v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Poelstra, B.M. (Ben)72184971921
Wildschut, M. (Marcel)73482422158
Dries op den, J. (Johan)77024752131
Jutba, A.S. (Alvin)77722701927
Brinks, J.W. (Jan Willem)78451231919
Pol, T.M. (Thierry)81855731778
Husers, Y.G.M. (Yannic)83602971975
Bielderman, G.H. (Guy)77899032083
Timmerman, J.W. (Jan Willem)83795471910
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dries op den, J. (Johan)77024752131
Husers, Y.G.M. (Yannic)83602971975
Brinks, J.W. (Jan Willem)78451231919
Jutba, A.S. (Alvin)77722701927
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ansary, H. (Hamze)8836476192
Atalyan, T. (Thomas)88359040
Berghuis, T. (Thomas)83612101489
Bielderman, G.H. (Guy)77899032083
Boer, G. (Gert)8550971941
Boer, J.J. (Jan Jaap)8726542867
Bootsma, M. (Martin)74002172006
Bos, W.E. (Evert)77181171589
Bottenberg, T.D. (Tristan)8662313385
Bouwhuis, G.J. (Jan)84895251409
Brbryan, R. (Rostom)88364870
Breider, J.H. (Jayden)8784457347
Brinks, J. (Jordy)81915681665
Brinks, J.W. (Jan Willem)78451231919
Cakmak, D. (Deniz)86216570
Crompvoets, R.M. (Robert)76240671544
Dam van, K. (Kars)85684721222
Diepenhorst, L.E.B. (Leo)59928441417
Doornbos, L.W. (Laurian)8662291635
Dries op den, J. (Johan)77024752131
Eppers, R. (Raili)8662302299
Faassen van, H.J. (Henk)80236091215
Fallaux, S. (Storm)86681871066
Fernández, M. (Manuel)8603100467
Florijn, A. (Aiden)8631711529
Gorter, E.A. (Egbert)74511471805
Grigoriu, E. (Eva)8849995517
Grunnekemeijer, A.J. (Axel)85365721676
Harbers, S.G.B. (Siem)88565950
Hemmink, N.C.B. (Noa)8792795236
Henneberke, G.A. (George)60855301553
Hobert, J.G.J. (Jos)77289961488
Hofsink, J.H. (Henri)67642741384
Husers, Y.G.M. (Yannic)83602971975
Jong de, K. (Klaas)81356111707
Jonge de, E.M. (Edwin)82054721785
Jonge de, J. (John)84740261275
Jutba, A.S. (Alvin)77722701927
Jutba, C. (Christal)87806071306
Klok, M. (Mees)8614067347
Kroezen, R. (Renate)8845485800
Leij van der, N.T. (Niels)87874820
Li, Y. (Jojo)8662324806
Maathuis, H.J.M. (Hein)8561069865
Maathuis, S.M.A. (Steven)8670849293
Malki, A. (Afram)88212081785
Manen van, A. (Ton)59820091655
Meenhuis, J.M.H. (Jesper)88358930
Mermer, H. (Hamza)87947530
Mijnheer, E. (Erik)70821741485
Mityaev, A. (Alexandr)85614872167
Molenaar, T. (Teun)77022111245
Molenveld, J.R. (Hans)87528541143
Mutlu, J. (Joshua)8732889623
Nies, L.W. (Levi)83861581614
Nispenrode van, L.B.M. (Loran)88182160
Ottenschot, S.H.J. (Stijn)88454960
Poelstra, B.M. (Ben)72184971921
Pol, F.I. (Florian)85612561334
Pol, T.M. (Thierry)81855731778
Poorts, M. (Marco)8836465315
Postema, Y.C. (Yorick)82689311747
Rameaux, D.J.L. (Daniël)79271171401
Rijnders, B. (Barend)61548521191
Roosendaal, A.A.A.M. (Arthur)88491700
Sapulette, J.G.R. (Jay-Giani)87518971159
Sarink, E.M. (Edwin)73670521975
Sepoyan, L. (Lerna)88358820
Simonis, P.E.J.E. (Philemon)87328560
Steenhagen, Y. (Yannick)87519190
Steffens, B.H.M. (Bennie)60243151543
Sterenborg, J. (Jaap)66097791307
Stolp, C.J. (Cor)8216340999
Tang, J.C.D. (Dean)8662357767
Tigchelaar, D. (Douwe)71577331394
Timmerman, J.W. (Jan Willem)83795471910
Tuin van der, T. (Tristan)86141551238
Veenstra, J.W. (Hans)61441161912
Visser, B.S. (Bert-Steffen)71984991791
Vreugdenhil, H.C.L. (Hizkia)8809460519
Wermelink, J. (Jarno)8667747582
Wiggers, K. (Kevin)8662247450
Wildschut, M. (Marcel)73482422158
Wolters, C.J.M. (Chris)63953451402
Yayla, C. (Cem)8732900303
Yayla, F. (Funda)8732911635
Zeeman, G. (Goswin)79475111860
Zeeman, Z. (Zagar)79092862103
Zomer, H. (Henk)67491931604
Zon van, L. (Lucas)8651566643
Zoutendijk, W. (Wijnand)82172751542
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beek van, D. (Dinant)60130951654
Beek van, H. (Henk)62511901592
Oijen van, T. (Ton)70677091896
Klinge, J.R. (Jim)71937251995
Scheurwater, T.A. (Teun)72616831699
Luggenhorst, G. (Gerrit)74638301812
Hage, I.M. (Martijn)76912221805
Beek van, B. (Bas)77948311762
Scheperman, J.E. (Jan)82813061680
Bishoen, B.D.R. (Bob)81299571895
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Klinge, J.R. (Jim)71937251995
Hage, I.M. (Martijn)76912221805
Luggenhorst, G. (Gerrit)74638301812
Oijen van, T. (Ton)70677091896
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beek van, B. (Bas)77948311762
Beek van, B. (Bertus)66081511338
Beek van, D. (Dinant)60130951654
Beek van, H. (Henk)62511901592
Bishoen, B.D.R. (Bob)81299571895
Bosman, E. (Erik)77122651420
Bruijn de, M. (Marco)80634291652
Hage, I.M. (Martijn)76912221805
Klein Teeselink, J. (Johan)80554101296
Klinge, J.R. (Jim)71937251995
Knaap van der, D.A. (Dick)59866181556
Luggenhorst, G. (Gerrit)74638301812
Oijen van, J.H.M. (Hans)68212430
Oijen van, T. (Ton)70677091896
Scheperman, J.E. (Jan)82813061680
Scheurwater, T.A. (Teun)72616831699
Stevens, G. (Gerrit)69996521654
Ypma, P. (Piet)81766961572
Niet opgekomen00000