Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871384
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221556
Doorn van, N. (Niek)78172161363
Kok, J.J. (Jan)78340681395
Joosten, M.W. (Maarten)83660611181
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421459
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341521
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221556
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341521
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421459
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aksoy, A. (Abdssamed)88562540
Aksoy, E. (Eyp)88562650
Albul, A. (Alex)8789297251
Beekes, A.M.G. (Albert)84405860
Beurskens, M. (Maus)84899541632
Bosch, P.E. (Elias)8775888514
Bosman, K.J. (Keano)88433510
Braimaister, C.L. (Constantin)88007810
Brink van den, A. (Andries)79584891384
Brink van den, C. (Cil)8824387641
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341521
Calis, C. (Cedric)88056871110
Dniel, E. (Erik)8746441337
Dniel, L. (Mark)8793675190
Deelder, W.L. (Willem)8738004100
Dieleman, M. (Marco)64770752084
Diermen van, H. (Henk)73720681674
Dol, N.J. (Niels)75904841782
Doorn van, H.F. (Hans)62719361933
Doorn van, N. (Niek)78172161363
Dragojevic, D. (David)88243650
Duister, A.K.E. (Ed)76726651709
Evers, C. (Colin)8830822404
Floris, R. (Rob)83290241374
Goedhart, M. (Maarten)8675755487
Graaf de, D. (Dick)73552162073
Hadida, E.T.M. (Elise)8673412477
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421459
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992379
Harutunian, L. (Levon)8622581341
Harutunian, M. (Maria)87892860
Heitinga, B.E. (Beer)83659621308
Hessing, A.A.J. (Anton)8441488800
Hoekstra, R.G. (Rosalie)88311190
Hoekstra, S.L. (Sven)8719172398
Holwerda, B.T. (Brent)8845430125
Hoorn van, C. (Casper)76273231614
Hotting, J.P. (P)88597410
Joosten, M.W. (Maarten)83660611181
Kalk, J.P. (Joris)8564479374
Kok, J.J. (Jan)78340681395
Konig, I.A. (Ignace)84766441077
Kooijman, C.J. (Chris)69684232051
Kool, J. (Jan)86062900
Kool, L. (Laurens)81742101567
Kosikhin, A. (Artem)8813255100
Koster, J.P. (Jaap)73841901770
Kreyfelt von, E.P. (Ernst)70510441681
Kroder, T. (Ties)88433730
Kruif de, M. (Mathis)88433620
Kruik, W. (Wessel)8830833125
Lambrechts, M. (Mario)79662111481
Lambrechts, M.G.J. (Rien)84649731011
Leenaerts, L. (Tim)88351560
Leeuwen van, D.M. (David)8845364439
Lende van der, D.W.P. (David)8533118547
Lenssen, D. (Delun)87893190
Lit van der, R. (Roel)8759025256
Loedeman, A. (Bert)84988311402
Majoor, M. (Marco)80736261521
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862159
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401881
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881600
Officier, T.G. (Tom)71609891926
Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)72782931678
Ophem van, J. (Jos)79538911602
Paternotte, S. (Stephan)61024702033
Paternotte, T.C. (Tim)8775899281
Pijlman, L.K. (L)8688064366
Poorter de, T.H.X. (Teun)8800759125
Post, M.J. (Mark)8719150639
Quelle, P. (Pieter)79538801423
Raangs, R. (Raang)88194480
Reichardt, G.J. (Gert)84167491998
Saadi, Y.R. (Yousri)87590140
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221556
Schueren de vander, C.W.B. (Christiaan)87826861195
Snijders, J. (Jan)69171081725
Steen van der, J.G. (Johan)61915261541
Tennekes, M.J. (Mark)8622702512
Tolboom, N.J.H. (Nout)8751116412
Uijleman, R.L. (Richard)88194591044
Ustiuzhanin, A.L. (Arsenii)8789308182
Uyleman, L.O. (Luke)8824376125
Veen van, L. (Lize)88351450
Velker, W. (Wim)60885881850
Veltkamp, M.S. (Mees)8796304732
Verbeek, H. (Harm)70764761740
Viljoen, P. (Pieter)88308110
Vosmer, B.P.H. (Boris)8659728657
Vries de, L.M. (Lon)88351670
Vries de, M.R.J. (Mark)88433400
Wernsen, W.J. (Wilco)82649931670
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551773
Wijono, S. (Santoso)84706491707
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Wissink, H.J. (Henk)81980361274
Wit de, H. (Hans)85466920
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871384
Woudenberg, F.H. (Frank)83934291700
Wouters, F. (Florian)82226211649
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Zijde van der, H. (Hans)75835101278
Gramser, B. (Bastiaan)76926411408
Karayilan, N. (Nilufer)82855411331
Rijsdijk, P.C. (Peter)84610021496
Oostrum van, J. (Jacques)87262671352
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Rijsdijk, P.C. (Peter)84610021496
Karayilan, N. (Nilufer)82855411331
Oostrum van, J. (Jacques)87262671352
Gramser, B. (Bastiaan)76926411408
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Amerongen van, W. (Willem)86242311027
Beekelaar, M.S. (Martin)84590221499
Bergman, S. (Sjoerd)82483500
Berisa, M. (Marc)62081251386
Bies, E. (Eric)80532432012
Bink, J. (John)62356912034
Bollaart, J.A.L. (Jeroen)78542641919
Braams, A.E. (Ton)72709121698
Brands, C.J. (Cor)62480881473
Brands, E.R. (Rene)60285501402
Corneth, E. (Erik)84661721973
Derksen, J.M.M. (Jos)75320081611
Dool van den, G. (Gerrit)86066201406
Drie van, R. (Rik)73293111875
Duijl van, H.V. (Henri)62581861556
Ee van, A.R. (Alwin)72642461685
Egelie, P.L. (Peter)81053941718
Engelkes, W.E. (Wijnand)71832641741
Esmeyer, J. (Jan)70459071572
Flippo, H.F. (Frank)88265980
Frouws, W. (Willem)79502391726
Gramser, B. (Bastiaan)76926411408
Groot de, J.A. (Johan)82557862022
Hellevoort, J. (Jan)61251411565
Hoevers, G.J. (Gerrit Jan)77042571793
Huibers, A.A.J.M. (Arnoud)79278101806
Jongeneel, W. (Pim)79270731192
Karayilan, N. (Nilufer)82855411331
Legemaat, G. (Gerrit)71321471912
Lewin, L.J. (Leo)80344661467
Linden van der, A.L. (Ton)77616991495
Midde van, J.P. (Jon)58036991885
Oostrum van, J. (Jacques)87262671352
Pak, A. (Jos)60628811654
Pleine la, D. (Dick)59933941499
Putten van, P. (Peer)79750991584
Rijken, E.P. (Ed)72774461515
Rijneker, D.W. (Dirk)74431171414
Rijsdijk, P.C. (Peter)84610021496
Ronner, M.P. (Meinko)70927011711
Ruler van, J.G. (Jan)61178261592
Schreuder, H. (Herman)86647001715
Stomphorst, R. (Ronald)69192201667
Vaate bij de, J. (Jaap)84338100
Verboom, B. (Bas)88566170
Verbraak, J.A.M. (Johan)72774241285
Vierveijzer, C. (Cor)88210650
Visser, S.K. (Sipke)76612691506
Visser, T. (Tjeerd)76387521495
Vuurde van, R.E.M. (Rob)73681521756
Westreenen van, A. (Albert)88210431822
Wit de, J.M. (Han)71755861520
Wulff, O. (Ot)88674850
Zijde van der, H. (Hans)75835101278
Zwaan, E.J. (Joost)59677311743
Niet opgekomen00000