v Netstand3 - SOS
Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Wennink, M. (Mart)79087251870
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Bos, R. (Robin)81721312008
Stuij, L. (Leon)81979371833
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Akkeren van, A.J.H.D. (Arno)79222332036
Akkersdijk, E.A. (Erik)79777391805
Almekinders, E.T. (Elias)87945660
Almekinders, M. (Ruben)87318990
Almekinders, S. (Sacha)8731866331
Anjewierden, A.A. (Anjo)65640301894
Babic, I.V. (Igor)83064411683
Bakkali, M. (Mokhtar)88458701075
Bakkali, N. (Nasrallah)88360800
Balk, E.J. (Ed)69858581422
Beld van den, F. (Floris)87223950
Berkepeis, R. (Roelof)68794331809
Blokhuis, J.G. (Johan)62333151293
Bos van den, J. (Jokim)79769692052
Bos, R. (Robin)81721312008
Brinkers, N. (Niklas)87706961783
Edens, R.G. (Ronald)82884671702
Engberink, T. (Tom)73919781668
Gerritsen, G.H.G. (Gijs)79558051882
Gringhuis, J.J. (Julian)8531622731
Gringhuis, L.J. (Lennart)8531600479
Groenewoudt, G.H. (Gerhard)65029801609
Groot de, S. (Sepp)8818744418
Hansen, L. (Leo)79492381510
Hendriks, E. (Evert)70288901627
Hendriks, G. (Gerrit)70266901694
Horst ter, R. (Richard)87959520
Hulskers, A. (Albert)70670381630
Jonkers, H. (Henk)80201111634
Koolwaaij, C. (Caspian)88360910
Kortman, G. (Gijsbert)87223840
Koster, D. (Daan)8280580874
Laan, F. (Florian)88326590
Lentfert, J. (Jurre)87686170
Lippmann, J. (Joris)88339680
Meijerink, I. (Inken)85179931648
Meijerink, J. (Jürgen)87710151954
Mersmann, S.H.P. (Siebolt)88271480
Oehne, T. (Timo)83468332098
Reinink, B.J.A. (Ben)59829221611
Scheffner, J. (Jarno)87422721849
Scherfke, J.H. (Jurgen)71692501354
Slikker, M. (Martin)88190191177
Stoltenborgh, W.R. (Wim)75057621707
Stotyn, F. (Fabian)82020842218
Strootman, R. (Ruben)88271590
Stuij, L. (Leon)81979371833
Trieschnigg, S.B. (Simon)87701020
Tsoukkerman, B.Z. (Boris)76371791911
Veld in 't, J. (Jan)67638891467
Veldboer, S. (Sev)8767649119
Veldboer, V. (Vin)8592100788
Vergert ten, P. (Paul)79476322222
Voinov, M.A.A. (Michael)88271370
Wennink, M. (Mart)79087251870
Wissenburg, W.A.G. (Walter)75538101587
Wissink, I.J. (Ingmar)85316110
Wissink, M.J. (Marle)8531633455
Wissink, S. (Sibren)86718720
Wit de, L. (Louk)80560481241
Zürcher, C. (Christiaan)88339790
Zürcher, Q. (Quirijn)88339900
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Sligte te, L.C. (Bert)61519041870
Krosenbrink, M. (Marcel)72214341929
Loesing, H. (Henrik)79610741854
Harbers, G.J.M. (Gerard)82825271928
Lith van, A. (Arjan)81317612181
Luimes, A.J. (Arent)82503962024
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalbers, H.J. (Herby)60448741817
Abbink, H.R.W. (Henri)66575521919
Algera, R.W. (Remko)72268131748
Alst van, S. (Sem)8807326125
Appiah, N. (Nathan)8795325233
Appiah, N. (Noëla)8826884125
Barachtjansky, D. (Daniel)8760928950
Beek van, H.J. (Henk)62306971218
Bierkämper, U. (Ulf)8804400800
Boenink, B.O. (Bas)88519970
Boogaard, D.N. (Dick)62306531757
Brinke te, H. (Harry)70216081618
Brinke te, J.H. (Henk)75756561606
Burgers, M. (Mark)81301881632
Cvetkovic, R. (Reinhard)82794581813
Darwisch, K. (Khaled)85315012036
Dekker, P.C. (Paul)8843417887
Dekker, T. (Thiemen)87124841726
Deunk, F.H.I. (Freek)88434061040
Eckhardt, J.H. (Jan)74858521188
Freriks, G.J.H. (Henk)78394801245
Funke, R. (Reinhard)85024502032
Harbers, G.J.M. (Gerard)82825271928
Harxen van, L. (Luc)82636181494
Hoens, P. (Peter)60422671926
Houwers, A. (André)76933451436
Klein Langenhorst, G.H. (Gerard)73234591513
Klein Poelhuis, J.W. (Jan Willem)86314031270
Kolakovic, K. (Klaudio)87609172161
Krosenbrink, M. (Marcel)72214341929
Laar van de, J.W.A. (Han)70261621659
Labee, D. (Dick)72913391184
Lehr, F. (Frank)84316321764
Lith van, A. (Arjan)81317612181
Loesing, H. (Henrik)79610741854
Luimes, A.J. (Arent)82503962024
Marcussen, M. (Milan)8826895207
Maris, E. (Evi)85282341519
Maris, E.P. (Erik)79364451467
Maris, L. (Lauri)85893171600
Meijer, H.G.L.M. (Hennie)62287391823
Menkhorst, E. (Emma)8662181339
Mullink, J.M. (Jochem)83437202121
Musholt, J. (Joachim)87879221785
Poole, D. (David)85115251336
Pooth, R.P. (Richard)81680501805
Roode, R. (Raphaël)8832329170
Roodzant, F. (Frank)86310071477
Ruesink, K. (Kay)8444843943
Schley, A.W. (Alfred)88485211880
Schmeing, M. (Manfred)87139691675
Schmeing, W.F.A. (Walter)87823451968
Schuurmans, J.P.M. (Han)72534771840
Sligte te, L.C. (Bert)61519041870
Teloken, D. (Daniel)86045851899
Teloken, S. (Stefan)86045961788
Verschuren Azema, L.V. (Loraine Victorine)8782334253
Voogd, R.C. (Rob)73082901403
Vreeman, R. (Ruben)8834903125
Vries de, E. (Emma)81966941965
Vrieze, S. (Sylvan)8674754403
Völker, C. (Christian)88188542224
Wamelen van, D. (Dick)66204931751
Wamelink, O. (Oscar)83644441786
Wiggers, H. (Henk)87875041086
Wilterdink, B. (Bram)8536451599
Witteveen, T. (Tim)84803841673
Niet opgekomen00000