Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Punter, C. (Kees)73837281611
Cornelissen, H.W.J. (Henk)74368691669
Sanchez, R. (Richard)80300991641
Oudshoorn, F. (Frans)85134501700
Woudenberg, C. (Casper)87567041745
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Punter, C. (Kees)73837281611
Woudenberg, C. (Casper)87567041745
Sanchez, R. (Richard)80300991641
Cornelissen, H.W.J. (Henk)74368691669
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alma, B. (Bram)8593772879
Badri, U. (Uday)87373330
Berg van den, B.F. (Bart)86067631358
Bethlehem, D. (David)87906610
Blik, B. (Bert)87725331031
Boelen, B. (Berend)75798470
Bomli, P.E.61740360
Brand van den, G. (Gijs)66544941584
Cijo, E. (Edwin)8834419446
Cordero Gamez cordero, J. (Jaziel)88255640
Cordero Gamez, E. (Emmanuel)88415361179
Cordero Gamez, I. (Ivanna)88415470
Cornelissen, H.W.J. (Henk)74368691669
Das, K. (Kriti)8825751411
Dekker, S.T. (Sito)81509451908
Dieyen van, O. (Ole)88344080
Dirksen, M. (Marieke)80784771969
Engen van, H.J. (Herman)61580312027
Fluitsma, P.M.M. (Ellie)8727411800
Foederer, E. (Emiel)87916841312
Friedel, F. (Floris)8825586279
Gerritse, Y.A.J. (Youri)76634911937
Ginkel van, J. (Jeroen)87892641338
Giskes, L. (Lucas)87906940
Gopalakrishna, S. (Sonalika)88257070
Griendt van de, S. (Sebastian)87686280
Groenendijk, F. (Floris)8719568993
Guldberg, P. (Preben)83414761577
Hartog, D. (David)8658408997
Hensen, P. (Patrick)84540501191
Hoekman, L. (Luuk)8751138490
Hoekman, M. (Mees)8745044547
Houten van, D.E. (Diederik)78641311409
Huijssen, M. (Max)87907710
Hussein al, R. (Read)88415250
Hut, J.R. (Johan)73583071918
Huurne ter, I. (Ilias)88256080
Ibrahim, D. (Dilshad)8834342237
Ibrahim, G. (Geomerd)85978861815
Jasti, K. (Khyati Sri)88256520
Jasti, S. (Shreyas)88255420
Jochems, H. (Huib)71347981576
Jong de, R.M. (Roel)81502741966
Jos, E. (Ernst)71612421878
Kerkhof, Y.K. (Yme)64025391510
Koekkoek, M. (Martin)81515391637
Kreuning, P.H. (Patrick)74018121605
Kroeze, H. (Hugo)64024071267
Kumar, R. (Reyansh)87415790
Kundu, S. (Swathi)87904960
Laan van der, A. (Arjen)87578701054
Leen van, G.J. (Guido)76683421732
Leeuwen van, J.M. (Han)61217641515
Lin, I. (Ian)87905180
Lindeman, J.W. (Johan)62745101951
Liu, L. (Luc)8790683150
Liu, W. (Winky)87906720
Loois, L. (Lies)8760290455
Loois, T. (Teun)8741590757
Losekoot, P. (Pascal)75046292049
Lukacs, M. (Mirko)72651921763
Mahesh, N. (Nikhil)88256960
Mahesh, P. (Pratyush)88344520
Mali, N. (Neha)88256740
Mars, P. (Paul)75082591591
Martens, F. (Feline)87905840
Martens, S. (Stijn)87416010
Meijer, D. (Dylan)87907601585
Mikkili, S. (Surya)8737575462
Nagel, J.G. (Jan)73582631808
Nagel, Y. (Yvette)71619571988
Nagtegaal, C. (Kees)78630422220
Noel, G. (Gilbert)78641641637
Oosterom van, H. (Henny)62537750
Oudshoorn, F. (Frans)85134501700
Ozay, C. (Cem)88415140
Pandelaar, V. (Vincent)78795201994
Paturi, S. (Sai Sammanyu)88255090
Pradeep, S. (Srishti)87904520
Punter, C. (Kees)73837281611
Rademaker, T. (Tobias)88343860
Raj Chatterji, Y. (Yohaan)88344410
Rajesh, N. (Navneet)8825663403
Ramesh Kumar, T. (Tanish)87904410
Ramesh Kumar, V. (Vedanth)87904300
Rosdorf, T. (Thijs)8790628440
Rouman, L. (Lucas)8790650451
Sahasrabuddhe, V. (Vedang)87373880
Sanchez, R. (Richard)80300991641
Satish, S. (Samarth)87373660
Schootbrugge van de, G.V. (Gabri)68099901796
Schout, W. (Wim)84203571287
Schwartz, E. (Emilian)8834430422
Seelam, L. (Laksya)87904740
Seelam, V. (Vrushik)87904850
Sentsov, G. (German)8803872740
Shalendaran, A. (Arshya)88255750
Shringi, A. (Arnav)87373550
Shwartsberg, N. (Nathan)88585530
Simon, A.W. (Alfons)73718481511
Slagboom, A. (Bram)64018461291
Sliep, W.H. (Wim)67017171411
Smit, N. (Nienke)88256850
Snieder, P. (Peter)72773581516
Spit, V. (Vincent)87376412039
Stomphorst, J. (Jan)60090141395
Swart, A.C. (Ton)59850671726
Tanase, I. (Ion)87698821575
Terhorst, A.J. (Tom)64098211651
Terlouw, W. (Wouter)87735891159
Timmermans, T. (Taeke)8790738695
Ulenbelt, I. (Igo)8658386962
Veenvliet, J. (Jos)60814711404
Velamakanni, J. (Jeetesh)88256190
Verheijen, B. (Bram)88257180
Vermeulen, L.J. (Bart)79850541889
Vishwakarma, A. (Ashwin)88047630
Vogel, G.H. (Gert)78642851362
Vos de, M.A.C. (Michael)62798451919
Waall van der, R.W. (Rob)61929011729
Wagenaar, G. (Gerard)74487601819
Wagenvoorde, F.A. (Frits)76741171572
Wagenvoorde, G. (Guido)84803402047
Weerden van der, S. (Siebe)8834375301
Wiegand, J.C. (Hanke)8713320872
Wijk van der, W.L. (Wim)65856012062
Woldhuis, M. (Marnik)8820218507
Woudenberg, C. (Casper)87567041745
Yarrington, S. (Stephen)88607751398
Yildiz, M. (Bugra)88561661248
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Jansen, G.61076841722
Zivkovic, Z. (Zvonco)77702791575
Willemse, S. (Sean)77943361577
Tol van der, A. (Alexander)80867821512
Davids, C. (Cees)81647831569
Lotte, K. (Kay)81671811608
Faverey, E. (Edward)82491861471
Groenewoud, H.J. (Henk)83635531544
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Jansen, G.61076841722
Lotte, K. (Kay)81671811608
Groenewoud, H.J. (Henk)83635531544
Davids, C. (Cees)81647831569
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Abeling, N. (Nico)87721700
Bilt van de, P.W.M. (Peter)87424480
Davids, C. (Cees)81647831569
Faverey, E. (Edward)82491861471
Fokker, W.60416401614
Groenewoud, H.J. (Henk)83635531544
Jansen, G.61076841722
Jimmink, R. (Rob)85707270
Kesteren van, J.J.A. (Jaap)8451366957
Lotte, K. (Kay)81671811608
Molewijk, L. (Lourence)86133410
Obaied, M. (Makhoul)87424590
Prins, J. (Jan)85800660
Reket, S.79175031298
Schipper, H. (Henk)84216330
Schultz, J.A.J. (John)81588100
Sluijs, P. (Pieter)82020401080
Struik, C.M. (Cor)84614311208
Tol van der, A. (Alexander)80867821512
Willemse, S. (Sean)77943361577
Witte de, P. (Peter)83199711090
Zivkovic, Z. (Zvonco)77702791575
Niet opgekomen00000