Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bruggeman , M.R. (Marc)84341401117
Have ten, M.F. (Marielle)84539841012
Bommel van, S. (Sijmen)84900200
Waal van der, L. (Leendert)8684467919
Verweij , M.D. (Marijn)87245950
Jansen , E.M. (Erica)87246060
Uitdehaag , K.A. (Koen)88069630
Bruggeling , C. (Chula)88205150
Berg van den, L.J. (Luuk)88265540
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bruggeman , M.R. (Marc)84341401117
Have ten, M.F. (Marielle)84539841012
Uitdehaag , K.A. (Koen)88069630
Verweij , M.D. (Marijn)87245950
Waal van der, L. (Leendert)8684467919
Jansen , E.M. (Erica)87246060
Bruggeling , C. (Chula)88205150
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afek , Y. (Yochanan)79438262239
Allmer , L. (Lukas)88371910
Awotahegn , M.B. (Michael)88357500
Bakker , H. (Henk)73004361325
Beek van, N.A.M. (Nikolai)88211750
Bense , K.F. (Kailash)88097570
Berg van den, L.J. (Luuk)88265540
Bijlmakers , S.A. (Steef)80075271482
Blom , J. (Jan)62498260
Bolck , M.J. (Marius)84900091471
Bommel van, S. (Sijmen)84900200
Bonnier , F. (Frans)77835561870
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bovens , N.L.A. (Noël)76492241884
Bruggeling , C. (Chula)88205150
Bruggeman , M.R. (Marc)84341401117
Bunnik , T. (Thijs)88372020
Burer , A.R.M. (Audry)60167251858
Bus , W.M. (Wouter)85217111467
Christians , R.H. (Richard)78822811865
Dael , L. (Luc)87872400
Dam , H. (Hans)72574041943
Dirksen , R.V.L. (Reiko)87048720
Dodeman , B. (Bartel)75659541825
Dodik , Z. (Ziad)87961390
Duijl van, N. (Niels)85106230
Eekhout van, D.A. (David)77118252134
Egmond van, R.J. (Robert-Jan)87515670
Eijk van, J.H.A. (Sander)79093522371
Folkerts , E. (Einar)87832800
Franssen , J. (Jeroen)79361922166
Gieltjes , F.J. (Frits)77837101799
Gofferjé , G.S.L. (Silvain)87832690
Grigorjan , M. (Michael)88035090
Grigorjan , T. (Tigran)88035200
Hahne , M.G.J.M. (Marcel)75119111747
Harst van der, A.A. (Albert)76093051551
Have ten, M.F. (Marielle)84539841012
Heger , J.J. (Janno)88265650
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822060
Hettinga , A.B.C. (Abel)87280820
Hooghiemstra , J.L. (Joost)84692301747
Jansen , E.M. (Erica)87246060
Janssen , A.W.G. (Anja)86844561435
Jeuken , C.J.H.M. (Karin)79572791634
Jonker , A.B. (Fred)74770302129
Kempen van, T. (Tara)88097790
Kets , G.A. (Gerbert)80585561515
Koeijer de, A. (Alexander)88371470
Koeijer de, D. (David)88097350
Koekebakker , J.W. (Jan Willem)80706671386
Korf , A.G.B. (Alexander)76994060
Kranenburg , L.S. (Lucas)87832580
Kruit , P.H. (Pieter)76217351886
Landsbergen , M. (Marjon)84182560
Leerdam van, R. (Robin)77674192017
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111560
Lorier , Z. (Zeph)88371800
Lureman de Vletter , K. (Kick)88371580
Martinez , A.E. (Anna)85112501832
Martinez , S.I. (Sara)85332171663
Melgers , J.A. (Jaap)79697421596
Mulder , J.B. (Joren)79714361751
Mullekom van, E. (Eric)80856821482
Mullekom van, J. (Jelle)86313590
Naaijer , M. (Martijn)76968761994
Neuteboom , J.H. (Jan Hendrik)79422641821
Oorebeek , E. (Erwin)69851542225
Oostvogels , I. (Inge)82572051535
Otte , M.A. (Marco)76995601824
Paus de, P.L. (Pieter)75708271648
Poole le, C. (Corniek)85799561452
Posthuma , J.P. (Joris)84960700
Roothaan , A.P. (Arnoud)87281041530
Roothaan , E. (Elmar)85600571706
Schrijver , L. (Luuk)88372130
Slijper , H.T. (Thomas)81521661932
Smaling , E.M.A. (Eric)62501561980
Smidt , D. (Daniel)87582440
Sminia , T.J. (Tjerk)79108042059
Smouter , M. (Martin)85602990
Stallinga , H. (Hein)69441901659
Stalpers , D.A. (Daniel)87582550
Stap , C.R.M. (Kees)70965732051
Stigter , J. (John)74638521865
Thije ten, J.H. (Hens)75173230
Timman , J.H. (Jan)62296522532
Timmer , R. (Rijk)59904021438
Torn , L.H. (Bert)72896122174
Tromp , F. (Frans)59887741872
Uitdehaag , K.A. (Koen)88069630
Veen van der, F.D. (Florian)87582660
Vegter , L.J. (Leen)69776081507
Verhoef , H.A. (Harry)81596131692
Verweij , M.D. (Marijn)87245950
Verwoert , J. (Jef)73219632069
Vos de Wael , L.A.I.R. (Alexander)76948191573
Vos de, C.M. (Clemens)74040561975
Vries de, B.J. (Bram)83398371894
Waal van der, L. (Leendert)8684467919
Waerdt van de, C. (Cees)79506681895
Walstra , G. (Gerrit)62225681636
Weenink , E. (Emilio)84935840
Weerd van de, B. (Boris)87280930
Westerhof , J.W. (Jan Willem)81483931659
Wiegant , W. (Wim)76098221499
Wieggers , W.S. (Wouter)86218001380
Wiersma , J.F. (Co)64202931823
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201410
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091696
Woenmaesot , B. (Bas)86313700
Zheng , M. (Max)88097680
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Meijer , H. (Hans)69451691348
Hamers , P.H. (Peter)76778131410
Zuidema , J.J. (Jan)81087161352
Hamers , B. (Bram)80789941379
Sanders , J. (Jan)83499241359
Stomphorst , M.J. (Thijs)83622991271
Mollahosseini , K. (Kazem)85434251332
Bijlsma , J. (Jean Paul)72867081414
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731192
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bijlsma , J. (Jean Paul)72867081414
Hamers , P.H. (Peter)76778131410
Zuidema , J.J. (Jan)81087161352
Mollahosseini , K. (Kazem)85434251332
Meijer , H. (Hans)69451691348
Stomphorst , M.J. (Thijs)83622991271
Hamers , B. (Bram)80789941379
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731192
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abrahamse , W. (Wouter)69243681998
Alfen van, M.F. (Rene)66612041807
Amani , Z. (Zekria)82459301623
Amerongen van, T.C. (Theo)61227211707
Arends , H.G.W. (Gerrie)76822461483
Beaufort de, S.T.V. (Simon)87704870
Beeke , B. (Bob)74988872281
Belle van, R. (Rob)64260681704
Berben , F.M.L. (Frans)88090970
Berenschot , W. (Willem)86475840
Berkhout , R.V. (Ruben)88051480
Berkhout , S. (Sander)73616402068
Berkhout , T.J. (Tim)88051590
Bijlsma , J. (Jean Paul)72867081414
Blaset , J.A. (Jane)86493110
Blok , M. (Michiel)73389472103
Boel , P. (Peter)64064002098
Bohlsen , L. (Linus)88222642029
Boonstra , J. (Jacques)73585601747
Boorsma , A. (Andele)88310310
Braam , M.C.J. (Marco)83243381751
Brachten , R.H.B. (Ron)82631231650
Braun , S.C. (Steven)78580481738
Brink van, J.E.J. (Johan)88222200
Bronsveld , P. (Peter)86673290
Bruxvoort van, P. (Peter)85578790
Bruxvoort van, X. (Xadya)82241061597
Bulgurcu , B. (Berke)86318650
Buren van, H.G. (Hendrik)59715591504
Burger , G.C.E. (Guido)85634120
Bus , T.G. (Tom)69429142098
Capelleveen van, H.C. (Hans)67846791812
Ceylan , S. (Sude)88246290
Corbeel , A.J. (Hans)72116001435
Derendorp , J.P. (Hans)72360201377
Deursen van, P.H. (Peter)72635421309
Diekema , J. (Jan)83565241035
Dijk van, J.T. (Tijs)58124001722
Dijkstra , H.J. (Hedser)70290441715
Droop , V. (Victor)87141010
Duijker , J.H. (Bert)65892641886
Duman , M. (Murat)78941831951
Eder , H. (Horst)80383271583
Eggink , R. (Ronnie)75359790
Eisma , C.W. (Cesar)88041580
Etten van, B.W. (Bart)81092001385
Fassaert , D.J.M. (Désiré)63837401862
Freytas de, P.L. (Paul)73937051938
Gerlich , R.J.H. (Remco)75884051920
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071798
Gort , E. (Erik)88091080
Gouw van der, I. (Ivo)73623221830
Gresnigt , J.H. (Joost)88051700
Groen , J. (Jan)82493951711
Groot de, A.F. (André)74201051408
Gubbels , W. (Werner)8549926968
Hageman , D. (Danny)84909111383
Haggeman , H.J.G.A. (Henny)79707321778
Hamers , B. (Bram)80789941379
Hamers , P.H. (Peter)76778131410
Hartogh Heijs , J.A. (Bob)61454911395
Hattum van, A.H. (Lex)75260571618
Helden van, D.S.P. (Daan)86863150
Helden van, S.C.J. (Sanne)87689910
Helden van, T.J.M. (Tom)87055210
Hendriks , G.W. (Gerben)61194211794
Hendriks , J. (Jonathan)86223720
Hendriks , R.A.M. (Raymond)88272690
Hieltjes , B. (Bryan)84468341214
Hogenhout , R. (Ruben)71061982009
Holtackers , D.M. (Daan)77979001881
Hoogland , D. (Dirk)59851992071
Huberts , R.C.M. (Rob)75241981830
Huizinga , S.W. (Siert)73643791749
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731192
Janssen , A.H.A.F. (Toon)65142551808
Janssen , G. (Gerard)86895710
Jansz , W.F.E. (Wilfred)78049401642
Jurgens , D. (Dean)87623580
Jurrius , T. (Theo)78696862085
Kersten , J.A. (Jeroen)77835231811
Keulen van, C. (Kees)84723651356
Keulen van, K. (Koen)81664991634
Knuiman , J.J.E. (Jan)67774301972
Koeweiden , T. (Theo)76357271484
Kok de, A.A.M. (Lion)83020411432
Kooij , B. (Bob)84916371571
Kooman , J. (Ko)80732631406
Kort de, B. (Bart)79531761868
Krallis , A.M. (Marina)87723350
Krogt van der, J. (Jonathan)82858601410
Kuijk van, A.H.J. (André)74360441390
Kuijk van, V. (Vadim)85646551650
Kusters , H.M.A. (Hub)69423201613
Lange de, H.B.I. (Rik)66774620
Leeuw de, R.L. (Remco)67448812175
Linde van de, J.A. (Jan)86613012101
Losekoot , P. (Pascal)75046292043
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491228
Maas , E.H.M. (Bert)86304791048
Maassen van den Brink , K.J. (Koen)78931822014
Marks , A. (Albert)80161071667
Meijer , H. (Hans)69451691348
Mekers , C.T.J. (Coen)64178181867
Mercan , O.M. (Oscar)83277151539
Mol de, P.W. (Piet)81319811796
Mollahosseini , K. (Kazem)85434251332
Mowsumzade , N. (Narmina)88310530
Mowsumzade , S. (Sabina)88310640
Munnik de, H.T.H. (Herman)73256261409
Naasz , R. (Robert)80472261785
Naber , Q.A. (Quirine)82418271707
Nguyen , D. (Danh)86318980
Nguyen , D. (Duy)86318870
Nieuwenstein , C.C. (Constant)87123190
Noordhuis , J. (Jelle)84278481258
Passchier , W.J.A. (Werner)74443381665
Peters , E. (Edwin)74943111695
Plomp , B. (Barth)60547961907
Randtwijk van, M.A. (Mick)84036482005
Reulink , F. (Fred)62581202008
Rigter , H.A. (Hans)71625071792
Rijmer , W.J.F. (Pim)84282001012
Rijn van, W.A. (Wouter)73402452111
Roosmalen van, S. (Sjoerd)77692012057
Rudolphi , M. (Meindert)87423270
Samman , A.S. (Ahmad)87339780
Sanders , B.L.M. (Bob)82646191392
Sanders , J. (Jan)83499241359
Schleipfenbauer , B. (Bent)82575131924
Schleipfenbauer , F. (Frank)69869362147
Schoenmakers , N.P. (Nico)74398061758
Schoenmakers , P.W.J. (Paul)76635681808
Schunck , H.G. (Henk)81144581552
Simon , C.S. (Christian)88246180
Singendonk , E. (Ernst)77087780
Sleijffers , J. (Julian)88331540
Stadegaard , K. (Koen)86812660
Stibbe , P.H.I. (Philip)80161290
Stomphorst , M.J. (Thijs)83622991271
Storms , L.B.O. (Laurens)71567432092
Sulejmani , N. (Nedzat)85437331353
Taal , A.P. (Anne Paul)69351701880
Tol van, L.J.H.V. (Léon)80744952220
Tran , Q.M. (Quoc My)88267850
Trofim , E. (Eduard)87518090
Verhaar , S. (Suzanne)88176660
Verhoef , P.F. (Pieter)84287392074
Verhoef , R.A.J. (Ruud)80745941858
Vermeer , J.A. (Jan)62479561654
Vertelman , S. (Sieger)87501150
Vliek , D.W. (Dick)77704991689
Vogel , J. (Jaap)73744332160
Vries de, E. (Eelco)68228052239
Waardenburg van, P. (Patrick)78798281745
Wel van der, R. (Richard)75423041981
Wierts , H. (Hanna)8649124889
Wijman , C.E. (Clemens)72956731961
Wilgenhof , O. (Otto)58021152136
Wille , E. (Erik)60289681811
Wille , R. (Ruud)60286161814
Willigen van, J.W. (Jan Willem)65948191738
Witmans , W.J.T. (Wisse)85167611608
Wolbers , J.P. (Johan)76947312047
Woudt , S. (Sara)88041470
Yastrebov , F.I. (Fedor)86950270
Zuidema , J.J. (Jan)81087161352
Niet opgekomen00000