Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Lenderink, W. (Wim)71146461401
Hoff van der, M. (Marije)83362511098
Berends, J. (Jan)8463411907
Zaalmink, B. (Bram)86323601482
Storms, P. (Paul)86492011550
Schreibeld, G.H. (Erna)87912440
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Berends, J. (Jan)8463411907
Hoff van der, M. (Marije)83362511098
Lenderink, W. (Wim)71146461401
Zaalmink, B. (Bram)86323601482
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Alhasan, L. (Layal)88502150
Alhasan, Y. (Yossef)8667934895
Berends, J. (Jan)8463411907
Berendsen, J.A.M. (Arnold)74622241484
Bijl, T. (Thomas)82790841800
Bruijsten, A.G.E. (Guus)86137480
Canko, E. (Eray)86321730
Caspers, C. (Cas)8731294331
Doren van, M. (Micha)83510131414
Embden van, T. (Tess)8661565256
Evertse, R. (Roel)62073331826
Fijten, L. (Lucas)88297220
Frederiks, J. (Jesse)88298100
Friesen, P.R. (Philippe)80786971884
Gerritsen, A. (Alex)8757573219
Goedhart, J. (Jeroen)88297330
Goossen, T.P. (Theo)72552811979
Graaf de, H. (Hans)85921770
Haggeman, H.J.G.A. (Henny)79707321756
Hal van, M. (Marius)62353061877
Hamer, H.J. (Henk)61732001487
Hart 't, S. (Sylvia)8805896846
Hengeveld, O.S. (Oscar)8662632491
Hoff van der, M. (Marije)83362511098
Holland, I. (Idde)88297440
Holland, W. (Wout)8751182399
Hollestelle, D. (David)85643031322
Hoogkamp, N. (Nick)87777360
Huang, T. (Tiger)8798669915
Huang, Y. (Yi Min)87986580
Jansen, V. (Victor)88472890
Kappelle, V. (Veerle)8694994279
Kitatajeno, R. (Romeo)87986800
Kitatajeno, R. (Rowena)88501710
Kramer, V. (Victor)86322280
Kuper, M. (Marino)70723842054
Lenderink, W. (Wim)71146461401
Leurs, L.M.J. (Louis)88509300
Makaij, J. (Jack)88178640
Maranus, A. (Adri)68214301524
Mark van der, C. (Niels)75156621666
Mcpike, M. (Matthew)88509520
Mertens, T. (Taeke)87777470
Miltenburg, M.J.M. (Marcel)61898321725
Mustafa, H. (Hassen)8829766100
Neervoort, S. (Scott)8798691104
Pijls, C. (Coun)88502040
Pot, D. (Dirk)86754030
Riepma, H.F. (Henk)67503702002
Rooi de, K. (Krijn)86885810
Ros, T. (Teun)87830710
Roszmüller, T. (Thijs)86323270
Ruckert, G. (Gerard)80765851622
Saïd, I. (Ibrahim)88297990
Saïd, M. (Mohamed)88297770
Saïd, O. (Osman)88297880
Schreibeld, G.H. (Erna)87912440
Schyns, P.F.T. (Philip)79449371479
Sluijter, P.H. (Piet-Heyn)85921551291
Stienstra, B. (Bas)87987020
Stienstra, J. (Jasper)86878770
Storms, P. (Paul)86492011550
Thomassen, B. (Benno)79825791445
Timmerman, I.R. (Iloy)85349771657
Tuender, A. (Amara)88501820
Veneman, H.J. (Henry)67011672075
Vlies van der, F. (Floris)86323380
Vrieling, H.H. (Harold)76834451757
Wassink, M. (Marre)88501930
Wassink, S. (Siem)87313050
Welling, J.W.M. (Jos)85921661295
Went, F. (Frits)86438661530
Wentink, C. (Cees)8632349729
Westerhof, F. (Fleur)87312391158
Wezenbeek van, A.L. (Anabel)87224390
Zaag van der, J. (Jelmer)84657761288
Zaalmink, B. (Bram)86323601482
Zonneveld, G.J.W. (Gert-Jan)71874111490
Zutphen van, B. (Bert)84821551671
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hamers, P.H. (Peter)76778131322
Hamers, B. (Bram)80789941322
Huberts, Y. (Yaron)82902051012
Konecny, L. (Lorens)83248661170
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hamers, B. (Bram)80789941322
Konecny, L. (Lorens)83248661170
Huberts, Y. (Yaron)82902051012
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aarts, R. (Reijn)8669551775
Akker van den, B.A. (Bart)76231101500
Akker van den, M.J. (Melle)88558250
Albers, S. (Saša)86494871931
Bayram, A. (Samed)88558360
Beeke, B. (Bob)74988872259
Beumer, S. (Sebas)79768812149
Bossinga, A.J.K. (Arjen)88035860
Brans, T. (Tom)82721871573
Buntara, A. (Aristides)87057851037
Celikyurek, T. (Tarik)88037180
Chen, A. (Alex)88037290
Chen, J. (Jason)87737540
Cheung, M.H. (Man Hiem)8395365920
Dekker, T. (Thiemen)87124841726
Denys, L. (Liam)8690594593
Dilekçi, D. (Dilay)88037400
Dronkers, A.M. (Arnoud)8690891406
Engelen, R.J.H. (Ronald)78905751857
Entrop, L.A. (Lodewijk)82183091636
Glasbeek, S. (Steven)81653111870
Groot de, E. (Elmar)8694741345
Hamers, B. (Bram)80789941322
Hamers, P.H. (Peter)76778131322
Harten van, T.M. (Thijs)8558572595
Harten van, W. (Wout)8714365616
Hendriks, W.M.M. (Willy)71655212404
Heringa, J.R.J. (Jonathan)8759300225
Hoff van 't, T. (Tom)84773261723
Hogenhout, J.S. (Abel)85898561050
Hoorn van, G.J.R. (Geert)84198402031
Hovestadt, L.J.C. (Leo)77383022000
Huberts, Y. (Yaron)82902051012
Jakobs, L. (Lennard)88303380
Janssen, R.W.A. (Ruud)74725752508
Jiang, J.H. (Jia He)88053570
Jong, W.L. (Wu Liang)8759278590
Kandemir, G. (Gurkan)8690605484
Karssenberg, A.W. (Arnout)78060291798
Keizer, Z. (Zion)88037510
Konecny, L. (Lorens)83248661170
Kruiver, J. (Jeroen)74778881667
Kuijk van, L. (Lazlo)85646441534
Kuiper, M. (Mees)8705796502
Laan, J. (Jorick)82607801825
Lesnoj, D. (Daniel)8751292687
Li, J. (Jiaqi)88113300
Lieshout van, T.L. (Tobias)8659233805
Lincewicz, W.A.P. (Peter)69449491686
Lindeman, M.N. (Marijn)8759289645
Lok, M. (Malcolm)85191481804
Loonen, S. (Sjoerd)8634010820
Maters, A.F. (Arthur)84971702008
McNab, B.P. (Ben)78034881810
Meester, J.I. (Jurre)8811341419
Meester, T. (Thijn)88558470
Nejad, F. (Fardad)8589878732
Nispenrode van, T.H.N. (Thomas)77292712034
Offringa, J.M. (Joost)81320802291
Onzen van, B.T. (Bart)74959391995
Onzen van, J. (Jeroen)74959282094
Pereira Garza, C. (Cecilia)8749455954
Roothaan, E. (Elmar)85600571760
Roskam, M.Y. (Mathieu)76684962011
Sampson, E. (Elijah)8665129858
Sanders, C.W.J. (Catheleijne)82934831895
Sewnath, A. (Arun)8786041433
Sewnath, R. (Rowan)8786052225
Sewnath, S. (Shaya)8786063292
Sindhe, A. (Aditya)8830360207
Terpstra, G.J.C. (Guyon)8623439446
Terpstra, T.M. (Thijmen)84286071587
Visee, R.C. (Rein)78155331845
Vliek, D.W. (Dick)77704991662
Wedda, D. (Dries)84758962203
Wellink, D. (Demian)8634054665
Wellink, R. (Rick)8665151551
Wieggers, W.S. (Wouter)86218001507
Wijngaarden van, A.F. (Frank)84936831782
Wijngaarden van, K. (Koen)8618720946
Willigen van, J.W. (Jan Willem)65948191774
Wisse, S. (Sterre)88303270
Yeh, J. (Jolin)88113190
Yigitsoy, E.M. (Efrail Musa)88040260
Zaalmink, B. (Bram)86323601482
Zaalmink, T. (Teun)8650444588
Zand van der, I.M. (Ilan)85120311697
Zheng, O. (Owen)8786261250
Niet opgekomen00000