Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Oosterom van, R. (Rob)60347321355
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991371
Leer, R.J. (Rob)72621011421
Surksum van, A.C. (Arie)72893701351
Ham van, J.A. (Jan)73754781661
Eveleens, R.A. (Ron)74506301534
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121666
Beelen van, J. (Jaap)81546191628
Boere, L. (Lars)85577141441
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121666
Ham van, J.A. (Jan)73754781661
Beelen van, J. (Jaap)81546191628
Eveleens, R.A. (Ron)74506301534
Leer, R.J. (Rob)72621011421
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991371
Surksum van, A.C. (Arie)72893701351
Oosterom van, R. (Rob)60347321355
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Anjema, P. (Pieter)62735641663
Beelen van, J. (Jaap)81546191628
Beelen van, J.H. (Jaap-Hille)81546081617
Bekker, S. (Stefan)80831412320
Berg van den, H. (Hermen)8628532605
Blok, P. (Paul)88616991375
Bodegraven van, J. (Jan)85214581811
Boere, L. (Lars)85577141441
Bolier, S. (Stephan)88145530
Bosman, N.J. (Nico)62120851550
Brink van den, J.H. (Johan)76708611912
Brink van den, R.R. (Raj)8853955274
Bulthuis, G.J. (Gerard)77647241640
Capiteijns, C. (Cees)73755441558
Carsouw, O. (Olle)77645151496
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371892
Chen, T. (Tony)84194221163
Dik, P.E. (Pim)80889931801
Dikkenberg van den, D.H. (Erik)72443912074
Dodeweerd van, L. (Lydia)85580771503
Dodeweerd van, M. (Matthijs)85269581870
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121666
Don, H. (Henk)81987731912
Doorn, J. (Joas)87825100
Doornenbal, J.M. (Jan)8819382941
Duijker, J.H. (Bert)65892641848
Eveleens, R.A. (Ron)74506301534
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991371
Goudriaan, E. (Etienne)79553432311
Groote de, L.A. (Luc)64875141697
Gunther, M. (Marcella)81038211873
Ham van, J.A. (Jan)73754781661
Hattem van, O.D. (Oscar)81733851573
Heerikhuize van, K. (Kees)88212410
Hendriksen, L. (Luuk)8558638747
Hogendoorn, E.B. (Bert)87258601440
Hovestadt, L.J.C. (Leo)77383021987
Kamermans, L. (Leon)86017691106
Kampman, T. (Tijmen)80024672240
Kieviet, D. (Diet)8812397982
Klumpenaar, J. (Joni)88768460
Kreijkes, D. (Dirk)77801461599
Laar van, J. (Jan)76732701708
Leer, R.J. (Rob)72621011421
Loonstra, A. (Arjen)77152791842
Man de, L. (Luuk)84781401648
Meijenfeldt von, B.M. (Bart)82431472220
Noor, A. (Ahannach)88343310
Offringa, J.G. (Jan)81497461580
Offringa, J.M. (Joost)81320802288
Offringa, T.J. (Tjaart)78686192041
Oosterom van, R. (Rob)60347321355
Sanders, C.W.J. (Catheleijne)82934831918
Schweinsberg, F. (Frits)80966381216
Sleen van der, J. (Jan)83582071570
Suijdendorp, F.J. (Frans)67817201762
Surksum van, A.C. (Arie)72893701351
Terlouw, L. (Leendert)81497571308
Tigelaar, L. (Luuk)8529235738
Veth, R. (Ruud)86000861047
Vleut van der, W. (Wessel)85295430
Wakeren van, A. (Arco)8560750486
Wolters, R.S. (Rens)84452281303
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111512
Wiegant, W. (Wim)76098221518
Melgers, J.A. (Jaap)79697421571
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091713
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Roothaan, A.P. (Arnoud)87281041521
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Haar van de, G. (Gerrit)87126161632
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091713
Haar van de, G. (Gerrit)87126161632
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Melgers, J.A. (Jaap)79697421571
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111512
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Afek, Y. (Yochanan)79438262254
Awotahegn, M.B. (Michael)88357500
Bakker, H. (Henk)73004361325
Bense, K.F. (Kailash)88097570
Bijlmakers, S.A. (Steef)80075271477
Blom, J. (Jan)62498260
Bolck, M.J. (Marius)84900091514
Bonnier, F. (Frans)77835561851
Bont de, J.A. (Jan)59541791347
Bovens, N.L.A. (Noël)76492241836
Bruggeman, M.R. (Marc)84341401145
Burer, A.R.M. (Audry)60167251953
Bus, W.M. (Wouter)85217111494
Christians, R.H. (Richard)78822811857
Dam, H. (Hans)72574041984
Dijkstra, A. (Alec)88470910
Dirksen, R.V.L. (Reiko)8704872774
Dodeman, B. (Bartel)75659541808
Dodik, Z. (Ziad)8796139790
Duijl van, N. (Niels)85106231061
Ee van, C.J. (Niels)88508420
Eekhout van, D.A. (David)77118252092
Egmond van, R.J. (Robert-Jan)87515670
Eijk van, J.H.A. (Sander)79093522360
Favier, A.A.A. (Aniek)88524700
Folkerts, E. (Einar)87832800
Franssen, J. (Jeroen)79361922125
Gieltjes, F.J. (Frits)77837101758
Gofferjé, G.S.L. (Silvain)87832690
Grigorjan, M. (Michael)8803509819
Grigorjan, T. (Tigran)8803520595
Haar van de, G. (Gerrit)87126161632
Habibi, A. (Aveed)88692890
Hahne, M.G.J.M. (Marcel)75119111699
Harst van der, A.A. (Albert)76093051551
Have ten, M.F. (Marielle)8453984985
Heger, J.J. (Janno)88265651537
Herwaarden van, A. (Arjen)80075822064
Hettinga, A.B.C. (Abel)87280820
Hoebe, J.A. (Jochem)88524810
Hooghiemstra, J.L. (Joost)84692301745
Huirne, M.P. (Maxim)8783225524
Jansen, E.M. (Erica)8724606800
Janssen, A.W.G. (Anja)86844561440
Jeuken, C.J.H.M. (Karin)79572791678
Jonker, A.B. (Fred)74770302138
Kempen van, T. (Tara)88097790
Kets, G.A. (Gerbert)80585561487
Koekebakker, J.W. (Jan Willem)80706671388
Korf, A.G.B. (Alexander)76994060
Kranenburg, L.S. (Lucas)87832580
Kruit, P.H. (Pieter)76217351838
Landsbergen, M. (Marjon)84182560
Leerdam van, R. (Robin)77674191984
Leeuw de, G.J. (Gert)71654111512
Lorier, Z. (Zeph)88371800
Lureman de Vletter, K. (Kick)88371580
Martinez, A.E. (Anna)85112501788
Martinez, S.I. (Sara)85332171575
Melgers, J.A. (Jaap)79697421571
Molen van der, M. (Rinus)82907441545
Mulder, J.B. (Joren)79714361725
Mullekom van, E. (Eric)80856821501
Mullekom van, J. (Jelle)8631359549
Naaijer, M. (Martijn)76968761991
Neuteboom, J.H. (Jan Hendrik)79422641842
Oorebeek, E. (Erwin)69851542190
Otte, M.A. (Marco)76995601849
Paus de, P.L. (Pieter)75708271691
Pijkeren, J. (Jan)81752002181
Poole le, C. (Corniek)85799561441
Posthuma, J.P. (Joris)84960700
Rave de, S. (Sjoerd)82777641285
Roothaan, A.P. (Arnoud)87281041521
Scholma, L. (Loet)88622600
Slijper, H.T. (Thomas)81521662013
Smaling, E.M.A. (Eric)62501561983
Smidt, D. (Daniel)8758244443
Sminia, T.J. (Tjerk)79108042085
Smit, M. (Martien)73482971611
Speksnijder, D.B. (Bent)83359211468
Stallinga, H. (Hein)69441901659
Stap, C.R.M. (Kees)70965732092
Sterk, M. (Marc)88508310
Stigter, J. (John)74638521867
Taylor, F.H.B. (Frank)82780061902
Thije ten, J.H. (Hens)75173230
Timman, J.H. (Jan)62296522517
Timmer, R. (Rijk)59904021506
Torn, L.H. (Bert)72896122163
Tromp, F. (Frans)59887741872
Uitdehaag, K.A. (Koen)88069631525
Uwimana, E. (Eathan)88697950
Veen van der, F.D. (Florian)8758266408
Vegter, L.J. (Leen)69776081535
Verhoef, H.A. (Harry)81596131795
Verweij, M.D. (Marijn)87245951054
Verwoert, J. (Jef)73219631990
Vos de Wael, L.A.I.R. (Alexander)76948191680
Vos de, C.M. (Clemens)74040561958
Vries de, B.J. (Bram)83398371879
Waal van der, L. (Leendert)86844671034
Waerdt van de, C. (Cees)79506681827
Walstra, G. (Gerrit)62225681627
Westerhof, J.W. (Jan Willem)81483931776
Wiegant, W. (Wim)76098221518
Wieggers, W.S. (Wouter)86218001556
Wiersma, J.F. (Co)64202931834
Wijk van, J.H.A. (Hans)73229201416
Wijngaarden van, H.C.J. (Erik)81699091713
Woenmaesot, B. (Bas)8631370714
Yan, Z. (Zichen)88823680
Zevenbergen, C. (Christiaan)88440440
Zheng, M. (Max)8809768278
Niet opgekomen00000