Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Thorig, H. (Harry)59699311667
Drijver, J.J. (Jo)60069131563
Bok, H. (Hidde)66294801406
Lardenoye, B. (Bert)74387061618
Gijzen, J.W. (Jan)74488151450
Telchuys, I. (Ido)75152551517
Ackerman, J.C. (Jan)75598711725
Keijzer, L.F. (Leo)75738191645
Rooijakkers, T.M.H. (Theo)76887581472
Lange de, H.J.G. (Hans)77258941681
Timmerman, P. (Peter)77619411578
Lubbers, J.W. (Jan-Willem)78369281654
Diederen, M. (Maurice)82011821232
Haan de, M. (Martijn)88221871677
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackerman, J.C. (Jan)75598711725
Lange de, H.J.G. (Hans)77258941681
Telchuys, I. (Ido)75152551517
Rooijakkers, T.M.H. (Theo)76887581472
Timmerman, P. (Peter)77619411578
Haan de, M. (Martijn)88221871677
Diederen, M. (Maurice)82011821232
Bok, H. (Hidde)66294801406
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Ackerman, J.C. (Jan)75598711725
Amerongen van, J. (Judith)82766971679
Antonides, B. (Bent)8814399407
Arnouts, J. (Jacco)8803212191
Awad, N. (Nizar)88615450
Bach Pareja, R. (Raimon)88629641758
Barbu, F. (Florentina)81117961228
Bartels, H.A. (Hans)60146792249
Beekman, R. (Robert)79902902249
Bijwaard, J. (Jonah)8755472362
Bloemink, H. (Henk)60053621532
Blok, S. (Sander)86047502047
Boittin, P. (Pascal)78079871834
Bok, H. (Hidde)66294801406
Boogaart van den, J.M.C. (Jan Maarten)77815542028
Bouwmeester, A. (Andre)78384022181
Bouwmeester, H. (Hans)71714942262
Brouwer, W. (Wiebe)87203711574
Bruijn, H.J.S.M. (Henri)85706060
Busstra, F. (Freek)82000381828
Chandramohan, S. (Samit)8859158129
Chandramohan, S. (Samit)88727980
Diederen, M. (Maurice)82011821232
Dissel, H. (Henk)69550141909
Drijver, J.J. (Jo)60069131563
Dufrenne, J.B. (Jean)61207300
Ee van, A.R. (Alwin)72642461671
Eeden van, E. (Ed)60462932074
Eeden van, G. (Guus)81790501405
El Hadef, R. (Rayan)87858760
Elferink, D.A. (Duncan)8771422635
Elferink, L.A. (Leon)87080841050
Etmans, M.D. (Maarten)61387371980
Feytens, R. (Roger)60762021750
Gezel, A.J. (Ton)60662141511
Gijzen, J.W. (Jan)74488151450
Goor van, W. (Wout)59500871757
Gouma, R. (Ronald)72668641831
Graaf de, E.G.A. (Evert)68672231912
Haan de, E.A. (Eric)69518242318
Haan de, M. (Martijn)88221871677
Haan de, S. (Sander)88909700
Hardeman, T. (Tessa)87167630
Hendriks, V. (Vincent)88768240
Heusden van, E. (Erik)88615340
Hoogenboom, R.P.J. (Ruud)63860502068
Horst van der, A. (Abel)88126060
Hummel, A.J. (Albert Jan)82853981997
Jong de, P.J.J. (Peter)67578831919
Jong de, T.J. (Tom)61294532139
Jongerius, M.A.M. (Marc)66891551622
Jongetjes, G. (Gert)73843220
Jubels, B. (Bas)78231451813
Keijzer, L.F. (Leo)75738191645
Kieboom, B. (Bert)59645631832
Kok, M.F. (Marijke)72066061770
Kooiman, P.A. (Piet)73625861878
Kuijper, D. (Daniel)83959701834
Lange de, H.J.G. (Hans)77258941681
Langendoen, P. (Patrick)78209561420
Lardenoye, B. (Bert)74387061618
Leeuwen van, M. (Ries)63859071451
Leta, L. (Tumba)79586431643
Linde van der, M. (Meindert)60376472096
Lubbers, J.W. (Jan-Willem)78369281654
Mackaaij, T. (Ton)75467481846
Mansvelder, S. (Steven)88506440
Midde van, J.P. (Jon)58036991904
Mulder, H.W. (Hemmo)67678491983
Naarden, A. (Amindo)78328032002
Nieuwenhuis, P.P.M. (Pieter)65458802204
Olij, H.G. (Huib)64308311825
Oosten van, A. (Arend)61604622074
Os van, M. (Marcel)70812282093
Paijmans, T. (Theo)70579411622
Plum, A.J.M. (Lex)61081351503
Post van der, D.P.A. (Sander)84509701496
Rodriguez, S. (Symen)88615120
Rooijakkers, T.M.H. (Theo)76887581472
Ruijgrok, T. (Theo)66042131531
Sanijs, F.J. (Frans)73584171979
Saravanan, J. (Jeevan)8807260422
Schat, D. (Do)79066791457
Scheeringa, H.T. (Hans)77649001614
Schonewille, M. (Midas)85826071492
Schwartz, A.J. (Arie)70744742045
Slegers, F. (Frank)88450230
Smeets, K. (Kobe)86594201802
Speijers, M.A. (Marc)74928811840
Staleman, D. (Dick)62595281496
Telchuys, I. (Ido)75152551517
Thorig, H. (Harry)59699311667
Timmerman, P. (Peter)77619411578
Tuuk van der, J.J. (Jaap)61715062112
Veen van, W. (Wout)71850021871
Vis-van Rooijen, A.G.E.M. (Anja)62388040
Visser, W. (Wouter)84217541506
Vogel de, F.F. (Floris)8543931654
Vogel de, V.T. (Victor)8595763200
Voskuil, J.G. (Johan)77823571777
Vosshard, S. (Stefan)81103771806
Vries de, B. (Bart)86673071620
Vruggink, M. (Magnus)88659560
Wagenaar, H.T. (Harm Theo)73576911852
Weegenaar, B.W. (Bertrand)79981001888
Wilkens, S. (Siebe)88506330
Yakovich, Y. (Yuliya)86696062095
Zondergeld, S.B. (Sara)88633930
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Stomphorst, J. (Jan)60090141384
Veenvliet, J. (Jos)60814711367
Slagboom, A. (Bram)64018461301
Kerkhof, Y.K. (Yme)64025391510
Sliep, W.H. (Wim)67017171429
Jochems, H. (Huib)71347981558
Simon, A.W. (Alfons)73718481502
Kreuning, P.H. (Patrick)74018121595
Mars, P. (Paul)75082591586
Houten van, D.E. (Diederik)78641311372
Vogel, G.H. (Gert)78642851350
Meijer, D. (Dylan)87907601596
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Kreuning, P.H. (Patrick)74018121595
Jochems, H. (Huib)71347981558
Simon, A.W. (Alfons)73718481502
Veenvliet, J. (Jos)60814711367
Houten van, D.E. (Diederik)78641311372
Meijer, D. (Dylan)87907601596
Vogel, G.H. (Gert)78642851350
Kerkhof, Y.K. (Yme)64025391510
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Al Hussein, R. (Riad)88415250
Arkel van, R. (Radinck)88686070
Badri, U. (Uday)87373330
Band, P. (Paridhi)88687060
Berg van den, B.F. (Bart)86067631351
Blik, B. (Bert)87725331022
Bodupalli, S. (Sakethreddy)88687170
Boelen, B. (Berend)75798470
Bomers, J. (Joep)88956780
Bomli, P.E.61740360
Brand van den, G. (Gijs)66544941588
Calis, C. (Cedric)88056871407
Chabot, A. (Arthur)88686180
Cijo, E. (Edwin)8834419350
Cordero Gamez, E. (Emmanuel)88415361307
Cordero Gamez, I. (Ivanna)88415470
Cordero Gamez, J. (Jaziel)88255640
Cornelissen, H.W.J. (Henk)74368691693
Das, K. (Kriti)8825751589
Dekker, S.T. (Sito)81509451917
Dieyen van, O. (Ole)88344080
Dirksen, M. (Marieke)80784771982
Dixit, S. (Soham)88796180
Drooge van, F. (Francien)88783970
Dwivedi, S. (Sartak)88686840
Engen van, H.J. (Herman)61580311960
Fluitsma, P.M.M. (Ellie)8727411818
Foederer, E. (Emiel)87916841312
Friedel, F. (Floris)8825586495
Friedel, J. (Joost)8868750169
Gerritse, Y.A.J. (Youri)76634912003
Giskes, L. (Lucas)87906940
Gopalakrishna, S. (Sonalika)88257070
Griendt van de, S. (Sebastian)87686280
Groenendijk, F. (Floris)8719568993
Gupla, I. (Iresh)88686290
Hartog, D. (David)8658408948
Hensen, P. (Patrick)84540501209
Hompes, E. (Emma)88685630
Hompes, O. (Olivier)88685520
Houten van, D.E. (Diederik)78641311372
Hut, J.R. (Johan)73583071918
Huurne ter, I. (Ilias)88256080
Ibrahim, D. (Dilshad)8834342287
Ibrahim, G. (Geomerd)85978861783
Jasti, K. (Khyati Sri)8825652299
Jasti, S. (Shreyas)88255420
Jochems, H. (Huib)71347981558
Jong de, R.M. (Roel)81502741933
Jos, E. (Ernst)71612421884
Kelder, M. (Mika)88685740
Kerkhof, Y.K. (Yme)64025391510
Koek, M. (Mike)88749981841
Koekkoek, M. (Martin)81515391619
Kovacs, A. (Adam)88873400
Kreuning, P.H. (Patrick)74018121595
Krijnen, C. (Christian)86618511373
Kroeze, H. (Hugo)64024071264
Kulkarni, S. (Shreeansh)88748990
Kundu, S. (Swathi)87904960
Laan van der, A. (Arjen)87578701054
Leen van, G.J. (Guido)76683421766
Leeuwen van, J.M. (Han)61217641527
Lin, I. (Ian)87905180
Lindeman, J.W. (Johan)62745101941
Liu, L. (Luc)8790683200
Liu, W. (Winky)87906720
Loois, L. (Lies)8760290400
Loois, R.H. (Rob)88920150
Loois, T. (Teun)8741590850
Losekoot, P. (Pascal)75046292048
Lukacs, M. (Mirko)72651921803
Mali, N. (Neha)88256740
Mars, P. (Paul)75082591586
Müller, B. (Balthasar)88686620
Meer van der, M. (Melle)8817446661
Meijer, D. (Dylan)87907601596
Mikkili, S. (Surya)8737575450
Nagel, J.G. (Jan)73582631807
Nagel, Y. (Yvette)71619571922
Nagtegaal, C. (Kees)78630422239
Nijhuis, D. (Daniel)8868530696
Nijhuis, R. (Rayan)88685411098
Noel, G. (Gilbert)78641641639
Oosterom van, H. (Henny)62537750
Oudshoorn, F. (Frans)85134501649
Ozay, C. (Cem)88415140
Pandelaar, V. (Vincent)78795201985
Paturi, S. (Sai Sammanyu)88255090
Pradeep, S. (Srishti)87904520
Punter, C. (Kees)73837281581
Rademaker, T. (Tobias)88343860
Raj Chatterji, Y. (Yohaan)88344410
Rajesh, N. (Navneet)8825663300
Ramesh Kumar, T. (Tanish)87904410
Ramesh Kumar, V. (Vedanth)87904300
Rosdorf, T. (Thijs)8790628490
Sai Chintapandu, S. (Shrikan)88884510
Sai Chinthapandu, S. (Shrihan)88919710
Sanchez, R. (Richard)80300991673
Schemkes, F. (Finn)88685960
Schootbrugge van de, G.V. (Gabri)68099901819
Schwartz, E. (Emilian)8834430437
Seelam, L. (Laksya)87904740
Seelam, V. (Vrushik)87904850
Sentsov, G. (German)8803872705
Shringi, A. (Arnav)87373550
Shwartsberg, N. (Nathan)88585530
Simon, A.W. (Alfons)73718481502
Slagboom, A. (Bram)64018461301
Sliep, W.H. (Wim)67017171429
Slikker, W. (Willem)85068280
Snieder, P. (Peter)72773581520
Spit, V. (Vincent)87376412053
Sreenath, S. (Shreyansh)88884400
Stomphorst, J. (Jan)60090141384
Swart, A.C. (Ton)59850671726
Tanase, I. (Ion)87698821575
Terhorst, A.J. (Tom)64098211696
Terlouw, W. (Wouter)87735891132
Timmermans, T. (Taeke)8790738733
Titaria, A. (Anshuman)88686950
Ulenbelt, I. (Igo)86583861004
Veenvliet, J. (Jos)60814711367
Velamakanni, J. (Jeetesh)88256190
Verheijen, B. (Bram)88257180
Verma, V. (Aaryahi)88686730
Vermeulen, L.J. (Bart)79850541883
Vishwakarma, A. (Ashwin)88047630
Visser, T. (Teije)8868585467
Vogel, G.H. (Gert)78642851350
Vos de, M.A.C. (Michael)62798451929
Waall van der, R.W. (Rob)61929011731
Wagenaar, G. (Gerard)74487601827
Wagenvoorde, F.A. (Frits)76741171542
Wagenvoorde, G. (Guido)84803402040
Weerden van der, S. (Siebe)8834375392
Wiegand, J.C. (Hanke)8713320864
Wijk van der, W.L. (Wim)65856012045
Witte, B. (Boreas)88686400
Woldhuis, M. (Marnik)8820218910
Woudenberg, C. (Casper)87567041720
Yarrington, S. (Stephen)88607751482
Yildiz, M. (Bugra)88561661191
Niet opgekomen00000