v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401117
Have ten, M.F. (Marielle)8453984996
Bommel van, S. (Sijmen)84900200
Waal van der, L. (Leendert)8684467945
Verweij, M.D. (Marijn)87245950
Jansen, E.M. (Erica)87246060
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069630
Bruggeling, C. (Chula)88205150
Berg van den, L.J. (Luuk)88265540
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401117
Have ten, M.F. (Marielle)8453984996
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069630
Verweij, M.D. (Marijn)87245950
Waal van der, L. (Leendert)8684467945
Jansen, E.M. (Erica)87246060
Bruggeling, C. (Chula)88205150
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afek, Y. (Yochanan)79438262231
Allmer, L. (Lukas)88371910
Awotahegn, M.B. (Michael)88357500
Bakker, H. (Henk)73004361325
Beek van, N.A.M. (Nikolai)88211750
Bense, K.F. (Kailash)88097570
Berg van den, L.J. (Luuk)88265540
Bijlmakers, S.A. (Steef)80075271458
Blom, J. (Jan)62498260
Bolck, M.J. (Marius)84900091487
Bommel van, S. (Sijmen)84900200
Bonnier, F. (Frans)77835561861
Bont de, J.A. (Jan)59541790
Bovens, N.L.A. (Noël)76492241882
Bruggeling, C. (Chula)88205150
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401117
Bunnik, T. (Thijs)88372020
Burer, A.R.M. (Audry)60167251851
Bus, W.M. (Wouter)85217111517
Christians, R.H. (Richard)78822811853
Dael, L. (Luc)87872400
Dam, H. (Hans)72574041935
Dijkstra, A. (Alec)88470910
Dirksen, R.V.L. (Reiko)8704872645
Dodeman, B. (Bartel)75659541839
Dodik, Z. (Ziad)8796139651
Duijl van, N. (Niels)85106231016
Ee van, C.J. (Niels)88508420
Eekhout van, D.A. (David)77118252136
Egmond van, R.J. (Robert-Jan)87515670
Eijk van, J.H.A. (Sander)79093522356
Favier, A.A.A. (Aniek)88524700
Folkerts, E. (Einar)87832800
Franssen, J. (Jeroen)79361922114
Gieltjes, F.J. (Frits)77837101764
Gofferjé, G.S.L. (Silvain)87832690
Grigorjan, M. (Michael)8803509639
Grigorjan, T. (Tigran)8803520384
Hahne, M.G.J.M. (Marcel)75119111710
Harst van der, A.A. (Albert)76093051551
Have ten, M.F. (Marielle)8453984996
Heger, J.J. (Janno)88265650
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822047
Hettinga, A.B.C. (Abel)87280820
Hoebe, J.A. (Jochem)88524810
Hooghiemstra, J.L. (Joost)84692301764
Huirne, M.P. (Maxim)8783225524
Jansen, E.M. (Erica)87246060
Janssen, A.W.G. (Anja)86844561404
Jeuken, C.J.H.M. (Karin)79572791658
Jonker, A.B. (Fred)74770302116
Kempen van, T. (Tara)88097790
Kets, G.A. (Gerbert)80585561478
Koeijer de, A. (Alexander)88371470
Koeijer de, D. (David)88097350
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671367
Korf, A.G.B. (Alexander)76994060
Kranenburg, L.S. (Lucas)87832580
Kruit, P.H. (Pieter)76217351886
Landsbergen, M. (Marjon)84182560
Leerdam van, R. (Robin)77674191996
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111560
Lorier, Z. (Zeph)88371800
Lureman de Vletter, K. (Kick)88371580
Martinez, A.E. (Anna)85112501867
Martinez, S.I. (Sara)85332171680
Melgers, J.A. (Jaap)79697421585
Molen van der, M. (Rinus)82907441569
Molen van der, R. (Rien)8523438995
Mulder, J.B. (Joren)79714361724
Mullekom van, E. (Eric)80856821489
Mullekom van, J. (Jelle)8631359638
Naaijer, M. (Martijn)76968762004
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641851
Oorebeek, E. (Erwin)69851542219
Oostvogels, I. (Inge)82572051533
Otte, M.A. (Marco)76995601848
Paus de, P.L. (Pieter)75708271652
Poole le, C. (Corniek)85799561452
Posthuma, J.P. (Joris)84960700
Rave de, S. (Sjoerd)82777641271
Roothaan, A.P. (Arnoud)87281041415
Roothaan, E. (Elmar)85600571736
Schrijver, L. (Luuk)88372130
Singh, G. (Gurnoor)87515780
Slijper, H.T. (Thomas)81521661916
Smaling, E.M.A. (Eric)62501561972
Smidt, D. (Daniel)8758244368
Sminia, T.J. (Tjerk)79108042088
Smouter, M. (Martin)8560299397
Stallinga, H. (Hein)69441901659
Stalpers, D.A. (Daniel)8758255409
Stap, C.R.M. (Kees)70965732051
Sterk, M. (Marc)88508310
Stigter, J. (John)74638521868
Thije ten, J.H. (Hens)75173230
Timman, J.H. (Jan)62296522532
Timmer, R. (Rijk)59904021472
Torn, L.H. (Bert)72896122193
Tromp, F. (Frans)59887741872
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069630
Veen van der, F.D. (Florian)8758266333
Vegter, L.J. (Leen)69776081516
Verhoef, H.A. (Harry)81596131778
Verweij, M.D. (Marijn)87245950
Verwoert, J. (Jef)73219632041
Vos de Wael, L.A.I.R. (Alexander)76948191546
Vos de, C.M. (Clemens)74040561981
Vries de, B.J. (Bram)83398371884
Waal van der, L. (Leendert)8684467945
Waerdt van de, C. (Cees)79506681877
Walstra, G. (Gerrit)62225681621
Weenink, E. (Emilio)84935840
Weerd van de, B. (Boris)87280930
Westerhof, J.W. (Jan Willem)81483931689
Wiegant, W. (Wim)76098221521
Wieggers, W.S. (Wouter)86218001421
Wiersma, J.F. (Co)64202931806
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201437
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091707
Woenmaesot, B. (Bas)8631370669
Zevenbergen, C. (Christiaan)88440440
Zheng, M. (Max)8809768203
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Meijer, H. (Hans)69451691329
Hamers, P.H. (Peter)76778131384
Zuidema, J.J. (Jan)81087161356
Hamers, B. (Bram)80789941330
Sanders, J. (Jan)83499241359
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991281
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251361
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491287
Eisma, C.W. (Cesar)88041581436
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081424
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731181
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081424
Hamers, P.H. (Peter)76778131384
Zuidema, J.J. (Jan)81087161356
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251361
Meijer, H. (Hans)69451691329
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991281
Hamers, B. (Bram)80789941330
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731181
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abrahamse, W. (Wouter)69243681988
Alfen van, M.F. (Rene)66612041811
Amani, Z. (Zekria)82459301620
Amerongen van, T.C. (Theo)61227211690
Arends, H.G.W. (Gerrie)76822461488
Beaufort de, S.T.V. (Simon)87704870
Beeke, B. (Bob)74988872282
Belle van, R. (Rob)64260681676
Berben, F.M.L. (Frans)88090970
Berenschot, W. (Willem)8647584643
Berkhout, R.V. (Ruben)8805148175
Berkhout, S. (Sander)73616402072
Berkhout, T.J. (Tim)8805159274
Bijlsma, J. (Jean Paul)72867081424
Blaset, J.A. (Jane)86493110
Blok, M. (Michiel)73389472128
Boel, P. (Peter)64064002087
Bohlsen, L. (Linus)88222642033
Boonstra, J. (Jacques)73585601726
Boorsma, A. (Andele)88310310
Braam, M.C.J. (Marco)83243381758
Brachten, R.H.B. (Ron)82631231651
Brandt, B. (Benjamin)83691961758
Braun, S.C. (Steven)78580481739
Brink van, J.E.J. (Johan)88222200
Bronsveld, P. (Peter)8667329663
Bruxvoort van, P. (Peter)85578790
Bruxvoort van, X. (Xadya)82241061603
Bulgurcu, B. (Berke)8631865788
Buren van, H.G. (Hendrik)59715591467
Burger, G.C.E. (Guido)85634120
Bus, T.G. (Tom)69429142139
Capelleveen van, H.C. (Hans)67846791804
Ceylan, S. (Sude)88246290
Corbeel, A.J. (Hans)72116001436
Derendorp, J.P. (Hans)72360201406
Deursen van, P.H. (Peter)72635421294
Diekema, J. (Jan)83565241020
Dijk van, J.T. (Tijs)58124001723
Dijkstra, H.J. (Hedser)70290441744
Droop, V. (Victor)87141010
Duijker, J.H. (Bert)65892641908
Duman, M. (Murat)78941831939
Eder, H. (Horst)80383271615
Eggink, R. (Ronnie)75359790
Eisma, C.W. (Cesar)88041581436
Etten van, B.W. (Bart)81092001385
Fassaert, D.J.M. (Désiré)63837401862
Freytas de, P.L. (Paul)73937051899
Gemert van, N.C.W.J. (Nora)88529650
Gerlich, R.J.H. (Remco)75884051920
Ginneken van, J. (Jeroen)82493071832
Gort, E. (Erik)88091080
Gouw van der, I. (Ivo)73623221816
Gresnigt, J.H. (Joost)88051700
Groen, J. (Jan)82493951694
Groot de, A.F. (André)74201051389
Gubbels, W. (Werner)8549926968
Hageman, D. (Danny)84909111436
Haggeman, H.J.G.A. (Henny)79707321756
Ham van den, J.W. (Wolter)88409640
Hamers, B. (Bram)80789941330
Hamers, P.H. (Peter)76778131384
Hartogh Heijs, J.A. (Bob)61454911395
Hattum van, A.H. (Lex)75260571601
Helden van, D.S.P. (Daan)8686315515
Helden van, S.C.J. (Sanne)87689910
Helden van, T.J.M. (Tom)87055210
Hendriks, G.W. (Gerben)61194211788
Hendriks, J. (Jonathan)8622372520
Hendriks, R.A.M. (Raymond)88272690
Hieltjes, B. (Bryan)84468341221
Hogenhout, R. (Ruben)71061982007
Holtackers, D.M. (Daan)77979001867
Hoogland, D. (Dirk)59851992065
Huberts, R.C.M. (Rob)75241981830
Huizinga, S.W. (Siert)73643791726
Ickenroth, S.J. (Senn)88381810
Jagt van der, C.H.L. (Cor)83615731181
Janssen, A.H.A.F. (Toon)65142551839
Janssen, G. (Gerard)86895710
Janssen, R.R. (Reinier)81662461921
Jansz, W.F.E. (Wilfred)78049401631
Jurgens, D. (Dean)8762358276
Jurrius, T. (Theo)78696862085
Kersten, J.A. (Jeroen)77835231812
Keulen van, C. (Kees)84723651390
Keulen van, K. (Koen)81664991681
Khamiyev, N. (Nurzhan)87759431816
Knuiman, J.J.E. (Jan)67774301959
Koeweiden, T. (Theo)76357271504
Kok de, A.A.M. (Lion)83020411428
Kooij, B. (Bob)84916371555
Kooman, J. (Ko)80732631447
Kort de, B. (Bart)79531761858
Krallis, A.M. (Marina)87723350
Krogt van der, J. (Jonathan)82858601435
Kuijk van, A.H.J. (André)74360441435
Kuijk van, V. (Vadim)85646551727
Kusters, H.M.A. (Hub)69423201605
Lange de, H.B.I. (Rik)66774620
Leeuw de, R.L. (Remco)67448812175
Linde van de, J.A. (Jan)86613012122
Liu, S.S.Y. (Sam)88508090
Loos, S. (Sjoerd)88538450
Losekoot, P. (Pascal)75046292048
Lotringen van, T.J.M. (Theo)86158491287
Maas, E.H.M. (Bert)86304791040
Maassen van den Brink, K.J. (Koen)78931822003
Marinelli, L.S. (Luca)88538120
Marks, A. (Albert)80161071696
Meijer, H. (Hans)69451691329
Mekers, C.T.J. (Coen)64178181849
Mercan, O.M. (Oscar)83277151539
Mol de, P.W. (Piet)81319811781
Mollahosseini, K. (Kazem)85434251361
Mowsumzade, N. (Narmina)88310530
Mowsumzade, S. (Sabina)88310640
Munnik de, H.T.H. (Herman)73256261416
Naasz, R. (Robert)80472261790
Naber, Q.A. (Quirine)82418271729
Nguyen, D. (Danh)8631898558
Nguyen, D. (Duy)8631887921
Nieuwenstein, C.C. (Constant)87123190
Noordhuis, J. (Jelle)84278481237
Passchier, W.J.A. (Werner)74443381659
Peters, E. (Edwin)74943111690
Plomp, B. (Barth)60547961932
Randtwijk van, M.A. (Mick)84036482086
Reulink, F. (Fred)62581201957
Rigter, H.A. (Hans)71625071787
Rijmer, W.J.F. (Pim)84282001012
Rijn van, W.A. (Wouter)73402452105
Roosmalen van, S. (Sjoerd)77692012080
Rudolphi, M. (Meindert)87423270
Samman, A.S. (Ahmad)87339780
Sanders, B.L.M. (Bob)82646191392
Sanders, J. (Jan)83499241359
Schleipfenbauer, B. (Bent)82575131927
Schleipfenbauer, F. (Frank)69869362146
Schoenmakers, N.P. (Nico)74398061789
Schoenmakers, P.W.J. (Paul)76635681808
Schunck, H.G. (Henk)81144581531
Simon, C.S. (Christian)88246180
Singendonk, E. (Ernst)77087780
Sleijffers, J. (Julian)88331540
Smith, B. (Beau)88455290
Smith, L. (London)88455180
Stadegaard, K. (Koen)8681266484
Stibbe, P.H.I. (Philip)80161290
Stomphorst, M.J. (Thijs)83622991281
Storms, L.B.O. (Laurens)71567432092
Sulejmani, N. (Nedzat)85437331353
Taal, A.P. (Anne Paul)69351701888
Tol van, L.J.H.V. (Léon)80744952220
Tran, Q.M. (Quoc My)88267850
Trofim, E. (Eduard)8751809202
Verhaar, S. (Suzanne)88176660
Verhoef, P.F. (Pieter)84287392089
Verhoef, R.A.J. (Ruud)80745941863
Vermeer, J.A. (Jan)62479561633
Vertelman, S. (Sieger)8750115252
Vliek, D.W. (Dick)77704991661
Vogel, J. (Jaap)73744332163
Vries de, E. (Eelco)68228052236
Waardenburg van, P. (Patrick)78798281754
Wel van der, R. (Richard)75423041978
Wendrich, D.C. (Christian)88482570
Wierts, H. (Hanna)8649124885
Wijman, C.E. (Clemens)72956731961
Wilgenhof, O. (Otto)58021152139
Wille, E. (Erik)60289681794
Wille, R. (Ruud)60286161847
Willigen van, J.W. (Jan Willem)65948191739
Witmans, W.J.T. (Wisse)85167611579
Wolbers, J.P. (Johan)76947312035
Woudt, S. (Sara)8804147175
Yastrebov, F.I. (Fedor)8695027323
Zuidema, J.J. (Jan)81087161356
Niet opgekomen00000