v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Spek, R. (Richard)78444301662
Voorintholt, D. (Dick)78856801625
Butzelaar, C. (Cor)80783121373
Wiedenhoft, N. (Niklas)84206981741
Mengels, H.J. (Joop)84753241586
Teijens van, O.A.T. (Onno)84880841616
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Wiedenhoft, N. (Niklas)84206981741
Voorintholt, D. (Dick)78856801625
Mengels, H.J. (Joop)84753241586
Spek, R. (Richard)78444301662
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalbers, T.W.J. (Thijs)76469801805
Ahmed, F. (Farzan)88379500
Assendelft van, F.W. (Floris)77281162375
Assink, G.I.J. (Gerard)85425671194
Bart van, P. (Peter)70833511757
Berg van den, J. (Jasper)86185000
Bernink, H.J.M. (Henk)60430702036
Bertholee, R.C.H. (Rob)68964392282
Bezembinder, D. (Daniel)8733879375
Bierenbroodspot, P. (Paul)72643672102
Boekhoudt, N. (Nicolien)84636201240
Boghossian, B. (Vigen)80286141638
Boghossian, W. (Wahe)85539851744
Bogouslavskii, V. (Veronique)84635101413
Bokkel te, G.J. (Gerrit Jan)76547131928
Bolwerk, P.F.T. (Peter)65695962181
Booij, F.R. (Ferdinand)85266391103
Bril, S.L. (Santos)8438925901
Buendgen, A. (Achim)81837252118
Buil, S.A. (Stein)88523270
Butzelaar, C. (Cor)80783121373
Chiappino, D. (Dante)85022191500
Compagnie, L.G. (Luc)62554692110
Darwisch, K. (Khaled)85315012056
Delden van, R.J. (Robert)80614051569
Dellair, A.M. (Abdul)85670531968
Dijk, N.D.D. (Nika)8631447244
Doevelaar, C. (Cees)86036941666
Ellenbroek, A.J. (Ton)73395522101
Faber, S. (Silke)8715938309
Ghafiki, Y. (Yassin)8832505125
Groenewolt, J. (Jessica)79769581829
Groning van, C. (Christian)8812364581
Grotenhuis, G.H. (Gerard)61488681895
Grube, F. (Frank)82659941891
Haas de, W. (Wouter)78454312014
Hajdari, H. (Hysen)83216761848
Haselhorst, H. (Helmut)84680092002
Heimann, C.G. (Carl)62106441979
Huizingh, L.B. (Lucas)87753380
Jong de, J. (Jasper)77275552086
Jong de, S. (Sjouke)84393541445
Kamphuis, J. (Jasper)75104372027
Klein Tuente, N. (Nora)88609950
Klein Tuente, S. (Sam)88609840
Kolk van der, J.D. (Jelle)87684190
Konijn, B.J. (Bart)78281942243
Korkis, E.I. (Eli)8536605503
Korkis, G. (Georgios)8581694350
Korkis, L. (Leby)8775316149
Kroeze, F.M. (Frank)70931082393
Lakshman, S. (Srinath)88315260
Langendijk, A.J.H. (Andre)74498161927
Le, M. (Mon)8807623321
Lefers, L. (Lammert)60941101449
Lubbe van der, R.H.J. (Rob)83152191774
Meek, A.J. (Albert)76274221784
Mengels, H.J. (Joop)84753241586
Miedema, R.D. (David)80273712383
Mityaev, A. (Alexandr)85614872167
Molen van der, J. (Jarich)78895521716
Muntendam, J. (John)77247611591
Noorman, S. (Sander)82733311757
Oudeweetering van de, R.O. (Raoul)59539372152
Paalman, H.J. (Henk-Jan)76814652147
Piest, J.A. (Sjaak)78524271926
Plasman, J.A. (Hans)70854412015
Poelstra, B.M. (Ben)72184971921
Postma, D. (Dinant)72142952190
Rabbers, L.H.D. (Daniel)87338681641
Rozema, T.K. (Thijs)8702892399
Schaper, M. (Martin)72492970
Scho, C. (Christian)82646522057
Smit, M.H. (Maarten)85981390
Snuverink, H. (Henk)84879301334
Snuverink, J. (Jochem)74764362392
Snuverink, L. (Laurens)75038481897
Spek, R. (Richard)78444301662
Stotyn, F. (Fabian)82020842218
Teijens van, O.A.T. (Onno)84880841616
Tempelman, K. (Kristianne)80405601876
Tettelaar, J. (Jelle)74254841280
Timmerman, J.W. (Jan Willem)83795471910
Vasse, A. (Albert)67562001821
Veltman, A.M. (Anne)79439691941
Vinke, M.A. (Maarten)80870352165
Vleeming, V. (Vincent)76469911921
Voorintholt, D. (Dick)78856801625
Wevers, M.M.J.H. (Miracle)8768452386
Wiedenhoft, N. (Niklas)84206981741
Willigen van, S.W. (Sjoerd)79768922065
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Groot de, B.R. (Bertil)72528611828
Matton, T. (Theo)74138131570
Meijerink, A.W.A. (Alfons)76720601542
Willigen van, L. (Leen)86129451530
Klein Essink, J. (Jeroen)80054261690
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Groot de, B.R. (Bertil)72528611828
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Meijerink, A.W.A. (Alfons)76720601542
Willigen van, L. (Leen)86129451530
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkersdijk, E.A. (Erik)79777391805
Alberts, J.J.H. (Johan)73368901318
Balk, E.J. (Ed)69858581422
Berger, R. (René)76159601300
Beute, J. (Jan)70399781037
Bos, R. (Robin)81721312008
Bunschoten, J. (Job)87959191352
Delden van, R.J. (Robert)80614051569
Draaisma, H. (Hessel)72580641476
Eberz, S.N. (Sybrand)71270211347
Elfring, R. (Ria)73085101384
Engberink, T. (Tom)73919781668
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Gil van der Graaf, K. (Karen)8812375857
Goor van, F.A. (Fred)74699681305
Goris, W. (Willem)88497531202
Goud, P.H.A.J. (Peter)71565891585
Groenewoudt, G.H. (Gerhard)65029801609
Groot de, B.R. (Bertil)72528611828
Grouve, W. (Wouter)83567221648
Haan, M. (Maarten)81128961385
Hansen, R. (Rob)85628291238
Hendriks, E. (Evert)70288901627
Hendriks, G. (Gerrit)70266901694
Hilbrink, B. (Benjo)84599021661
Hortensius, Y. (Ysbrand)60895011467
Hulskers, A. (Albert)70670381630
Klein Essink, J. (Jeroen)80054261690
Maas van der, L.L.J. (Louis)71319381260
Matton, T. (Theo)74138131570
Meijerink, A.W.A. (Alfons)76720601542
Molen van der, J. (Jarich)78895521716
Monsma, M. (Menno)73104572078
Oostmeijer, W. (Wil)76216361218
Pelle ter, J. (Jos)70854191312
Piek, B. (Brent)88076781292
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Sark van, T.B. (Theo)73644671286
Schaning, G. (Günther)71748931321
Slikker, M. (Martin)88190191177
Stavenuiter, T. (Toon)88134421374
Stuij, L. (Leon)81979371833
Timmers, P. (Petra)71534871060
Venekamp, B. (Bert)77125401656
Vergert ten, P. (Paul)79476322222
Voort van der, J. (Jose)72639491134
Wennink, M. (Mart)79087251870
Werff van der, R. (Rienk)80421661677
Willigen van, L. (Leen)86129451530
Wissink, E.J.G. (Jan)63696711396
Wit de, L. (Louk)80560481241
Wolf de, R. (Rinke)75574731506
Niet opgekomen00000