v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Wennink, M. (Mart)79087251870
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Bos, R. (Robin)81721312008
Stuij, L. (Leon)81979371833
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkeren van, A.J.H.D. (Arno)79222332036
Akkersdijk, E.A. (Erik)79777391805
Almekinders, E.T. (Elias)87945660
Almekinders, M. (Ruben)87318990
Almekinders, S. (Sacha)8731866331
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Babic, I.V. (Igor)83064411683
Bakkali, M. (Mokhtar)88458701075
Bakkali, N. (Nasrallah)88360800
Balk, E.J. (Ed)69858581422
Beld van den, F. (Floris)87223950
Berkepeis, R. (Roelof)68794331809
Blokhuis, J.G. (Johan)62333151293
Bos van den, J. (Jokim)79769692052
Bos, R. (Robin)81721312008
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Edens, R.G. (Ronald)82884671702
Engberink, T. (Tom)73919781668
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Gringhuis, J.J. (Julian)8531622731
Gringhuis, L.J. (Lennart)8531600479
Groenewoudt, G.H. (Gerhard)65029801609
Groot de, S. (Sepp)8818744418
Hansen, L. (Leo)79492381510
Hendriks, E. (Evert)70288901627
Hendriks, G. (Gerrit)70266901694
Horst ter, R. (Richard)87959520
Hulskers, A. (Albert)70670381630
Jonkers, H. (Henk)80201111634
Koolwaaij, C. (Caspian)88360910
Kortman, G. (Gijsbert)87223840
Koster, D. (Daan)8280580874
Laan, F. (Florian)88326590
Lentfert, J. (Jurre)87686170
Lippmann, J. (Joris)88339680
Meijerink, I. (Inken)85179931648
Meijerink, J. (Jürgen)87710151954
Mersmann, S.H.P. (Siebolt)88271480
Oehne, T. (Timo)83468332098
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Scheffner, J. (Jarno)87422721849
Scherfke, J.H. (Jurgen)71692501354
Slikker, M. (Martin)88190191177
Stoltenborgh, W.R. (Wim)75057621707
Stotyn, F. (Fabian)82020842218
Strootman, R. (Ruben)88271590
Stuij, L. (Leon)81979371833
Trieschnigg, S.B. (Simon)87701020
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Veld in 't, J. (Jan)67638891467
Veldboer, S. (Sev)8767649119
Veldboer, V. (Vin)8592100788
Vergert ten, P. (Paul)79476322222
Voinov, M.A.A. (Michael)88271370
Wennink, M. (Mart)79087251870
Wissenburg, W.A.G. (Walter)75538101587
Wissink, I.J. (Ingmar)85316110
Wissink, M.J. (Marle)8531633455
Wissink, S. (Sibren)86718720
Wit de, L. (Louk)80560481241
Zürcher, C. (Christiaan)88339790
Zürcher, Q. (Quirijn)88339900
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Huisman, L.J. (Jan)73641811818
Bril, C.M. (Karel)74467801699
Roos de, R. (Radboud)78419001912
Blom, H.L. (Erik)82226981726
Mocking, S. (Sjaak)84183771699
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Roos de, R. (Radboud)78419001912
Mocking, S. (Sjaak)84183771699
Huisman, L.J. (Jan)73641811818
Blom, H.L. (Erik)82226981726
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beerlage, L.G.J. (Bert)80901261520
Blom, H.L. (Erik)82226981726
Boxem, H. (Hans)77709281339
Bril, C.M. (Karel)74467801699
Bril, H. (Hans)76438671584
Daalen van, M.R.J.D. (Maarten)60211911493
Damman, A.A. (Heryberth)81508791673
Drok, J.H. (Jaap)86589691146
Honer, A.F. (Aaron)72846731718
Huisman, L.J. (Jan)73641811818
Mocking, S. (Sjaak)84183771699
Niemeijer, M. (Marten)85284651331
Nijenhuis, C. (Collin)8604277620
Roos de, R. (Radboud)78419001912
Said, H. (Husein)88317350
Schippers, J. (Jan)65880871710
Schippers, M. (Marc)77036521732
Tutert, R. (Robert)74467691631
Velsen van, J.A. (Jaap)64127031546
Niet opgekomen00000