Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
NO00
Nijenhuis, F.H.T. (Frans)77837321519
Jamshedy, I.M. (Ismail)80389101604
Marres, O.P.J. (Onno)80993661557
Fonteijne de la, F.V. (Frederik)81651681531
Berghuis, T. (Thomas)83612101509
Felet, T.J.M. (Theo)84068161600
Nuland van, T.H.A.M. (Dirk)85596391538
Donkervoort, J.H. (Jan-Hendrik)87579801565
Soons, O.L. (Olaf)87713891570
Baltussen, M. (Mark)88237050
Josso, B.C.R. (Benjamin)88482350
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Soons, O.L. (Olaf)87713891570
Nijenhuis, F.H.T. (Frans)77837321519
Jamshedy, I.M. (Ismail)80389101604
Fonteijne de la, F.V. (Frederik)81651681531
Baltussen, M. (Mark)88237050
Donkervoort, J.H. (Jan-Hendrik)87579801565
Berghuis, T. (Thomas)83612101509
Marres, O.P.J. (Onno)80993661557
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Arts, D. (Dennis)73095332075
Ballon Ficher, E. (Emiliano)88545820
Baltussen, M. (Mark)88237050
Bangma, N. (Noel)83077500
Berghuis, T. (Thomas)83612101509
Besselink, L. (Laurens)8760983188
Bisschops, R. (Rob)73919232004
Boer, B.J. (Bert-Jan)77674521632
Bons, J. (Jasper)80781802233
Bos ten, R. (Rene)72661711776
Breuker, D.M. (Dennis)71995882053
Broek van den, W. (Wim)78639661415
Broeren, M. (Mathijs)78750321823
Buijs, J.A.F. (Jos)85740161436
Bunt, E. (Erik)8814916527
Cheung, K.S. (Tsjisang)72661271956
Clabbers, S. (Sjors)81302101648
Clermonts, J.J.A. (Jeroen)83056491956
Dijk van, C.H. (Ron)86100301731
Dijk van, S. (Simon)81648381639
Dinjens, W.N. (Wouter)74922651896
Doef van der, F. (Finn)88355080
Doef van der, P.L.M. (Peter)86489811409
Donkervoort, J.H. (Jan-Hendrik)87579801565
Erp van, P.J. (Pepijn)80615261910
Felet, T.J.M. (Theo)84068161600
Fonteijne de la, F.V. (Frederik)81651681531
Habibi, H. (Hamoen)81256232096
Harxen van, L. (Luc)82636181439
Hatert van den, R. (Roy)79431222113
Heine, I. (Ivar)78385122008
Hofman, L. (Lieve)8766879637
Hofman, L.E.A.G. (Lambert)60220271702
Holtland, D.D. (Diderick)81921511918
Hooven van den, F. (Frans)72732331709
Houben, J.P. (Jaap)74425452297
Jamshedy, I.M. (Ismail)80389101604
Jansen, S.A.J.N. (Sjoerd)88471240
Janssen, H.J. (Henk-Jan)70603612037
Jong de, W. (Wim)77110001596
Josso, B.C.R. (Benjamin)88482350
Keers, J.W.J. (Jeroen)88712580
Klip, J.A. (Hans)69316392272
Knoop, J. (Jasper)88673200
Knoop, L. (Lars)88544610
Krivec, M.J.P. (Marcel)77052031649
Kurstjens, L. (Lars)77272802121
Laanen van, T. (Thei)78186901573
Lamberts, D. (Daryo)88339130
Leijten, J.O. (Joris)78563651199
Leipsig van, A. (Aniek)88544500
Leipsig van, S. (Stijn)88544280
Levink, C.H.J. (Clemens)76454511551
Linden van der, L.J. (Lukas)64124172329
Louwerse, R. (Resa)88630190
Marres, O.P.J. (Onno)80993661557
Möller, M. (Mikahil)87974260
Mierlo van, G. (Guido)79660242186
Nijenhuis, F.H.T. (Frans)77837321519
Nuland van, T.H.A.M. (Dirk)85596391538
Parthesius, F. (Friso)8766769259
Peters, M. (Maeve)86693640
Pijkeren, J. (Jan)81752002179
Plassche van de, R.A. (Ruud)73111281946
Pol, T.M. (Thierry)81855731783
Pols, T. (Thijs)88629860
Pouwer, J.P. (Jaap)83204330
Quint, J.H.M.M. (Hans)61325221926
Retera, J.J.C.M. (Joost)72506282240
Rijn van, A.B. (Anton)60649492210
Rooij van, M.M.M. (Maarten)77670451985
Roosmalen van, G. (Ruud)77060171547
Scheijndel van, T. (Tobi)84611231469
Schoonen, A.H. (Arjan)85192911209
Schoonenberg, O.P.J. (Olav)75361882170
Schouten, V. (Vic)8704817587
Soons, O.L. (Olaf)87713891570
Spoel van der, R.M.A. (Ruud)69427161866
Sprinkhuizen, A.P.J. (Arno)60105321944
Stegman, K. (Kosse)88963930
Stork, J. (Jaap)82815921125
Thissen, P.P.M. (Pieter)62288931830
Verstappen, M.H.W. (Marcel)74466591696
Verstegen, C.A.M. (Christ)61507601750
Wüstefeld, K.L. (Klaus)62538191793
Westelaken van de, J.H.M. (Jan)58009491720
Willemsen, T. (Thomas)73968401962
Wilt de, K. (Koen)88225611910
Workum van, L. (Lars)8687998471
Zevenhuizen, D.J. (Daniel)82350732165
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Oosterom van, R. (Rob)60347321370
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991380
Leer, R.J. (Rob)72621011438
Surksum van, A.C. (Arie)72893701339
Ham van, J.A. (Jan)73754781660
Capiteijns, C. (Cees)73755441544
Eveleens, R.A. (Ron)74506301568
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121642
Beelen van, J.H. (Jaap-Hille)81546081637
Beelen van, J. (Jaap)81546191623
Boere, L. (Lars)85577141495
Blok, P. (Paul)88616991407
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121642
Ham van, J.A. (Jan)73754781660
Beelen van, J. (Jaap)81546191623
Eveleens, R.A. (Ron)74506301568
Leer, R.J. (Rob)72621011438
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991380
Surksum van, A.C. (Arie)72893701339
Oosterom van, R. (Rob)60347321370
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Anjema, P. (Pieter)62735641653
Beelen van, J. (Jaap)81546191623
Beelen van, J.H. (Jaap-Hille)81546081637
Bekker, S. (Stefan)80831412326
Berg van den, H. (Hermen)8628532630
Blok, P. (Paul)88616991407
Bodegraven van, J. (Jan)85214581793
Boere, L. (Lars)85577141495
Bolier, S. (Stephan)88145530
Bosman, N.J. (Nico)62120851591
Brink van den, J.H. (Johan)76708611909
Brink van den, R.R. (Raj)8853955299
Bulthuis, G.J. (Gerard)77647241654
Capiteijns, C. (Cees)73755441544
Carsouw, O. (Olle)77645151486
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371905
Chen, T. (Tony)84194221178
Dik, P.E. (Pim)80889931779
Dikkenberg van den, D.H. (Erik)72443912093
Dodeweerd van, L. (Lydia)85580771490
Dodeweerd van, M. (Matthijs)85269581845
Dodeweerd van, M.J.B. (Martjan)80838121642
Don, H. (Henk)81987731912
Doorn, J. (Joas)87825100
Doornenbal, J.M. (Jan)8819382928
Duijker, J.H. (Bert)65892641843
Elburg Van, S. (Sil)88836330
Elburg van, S. (Sil)87330540
Eveleens, R.A. (Ron)74506301568
Feenstra, T. (Thomas)88836220
Goossens, H.A.F. (Ricus)62403991380
Goudriaan, E. (Etienne)79553432310
Groote de, L.A. (Luc)64875141697
Gunther, M. (Marcella)81038211894
Ham van, J.A. (Jan)73754781660
Hardeman, D. (Daniël)88836440
Hattem van, O.D. (Oscar)81733851594
Heerikhuize van, K. (Kees)88212410
Hendriksen, L. (Luuk)8558638762
Hogendoorn, E.B. (Bert)87258601440
Hovestadt, L.J.C. (Leo)77383021987
Hovhannisyan, E. (Erik)88836550
Kamermans, L. (Leon)86017691098
Kampman, T. (Tijmen)80024672236
Kieviet, D. (Diet)8812397982
Kleuver de, N. (Nolan)88836660
Klumpenaar, J. (Joni)88768460
Laar van, J. (Jan)76732701734
Leer, R.J. (Rob)72621011438
Loonstra, A. (Arjen)77152791853
Man de, L. (Luuk)84781401660
Meijenfeldt von, B.M. (Bart)82431472212
Noor, A. (Ahannach)88343310
Offringa, J.G. (Jan)81497461580
Offringa, J.M. (Joost)81320802287
Offringa, T.J. (Tjaart)78686192034
Oosterom van, R. (Rob)60347321370
Sanders, C.W.J. (Catheleijne)82934831902
Schweinsberg, F. (Frits)80966381216
Sleen van der, J. (Jan)83582071587
Suijdendorp, F.J. (Frans)67817201762
Surksum van, A.C. (Arie)72893701339
Terlouw, L. (Leendert)81497571308
Tigelaar, L. (Luuk)8529235753
Veth, R. (Ruud)86000861047
Vleut van der, W. (Wessel)85295430
Wakeren van, A. (Arco)8560750501
Wolters, R.S. (Rens)84452281334
Niet opgekomen00000