v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Broek van den, J. (Johan)79113871432
Bekebrede, E.W. (Evert)79446071520
Lijster, J. (Hans)59626381318
Rijken, R. (Richard)86150241451
Hendriksen, C. (Kees)79114091525
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bekebrede, E.W. (Evert)79446071520
Lijster, J. (Hans)59626381318
Broek van den, J. (Johan)79113871432
Rijken, R. (Richard)86150241451
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Bekebrede, E.W. (Evert)79446071520
Besselsen, B.S. (Bas)8742063404
Beusekom van, H. (Henrie)72789971807
Bosch van den, R. (Rijk)82792051802
Brinkman, J. (Hans)87420740
Broek van den, J. (Johan)79113871432
Brouwer, J. (Jelle)85427321292
Brummelen van, K.B. (Kevin)82793042074
Cappellen van, E.R. (Erik)83478891641
Dekker, J.A. (Job)79113980
Dulken van, A. (Andries)59838901738
Ee van, R. (Rein)70386801686
Ee van, R. (Robin)82796122023
Fieret, A.F. (Aart-Jan)88484770
Florijn, J. (Justin Diederik)8515980669
Groot de, G. (Guido)8590208648
Hammen van der, P.A. (Paul)87126381706
Hartevelt, L. (Leendert)86057511813
Heij, J. (Jacco)83849591850
Heij, R. (Rick)8578405646
Hendriksen, C. (Kees)79114091525
Hooijer, M. (Martin)76747660
Janssen, M.J. (Marcel)82497251748
Jol, M.C. (Maarten)87035191488
Jong 't, E. (Ewoud)70829002176
Laar van de, B.P. (Bruun)75466931810
Lambooy, J.G. (Jan)61392431739
Lijster, J. (Hans)59626381318
Molemaker, W. (Wouter)85780641267
Noord, B.P. (Boudewijn)86821020
Raay van, M.H.J. (Marius)83599121451
Ravenhorst van, R. (Rinie)84730360
Renden, A. (Bert)73686471762
Ridder van de, G.J. (Stan)8364158828
Rijken, D. (Danique)85035611392
Rijken, F. (Fabian)85784271508
Rijken, H. (Heidi)85035721461
Rijken, J. (Jasper)84216111804
Rijken, R. (Richard)86150241451
Sennema, E. (Emiel)85901861194
Sennema, R. (Remy)82511991859
Steeg van de, S. (Sem)8682124470
Veldhuizen, D. (Dirk)78654621892
Verheij, W. (Willem)84217431623
Verhoeven, N. (Nathan)8578416507
Vries de, W.F. (Willem)81815471546
Waaijenberg, D. (Daniël)8594146948
Willemsen, D.A. (Daan)8682113200
Winkoop van, J. (Jeroen)83555121784
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Lieshout van, H.M.H. (Henk)60946381497
Kooger, J. (Johan)75283561383
Floor, W. (Wim)77194811482
Florijn, S. (Stefan)80337621678
Leegwater, M. (Mark)82450611575
Ruiter, B. (Bram)82811851405
Visser, W. (Wouter)84217541591
Calis, C. (Cedric)8805687971
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Floor, W. (Wim)77194811482
Ruiter, B. (Bram)82811851405
Kooger, J. (Johan)75283561383
Florijn, S. (Stefan)80337621678
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Agdere, K. (Kahraman)76259700
Ahlrichs, J. (Julian)88477070
Albarda, H. (Hens)86424360
Bakel van, J.M. (Jan)62346241326
Bakker, H.J.T.F. (Hans)85575491425
Berndsen, B.J. (Bram)79122121361
Blokzijl, B. (Bas)84535881610
Blom, S.C. (Stefan)79053041853
Boekhoff, R. (René)70234011776
Broere, G. (Gijs)84776120
Buisman, R. (Rene)72280891974
Burch van der, A.J. (Arie)71726052218
Calis, C. (Cedric)8805687971
Christiansson, E. (Erik)86109100
Doel van de, F. (Floris)8563742797
Dorresteijn van, D. (Daan)87339010
Eikelenboom, T. (Timo)87995600
Floor, W. (Wim)77194811482
Florijn, S. (Stefan)80337621678
Genee, I. (Isabeau)88413930
Ginkel van, A. (Arnoud)80337731811
Groote, R. (Ricardo)83775121343
Grotenhuis, G. (Gijsbert)8657781634
Haan de, E.A. (Eric)69518242329
Hagens, A. (Anton)75704641627
Hammen van der, P.A. (Paul)87126381706
Helgason, R. (Reynir)77658682292
Hofstra, R. (Rens)88371250
Hummel van, O. (Olivier)87855350
Hupkes, J. (Jelle)88053020
Jongh de, A.D. (Adriaan)80585232193
Jongh de, W. (Wilco)84541820
Keuning, T. (Tim)87774830
Klomp, H. (Hugo)88371140
Kok, M.F. (Marijke)72066061762
Kooger, J. (Johan)75283561383
Kortink, J. (Jens)87761410
Krishnasing, A. (Ashley)81395602082
Kruijk van der, M. (Mark)85712881468
Kuper, M. (Michiel)83249650
Leegwater, M. (Mark)82450611575
Lieshout van, H.M.H. (Henk)60946381497
Loeber, R.A.C. (Roderick)76005382177
Maltha, L. (Lennard)86224050
Meijer, R. (Ruben)84546111386
Molenaar, R. (Rene)59773451856
Muis, G.M. (Gerrit Meine)72531252139
Niezink, J. (Jelte)87391370
Nooijen, J.M.M. (Jos)70698652114
Nota, C. (Corjan)71521891860
Otto, B. (Bram)75704312076
Overduin, E. (Emiel)87263220
Pelter, Y.Z. (Yehuda Zvi)69260071964
Prinzen, R.J. (Rob)78035761579
Reede de, Q. (Quinten)86595520
Rijpert, K. (Kevin)80191542022
Roerbag, T. (Teun)8627630373
Ruiter, B. (Bram)82811851405
Schepop, D. (Duco)8565623742
Smedema, E.J. (Erik Jan)79655621955
Smits, J.C.G. (Jeroen)80337841764
Spanjaars, N. (Niek)88249590
Stellwagen, D.R. (Daniel)78534722601
T' Sas, L. (Luan)87149590
Terlouw, W. (Wouter)8773589746
Vegter, K.J. (Koen)59664771769
Verhaagen, P. (Peter)87448791056
Visser, W. (Wouter)84217541591
Vries, C. (Charlie)88362010
Vugt van, N. (Nora)87711690
Wal van der, M. (Mattias)83798001676
Weenink, H. (Henk)70720102030
Wijnhof, M.A. (Marcel)75704091802
Witkamp, J. (Jarno)79233112005
Wustefeld, C. (Carl)60043832251
Zanten van, M. (Matthijs)8668319576
Zanten van, S. (Simon)87761190
Zanten van, T. (Thomas)86683300
Niet opgekomen00000