v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Goverde, H. (Henny)62503871617
Deemen van, P. (Paul)71275711394
Mulders, M. (Marinus)72663361414
Phijffer, V.A. (Valentijn)75159371652
Groenewald, P. (Peter)76421401462
Kastermans, E.M. (Erik)77927411376
Meer van der, J. (Jacques)80395811333
Drummen, F. (Frans)83771491408
Brouwer, H. (Henk)84687241368
Koch, E. (Eline)84827381245
Jong de, L. (Lucas)84180801655
Zorlu, I. (Isaï)85775030
Stroucken, B. (Bart)87718401546
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Deemen van, P. (Paul)71275711394
Drummen, F. (Frans)83771491408
Groenewald, P. (Peter)76421401462
Kastermans, E.M. (Erik)77927411376
Koch, E. (Eline)84827381245
Phijffer, V.A. (Valentijn)75159371652
Stroucken, B. (Bart)87718401546
Mulders, M. (Marinus)72663361414
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalbers, J.H. (Jan)80500091501
Aarts, J. (Jason)8577789718
Alberts, G. (Guus)82592841727
Amesz, J. (Jaap)76445052242
Andela, J. (Jessie)88561440
As van, H. (Hente)8798174462
Azam, A. (Abdulkarim)87512150
Beker, B. (Brandon)8743130350
Benthem van, J. (Jesper)8647595803
Berg van den, F. (Fred)82767631746
Berg van den, H. (Henk)74782401645
Berg van den, M. (Menno)8787438650
Berg van den, P.M.M. (Peter)67397111650
Bijleveld, W. (Willemijn)8577580932
Brouwer, H. (Henk)84687241368
Carliskan, E. (Eren)88561550
Cloosterman, T. (Teun)8783709542
Coumans, T. (Tygo)88538780
Damen, J. (Josephine)8647606748
Deemen van, J. (Jelle)80023901856
Deemen van, P. (Paul)71275711394
Drummen, F. (Frans)83771491408
Eck van, M. (Maarten)8704828849
Eijkhout, C. (Chris)8783049531
Emons, A. (Adin)88456610
Fassaert, D.J.M. (Désiré)63837401870
Freijse, M. (Mathias)86586061012
Freijse, T. (Thibault)8761445417
Geel van, R. (Rolf)74140001719
Gelderen van, J.J. (Jaap)75388391637
Gijssen, G. (Geurt)59998181742
Goverde, H. (Henny)62503871617
Groenestijn van, P.W.J.N. (Pieter)64548991875
Groenewald, P. (Peter)76421401462
Hajji El, I. (Ismaël)88353540
Ham van, W. (Wilbert)88311630
Hatert van den, R. (Roy)79431222117
Hendriks, J. (Joop)8783027250
Heskes, L. (Lise)86585841546
Hogenhout, R. (Ruben)71061982009
Hupsel, B. (Benny)88022990
Jansen, H.K.G. (Huub)72156921732
Janssens-Fens, U. (Uta)87948630
Jong de, L. (Lucas)84180801655
Kasteel, J. (Jan)86031441775
Kastermans, E.M. (Erik)77927411376
Kersten, J.L.H. (Jan)60554671724
Kirkels, J. (Julia)8809042286
Klip, J.A. (Hans)69316392284
Koch, E. (Eline)84827381245
Lamboo, J.M. (Jeroen)78604681706
Leeuwen van, H.A. (Hans)80394271787
Manschot, T. (Thomas)81673131803
Meer van der, J. (Jacques)80395811333
Militonian, D. (David)8795831339
Mulders, M. (Marinus)72663361414
Ottenheijm, J.W.M. (Jacques)70568301803
Peeters, A.L. (Allerd)77764831502
Pennings, J. (Julius)8710108484
Pereira Garza, C. (Cecilia)8749455954
Phijffer, V.A. (Valentijn)75159371652
Razdolski, I. (Ilya)85699022282
Ridder de, E.L. (Eric)76066431795
Rij van, T. (Tobias)8710097547
Rijken, T. (Thom)87723901885
Rijkschroeff, B.L. (Bram)75059161989
Rijnbeek, J. (Joep)88456830
Rooij van, T. (Tuur)8742591817
Ruland, J.H.J. (Jaap)80588971578
Scherpenzeel van, J. (Job)8752073262
Scherpenzeel van, P. (Pim)8705455441
Scheurwater, L. (Lena)8602726961
Schillings, J.N.J. (Jan)59519461573
Schippers, L. (Lukas)8704806595
Schut, P.F. (Peter)59904131790
Seyen van, M. (Manu)8831416477
Smit, M. (Maarten)84733001859
Steenman, F. (Feije)8831405157
Steenman, I. (Igo)8852052100
Steenman, I. (Ilva)8809548150
Stroucken, B. (Bart)87718401546
Swaaij van, S. (Stijn)88484000
Tjwa, M. (Mees)8766857260
Tjwa, T. (Trijntje)87830380
Verbruggen, G. (Gijs)8768892537
Vernooij, M. (Matthijs)82617811438
Verweij, M. (Mathijm)88008030
Waenink, P.H. (Paul)60108182015
Wedholm, J. (Jelmer)79447611803
Witt de, L. (Link)88456390
Zalk van, K. (Koen)88456720
Zalk van, N. (Nout)8628631484
Zorlu, I. (Isaï)85775030
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Timmer, R. (Rijk)59904021506
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201416
Kets, G.A. (Gerbert)80585561487
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671388
Mullekom van, E. (Eric)80856821501
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Bus, W.M. (Wouter)85217111494
Oostvogels, I. (Inge)82572051533
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Oostvogels, I. (Inge)82572051533
Kets, G.A. (Gerbert)80585561487
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Mullekom van, E. (Eric)80856821501
Bus, W.M. (Wouter)85217111494
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Timmer, R. (Rijk)59904021506
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671388
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afek, Y. (Yochanan)79438262248
Allmer, L. (Lukas)88371910
Awotahegn, M.B. (Michael)88357500
Bakker, H. (Henk)73004361325
Beek van, N.A.M. (Nikolai)88211750
Bense, K.F. (Kailash)88097570
Berg van den, L.J. (Luuk)88265540
Bijlmakers, S.A. (Steef)80075271477
Blom, J. (Jan)62498260
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Bommel van, S. (Sijmen)84900200
Bonnier, F. (Frans)77835561846
Bont de, J.A. (Jan)59541791347
Bovens, N.L.A. (Noël)76492241846
Bruggeling, C. (Chula)88205150
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401145
Bunnik, T. (Thijs)88372020
Burer, A.R.M. (Audry)60167251867
Bus, W.M. (Wouter)85217111494
Christians, R.H. (Richard)78822811857
Dael, L. (Luc)87872400
Dam, H. (Hans)72574041998
Dijkstra, A. (Alec)88470910
Dirksen, R.V.L. (Reiko)8704872793
Dodeman, B. (Bartel)75659541811
Dodik, Z. (Ziad)8796139775
Duijl van, N. (Niels)85106231046
Ee van, C.J. (Niels)88508420
Eekhout van, D.A. (David)77118252105
Egmond van, R.J. (Robert-Jan)87515670
Eijk van, J.H.A. (Sander)79093522358
Favier, A.A.A. (Aniek)88524700
Folkerts, E. (Einar)87832800
Franssen, J. (Jeroen)79361922132
Gieltjes, F.J. (Frits)77837101758
Gofferjé, G.S.L. (Silvain)87832690
Grigorjan, M. (Michael)8803509794
Grigorjan, T. (Tigran)8803520570
Haar van de, G. (Gerrit)87126161632
Hahne, M.G.J.M. (Marcel)75119111699
Harst van der, A.A. (Albert)76093051551
Have ten, M.F. (Marielle)8453984985
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822075
Hettinga, A.B.C. (Abel)87280820
Hoebe, J.A. (Jochem)88524810
Hooghiemstra, J.L. (Joost)84692301745
Huirne, M.P. (Maxim)8783225426
Jansen, E.M. (Erica)8724606800
Janssen, A.W.G. (Anja)86844561442
Jeuken, C.J.H.M. (Karin)79572791678
Jonker, A.B. (Fred)74770302136
Kempen van, T. (Tara)88097790
Kets, G.A. (Gerbert)80585561487
Koeijer de, A. (Alexander)88371470
Koeijer de, D. (David)88097350
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671388
Korf, A.G.B. (Alexander)76994060
Kranenburg, L.S. (Lucas)87832580
Kruit, P.H. (Pieter)76217351838
Landsbergen, M. (Marjon)84182560
Leerdam van, R. (Robin)77674191987
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111560
Lorier, Z. (Zeph)88371800
Lureman de Vletter, K. (Kick)88371580
Martinez, A.E. (Anna)85112501788
Martinez, S.I. (Sara)85332171601
Melgers, J.A. (Jaap)79697421571
Molen van der, M. (Rinus)82907441545
Molen van der, R. (Rien)85234381058
Mulder, J.B. (Joren)79714361715
Mullekom van, E. (Eric)80856821501
Mullekom van, J. (Jelle)8631359524
Naaijer, M. (Martijn)76968762002
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641850
Oorebeek, E. (Erwin)69851542199
Oostvogels, I. (Inge)82572051533
Otte, M.A. (Marco)76995601849
Paus de, P.L. (Pieter)75708271699
Poole le, C. (Corniek)85799561452
Posthuma, J.P. (Joris)84960700
Rave de, S. (Sjoerd)82777641285
Roothaan, A.P. (Arnoud)87281041521
Roothaan, E. (Elmar)85600571760
Scholma, L. (Loet)88622600
Schrijver, L. (Luuk)88372130
Singh, G. (Gurnoor)87515780
Slijper, H.T. (Thomas)81521661916
Smaling, E.M.A. (Eric)62501561997
Smidt, D. (Daniel)8758244418
Sminia, T.J. (Tjerk)79108042098
Smouter, M. (Martin)85602990
Stallinga, H. (Hein)69441901659
Stalpers, D.A. (Daniel)8758255459
Stap, C.R.M. (Kees)70965732076
Sterk, M. (Marc)88508310
Stigter, J. (John)74638521867
Taylor, F.H.B. (Frank)82780061898
Thije ten, J.H. (Hens)75173230
Timman, J.H. (Jan)62296522541
Timmer, R. (Rijk)59904021506
Torn, L.H. (Bert)72896122172
Tromp, F. (Frans)59887741872
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069631525
Veen van der, F.D. (Florian)8758266383
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Verhoef, H.A. (Harry)81596131819
Verweij, M.D. (Marijn)87245951054
Verwoert, J. (Jef)73219632011
Vos de Wael, L.A.I.R. (Alexander)76948191660
Vos de, C.M. (Clemens)74040561958
Vries de, B.J. (Bram)83398371903
Waal van der, L. (Leendert)86844671034
Waerdt van de, C. (Cees)79506681833
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Weenink, E. (Emilio)84935840
Weerd van de, B. (Boris)87280930
Westerhof, J.W. (Jan Willem)81483931776
Wiegant, W. (Wim)76098221518
Wieggers, W.S. (Wouter)86218001507
Wiersma, J.F. (Co)64202931829
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201416
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091713
Woenmaesot, B. (Bas)8631370699
Zevenbergen, C. (Christiaan)88440440
Zheng, M. (Max)8809768253
Niet opgekomen00000