v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Wennink, M. (Mart)79087251870
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Bos, R. (Robin)81721312008
Stuij, L. (Leon)81979371833
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkeren van, A.J.H.D. (Arno)79222332036
Akkersdijk, E.A. (Erik)79777391805
Almekinders, E.T. (Elias)87945660
Almekinders, M. (Ruben)87318990
Almekinders, S. (Sacha)8731866331
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Babic, I.V. (Igor)83064411683
Bakkali, M. (Mokhtar)88458701075
Bakkali, N. (Nasrallah)88360800
Balk, E.J. (Ed)69858581422
Beld van den, F. (Floris)87223950
Berkepeis, R. (Roelof)68794331809
Blokhuis, J.G. (Johan)62333151293
Bos van den, J. (Jokim)79769692052
Bos, R. (Robin)81721312008
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Edens, R.G. (Ronald)82884671702
Engberink, T. (Tom)73919781668
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Gringhuis, J.J. (Julian)8531622731
Gringhuis, L.J. (Lennart)8531600479
Groenewoudt, G.H. (Gerhard)65029801609
Groot de, S. (Sepp)8818744418
Hansen, L. (Leo)79492381510
Hendriks, E. (Evert)70288901627
Hendriks, G. (Gerrit)70266901694
Horst ter, R. (Richard)87959520
Hulskers, A. (Albert)70670381630
Jonkers, H. (Henk)80201111634
Koolwaaij, C. (Caspian)88360910
Kortman, G. (Gijsbert)87223840
Koster, D. (Daan)8280580874
Laan, F. (Florian)88326590
Lentfert, J. (Jurre)87686170
Lippmann, J. (Joris)88339680
Meijerink, I. (Inken)85179931648
Meijerink, J. (Jürgen)87710151954
Mersmann, S.H.P. (Siebolt)88271480
Oehne, T. (Timo)83468332098
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Scheffner, J. (Jarno)87422721849
Scherfke, J.H. (Jurgen)71692501354
Slikker, M. (Martin)88190191177
Stoltenborgh, W.R. (Wim)75057621707
Stotyn, F. (Fabian)82020842218
Strootman, R. (Ruben)88271590
Stuij, L. (Leon)81979371833
Trieschnigg, S.B. (Simon)87701020
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Veld in 't, J. (Jan)67638891467
Veldboer, S. (Sev)8767649119
Veldboer, V. (Vin)8592100788
Vergert ten, P. (Paul)79476322222
Voinov, M.A.A. (Michael)88271370
Wennink, M. (Mart)79087251870
Wissenburg, W.A.G. (Walter)75538101587
Wissink, I.J. (Ingmar)85316110
Wissink, M.J. (Marle)8531633455
Wissink, S. (Sibren)86718720
Wit de, L. (Louk)80560481241
Zürcher, C. (Christiaan)88339790
Zürcher, Q. (Quirijn)88339900
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Griffioen, A. (Lex)70686331907
Leerentveld, J.G. (John)76435591781
Muller, J. (Jos)78022341550
Formanoij, P. (Paul)83482631767
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akker van den, B. (Bert)62687131702
Arns, W.S.J. (Wim)61581081590
Bakker, T. (Thijs)88506880
Berghuis, T. (Thomas)83612101489
Boersma, G.A. (Gerard)76355621171
Bree van, C. (Cor)61198611597
Dam ten, B. (Ben)60628701584
Dijkhuis, H. (Henk)8770234826
Droste, A.F.M. (Ton)82136671252
Eillert, H. (Henk)77691241644
Eligmann, H. (Heinz)61942981643
Formanoij, P. (Paul)83482631767
Fransen, C. (Clemens)86541181227
Griffioen, A. (Lex)70686331907
Heeregrave, T.J. (Theo)60580631551
Kienhuis, W. (Werner)84627841614
Kroeze, J.W. (Hans)61126341496
Leerentveld, J.G. (John)76435591781
Levink, P.M. (Peter)76262781528
Mangelsdorf, T. (Thijs)88344961298
Moss, N. (Nicole)8670684867
Muller, J. (Jos)78022341550
Munster, P. (Patrick)65784951937
Naatje, J. (Joop)62149231126
Nijhuis, G. (Gert)88344851397
Nolte, G. (Guus)62354271291
Pots, M. (Maurice)78277761810
Rol, A. (Art)81099481823
Tibbe, M.T. (Marinus)59836921787
Veldhuis, H. (Rik)83197401790
Veltkamp, F. (Frans)84132621597
Venerius, W. (Willem)87719391365
Vries de, J. (Jos)86872061123
Waanders, N.G.H. (Norbert)64716631776
Weber, J. (Johan)67487091716
Wentink, F.G. (Freek)78258291426
Witteveen, E.A.R. (Erik)78784201531
Niet opgekomen00000