Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Janssen, E. (Eip)76293251417
Vos van der, L. (Louis)77351781370
Wenning, D.A. (Dick)79428251542
Evendijk, T. (Tim)83202790
Pronk, J.T. (Jim)83204441312
Verduyn, B. (Ben)83205211395
Vries de, R. (Ruben)83601211355
Kappert, S.A.B. (Stijn)84722770
Rijk de, J.S. (Jasper)85821341306
Eimers, P. (Pim)86024510
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Verduyn, B. (Ben)83205211395
Wenning, D.A. (Dick)79428251542
Rijk de, J.S. (Jasper)85821341306
Pronk, J.T. (Jim)83204441312
Eimers, P. (Pim)86024510
Vries de, R. (Ruben)83601211355
Kappert, S.A.B. (Stijn)84722770
Evendijk, T. (Tim)83202790
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalbers, E.J. (Egbert)76348031611
Achterstraat, J. (Joas)8618005616
Alkhateeb, M. (Marah)88346940
Bakker, M.H. (Martijn)80830752083
Bogers, I. (Irwan)88677380
Bomhof, W. (Wim)76659771545
Boom, H. (Harold)64769651717
Bootsman, A.J. (Albert)77328351625
Bosselaar, R. (Ruben)88787710
Bottema, J.P. (Jelle)69310891328
Bouwmeester, T. (Tarek)8613330491
Brink van den, H.J. (Henry)86591011670
Corda, I. (Isabella)88892430
Degenhart, R. (Robert)84537091132
Dijk van, C. (Kees)79506791578
Dijk van, G. (Dominic)84744441820
Dijk van, M. (Mark)8759124625
Drijfhout, E. (Eelco)8800671570
Dussen van der, C.C.J. (Kees)86423811341
Ebskamp, A.G.M. (Anton)71265701787
Eimers, P. (Pim)86024510
Evendijk, T. (Tim)83202790
Faour, P. (Philip)8737300540
Feenstra, B. (Bram)8803003745
Ftatchi, A. (Amir)88247170
Ftatchi, O. (Ouassim)88247390
Gaasbeek, A.H. (Alfred)62343821636
Gelder van, H.F.M. (Hedwig)88241010
Gelder van, I.M. (Iskander)88241120
Groot de, H. (Hans)82684031609
Groothedde, M.R.C. (Marit)88485100
Hartsuiker, J. (Jan)64283341525
Hofman, D. (David)88006820
Hoge, J. (Jesse)88898810
Hoogeveen, K. (Korstian)8745176697
Ivanov, S. (Alexander)8630270705
Janssen, E. (Eip)76293251417
Jong de, B. (Benaiah)8659134571
Jong de, M. (Moses)8659123562
Kampen van, F.P. (Femke)88268620
Kappert, S.A.B. (Stijn)84722770
Karels, J. (Jonathan)8855858996
Kingma, F. (Fedde)76999781381
Kinkel, J.W. (Jan-Willem)80250171692
Klaassen, X. (Xander)8618676735
Lange de, J.B. (Johan)76650201634
Lukasse, L.J.S. (Leo)85791531431
Lukasse, M. (Marnix)85793291570
Ma, K. (Kelvin)8836729361
Ma, L. (Leo)8836685125
Malashenko, A. (Artem)8807007274
Mout, B. (Bent)88677930
Nagel, G. (Gijsbert)83155270
Neuteboom, N. (Nathan)88898590
Nienhuis, S.C. (Sebo)59725381642
Pehlivan, E. (Esila)88898700
Pol van de, T. (Tieme)88854810
Postma, A. (Anne)77678921641
Postma, T. (Thijs)8615255500
Pronk, J.T. (Jim)83204441312
Pronk, T.J. (Tom)67561121749
Ramrattan, N.L. (Noury-Lynn)88677270
Rijk de, J.S. (Jasper)85821341306
Ros, F. (Floris)84928030
Shirokov, J. (Yaroslav)8724661571
Shirokov, N. (Nestor)85934641486
Shirokova, M. (Magdalena)8626068629
Shirokova, P. (Penka)88677490
Slijper, H.T. (Thomas)81521661991
Smelt, F.J.A. (Friso)88458370
Smit, T. (Tom)83793051404
Spronk, A.W. (Anton)81463581587
Veer van der, F.B. (Frans)85341300
Verduyn, B. (Ben)83205211395
Vos van der, L. (Louis)77351781370
Vries de, R. (Ruben)83601211355
Wenning, D.A. (Dick)79428251542
Wentzel, J. (Juliët)88787930
Wentzel, X. (Xavi)88787820
Westerink, J. (Joshua)88722040
Weteringh van de, H. (Hans)61741131554
Wierper, B. (Boaz)8664777730
Wierper, L. (Loïs)88721820
Wierper, T. (Timon)8664766524
Wijngaarden van, A.F. (Frank)84936831816
Wijngaarden van, K. (Koen)86187201375
Wijngaarden van, R.G. (Rachel)8824706150
Wijngaart van der, P. (Peter)72479441724
Zee, B. (Ben)60067481562
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hermans, J.P.M. (John)71786991428
Topper, M.H. (Mark)74069051489
Bergen van, A.W.G. (Toine)76480581361
Reijnders, A.J.P. (Arno)77186671419
Pijnappels, N. (Nick)80020161489
Cuyk van, B.C. (Ben)81881691358
Peters, H.T.M. (Henk)83546321113
Willems, T.J.M. (Theo)83554571522
Gelder van, M.S. (Martin)84640161295
Quist, R. (Roy)88415580
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Willems, T.J.M. (Theo)83554571522
Pijnappels, N. (Nick)80020161489
Hermans, J.P.M. (John)71786991428
Reijnders, A.J.P. (Arno)77186671419
Bergen van, A.W.G. (Toine)76480581361
Cuyk van, B.C. (Ben)81881691358
Gelder van, M.S. (Martin)84640161295
Peters, H.T.M. (Henk)83546321113
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ariëns, J. (Jasper)88624910
Bergen van, A.W.G. (Toine)76480581361
Berkel van, W.J.H. (Willem)62547102025
Bommel van, D. (Devon)85702980
Bruin de, C. (Celine)88625130
Cuyk van, B.C. (Ben)81881691358
Derks, D.A.J. (Daan)70763001743
Derks, I.M. (Ivo)87709600
Dijk van, L.H.A. (Leo)83409921588
Gelder van, M.S. (Martin)84640161295
Haans, K.A. (Kaz)82725391876
Hermans, J.P.M. (John)71786991428
Hermeling, C. (Caspar)75547122036
Hermens, W. (Wim)7925918817
Hoefnagels, A.C.A. (Louk)88480480
Klein Douwel, J.E.M. (John)73764571882
Kortenhof van, H.T.F.W. (Henk)61236341874
Kouwenhoven, E. (Eva)87253980
Kouwenhoven, T. (Timo)88834350
Lanen van, A.J.J. (Toon)71825712104
Laurant, J.J.F.T. (Sjaak)81135781717
Maas, C. (Casper)8761841510
Massink, H. (Henk)62638291913
Megens, F.A.M. (Frans)79242791212
Meijl van, T. (Tom)88625460
Mol, T.J.A. (Thijs)88497640
Nguyen, T. (Tu-San)85284431260
Ohlenroth, M.K.J. (Martijn)85533801527
Peters, B.P.M.A. (Bram)88834240
Peters, G. (Gijs)88885060
Peters, H.T.M. (Henk)83546321113
Peters, S. (Sjoerd)88857120
Pijnappels, N. (Nick)80020161489
Quist, R. (Roy)88415580
Radder, N. (Niels)83118421610
Reijnders, A.J.P. (Arno)77186671419
Rossen, M. (Maarten)77330331943
Rossen, S. (Siebe)78144881773
Ruijs, J. (Joris)88289740
Ruijs, T.J. (Tjitske)88963600
Ruijs, W. (Wibe)8761852250
Rutjes, T. (Twan)79429021904
Rutten, B.A. (Bram)83498911756
Rutten, H.P.J.H. (Henk)74589681678
Schrijvers, L.C.G. (Leon)84991611209
Schuring, I.W.F. (Ibo)84355590
Sonderen van, L.A.M. (Louis)81222241448
Steinmann, J.A.H. (Jos)78471251623
Terpstra, F.R.B. (Floris)88289850
Tol van, S.W. (Stein)84450191252
Topper, M.H. (Mark)74069051489
Ugurlu, A. (Atabey)88306350
Verhaaren, A.G.J. (Albert)60670061624
Willems, T.J.M. (Theo)83554571522
Wouters, A.T.M. (Ton)62796691555
Xu, Q. (Qingxi)88625570
Zieck, P.C.F. (Peter)79365000
Zwikker, H.J. (Henk Jan)77630521077
Niet opgekomen00000