marco)83243381781
Brachten, R.H.B. (Ron)82631231635
Brandt, B. (Benjamin)83691961720
Braun, S.C. (Steven)78580481731
Brink van, J.E.J. (Johan)88222200
Bronsveld, P. (Peter)8667329693
Bruxvoort van, P. (Peter)85578790
Bruxvoort van, X. (Xadya)82241061604
Buren van, H.G. (Hendrik)59715591482
Burger, G.C.E. (Guido)85634120
Bus, T.G. (Tom)69429142126
Capelleveen van, H.C. (Hans)67846791810
Ceylan, S. (Sude)88246290
Corbeel, A.J. (Hans)72116001461
Derendorp, J.P. (Hans)72360201401
Deursen van, P.H. (Peter)72635421282
Diekema, J. (Jan)83565241006
Dijk van, J.T. (Tijs)58124001721
Dijkstra, H.J. (Hedser)70290441750
Droop, V. (Victor)87141010
Duijker, J.H. (Bert)65892641899
Duman, M. (Murat)78941831931
Eder, H. (Horst)80383271598
Eggink, R. (Ronnie)75359791840
Eisma, C.W. (Cesar)88041581299
Etten van, B.W. (Bart)81092001385
Fassaert, D.J.M. (Désiré)63837401870
Freytas de, P.L. (Paul)73937051920
Gemert van, N.C.W.J. (Nora)88529650
Gerlich, R.J.H. (Remco)75884051920
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071848
Gort, E. (Erik)88091081778
Gouw van der, I. (Ivo)73623221786
Gresnigt, J.H. (Joost)88051700
Groen, J. (Jan)82493951692
Groot de, A.F. (André)74201051418
Gubbels, W. (Werner)8549926968
Hageman, D. (Danny)84909111474
Haggeman, H.J.G.A. (Henny)79707321756
Ham van den, J.W. (Wolter)88409640
Hamers, B. (Bram)80789941322
Hamers, P.H. (Peter)76778131322
Hartogh Heijs, J.A. (Bob)61454911395
Hattum van, A.H. (Lex)75260571543
Hendriks, G.W. (Gerben)61194211798
Hendriks, J. (Jonathan)8622372570
Hendriks, L.M. (Lily)88613690
Hendriks, R.A.M. (Raymond)88272690
Hieltjes, B. (Bryan)84468341229
Hogenhout, R. (Ruben)71061982009
Holtackers, D.M. (Daan)77979001879
Hoogland, D. (Dirk)59851992098
Huberts, R.C.M. (Rob)75241981838
Ickenroth, S.J. (Senn)88381810
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731150
Janssen, A.H.A.F. (Toon)65142551707
Janssen, G. (Gerard)86895710
Jansz, W.F.E. (Wilfred)78049401658
Jurgens, D. (Dean)8762358326
Jurrius, T. (Theo)78696862061
Kersten, J.A. (Jeroen)77835231817
Keulen van, C. (Kees)84723651383
Keulen van, K. (Koen)81664991696
Khamiyev, N. (Nurzhan)87759431816
Knuiman, J.J.E. (Jan)67774301974
Koeweiden, T. (Theo)76357271498
Kok de, A.A.M. (Lion)83020411446
Kooij, B. (Bob)84916371554
Kooman, J. (Ko)80732631459
Kort de, B. (Bart)79531761836
Krallis, A.M. (Marina)87723350
Krogt van der, J. (Jonathan)82858601437
Kuijk van, A.H.J. (André)74360441466
Kuijk van, V. (Vadim)85646551697
Kusters, H.M.A. (Hub)69423201600
Lange de, H.B.I. (Rik)66774620
Leeuw de, R.L. (Remco)67448812175
Linde van de, J.A. (Jan)86613012075
Liu, S.S.Y. (Sam)88508090
Loos, S. (Sjoerd)88538450
Losekoot, P. (Pascal)75046292049
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491294
Maas, E.H.M. (Bert)86304791129
Maassen van den Brink, K.J. (Koen)78931822010
Marinelli, L.S. (Luca)88538120
Marks, A. (Albert)80161071693
Meijer, H. (Hans)69451691319
Mekers, C.T.J. (Coen)64178181860
Mol de, P.W. (Piet)81319811770
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251355
Mowsumzade, N. (Narmina)88310530
Mowsumzade, S. (Sabina)88310640
Munnik de, H.T.H. (Herman)73256261415
Naasz, R. (Robert)80472261764
Naber, Q.A. (Quirine)82418271749
Nguyen, D. (Danh)8631898608
Nguyen, D. (Duy)8631887951
Nieuwenstein, C.C. (Constant)87123191233
Noordhuis, J. (Jelle)84278481227
Passchier, W.J.A. (Werner)74443381680
Peters, E. (Edwin)74943111713
Plomp, B. (Barth)60547961936
Randtwijk van, M.A. (Mick)84036482028
Reulink, F. (Fred)62581201982
Rigter, H.A. (Hans)71625071775
Rijmer, W.J.F. (Pim)84282001012
Rijn van, W.A. (Wouter)73402452160
Roosmalen van, S. (Sjoerd)77692012089
Rudolphi, M. (Meindert)87423270
Samman, A.S. (Ahmad)87339780
Sanders, J. (Jan)83499241346
Schleipfenbauer, B. (Bent)82575131898
Schleipfenbauer, F. (Frank)69869362157
Schoenmakers, N.P. (Nico)74398061785
Schoenmakers, P.W.J. (Paul)76635681808
Schunck, H.G. (Henk)81144581505
Shakhverdian, W. (William)85602552042
Simon, C.S. (Christian)88246180
Singendonk, E. (Ernst)77087780
Smith, B. (Beau)88455290
Smith, L. (London)88455180
Stadegaard, K. (Koen)8681266534
Stibbe, P.H.I. (Philip)80161290
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991305
Storms, L.B.O. (Laurens)71567432092
Sulejmani, N. (Nedzat)85437331353
Taal, A.P. (Anne Paul)69351701893
Tol van, L.J.H.V. (Léon)80744952221
Trofim, E. (Eduard)8751809252
Verfuerth, K. (Kevin)85778111967
Verhaar, S. (Suzanne)88176660
Verhoef, P.F. (Pieter)84287392199
Verhoef, R.A.J. (Ruud)80745941850
Vermeer, J.A. (Jan)62479561611
Vertelman, S. (Sieger)8750115302
Vliek, D.W. (Dick)77704991662
Vogel, J. (Jaap)73744332115
Vries de, E. (Eelco)68228052231
Vucht van, S. (Sander)68096931862
Waardenburg van, P. (Patrick)78798281755
Wel van der, R. (Richard)75423041998
Wendrich, D.C. (Christian)88482570
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Wijman, C.E. (Clemens)72956731961
Wilgenhof, O. (Otto)58021152118
Wille, E. (Erik)60289681798
Wille, R. (Ruud)60286161856
Willigen van, J.W. (Jan Willem)65948191774
Witmans, W.J.T. (Wisse)85167611562
Wolbers, J.P. (Johan)76947312031
Woudt, S. (Sara)8804147225
Yastrebov, F.I. (Fedor)8695027373
Zuidema, J.J. (Jan)81087161397
Niet opgekomen00000