Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Schuit, E. (Edwin)60673031765
Miltenburg, A.G. (Alexander)60984661947
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371892
Witte de, W. (Wiebe)71034591855
Tissink, A.J. (Arjan)72576131939
Sonder, A.J.A. (Peter)73558211939
Schuil, J.J. (Jeroen)73794711904
Porte, H. (Henrik)75870522191
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Piet, J.J.N. (Joeri)80772232023
Flohr, R.E. (Ron)81730111878
Grutter, T.J. (Tim)84069262174
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Porte, H. (Henrik)75870522191
Grutter, T.J. (Tim)84069262174
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Schuil, J.J. (Jeroen)73794711904
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371892
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Witte de, W. (Wiebe)71034591855
Schuit, E. (Edwin)60673031765
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Amerongen van, N. (Nicky)88474760
Ark van, A. (Andre)74223161823
Baltus, L. (Luuc)82547521230
Bartelink, H. (Hidde)86148700
Bügel, J. (Jeroen)79054692164
Beltman, A.R.A. (Guus)77656591867
Berben, D.M.M. (David)8544855758
Berben, M.A. (Angela)8737421958
Boevere de, L. (Luke)8823342303
Bos, M. (Martin)64287191646
Bosboom, A.G. (Ardin)82444562100
Boske ten, B.T. (Tim)88183260
Buitenen van, T. (Tom)87588160
Burer, A.R.M. (Audry)60167251953
Burger, S. (Sem)83769511714
Chatinier du, A.L. (Gunie)64203371892
Cloet de, J.L. (Jeanine)80642872029
Corpeleijn, A.W.F. (Andre)79008711404
Corpeleijn, M.F. (Maarten)76009121900
Dijk, W.R. (Rogier)67793332040
Dijkhuis, W. (Wemko)88251460
Doorn van, H.F. (Hans)62719361936
Driessen, C.L.M. (Chris)74462961250
Escher, J.B. (Jan)61083661518
Flohr, D.R. (Dennis)71035691846
Flohr, M.R. (Marcel)71035911778
Flohr, R.E. (Ron)81730111878
Fröberg, G.J. (Gert-Jan)83846401821
Gerritse, W.A. (Wouter)73139001614
Gevel van de, E. (Ed)61917791855
Grutter, T.J. (Tim)84069262174
Heijden van de, J. (Jesse)8434481976
Houweling, B. (Bart)86222511541
Huizen van, L.T. (Lutzen)82685681477
Ingen van, C.I. (Cor)61243381812
Jaarsveld van, H.G. (Henk)72408161847
Kara, A. (Anka)83780181387
Kölling, L. (Leonard)84827601126
Küchler, R. (Ruud)81203431708
Kepers, L. (Luc)82804591482
Kooijman, M.M.A. (Maxim)87875810
Krabbenbos, J. (Jan)74073561608
Lamme, W. (Wim)61717151880
Lanchava, T. (Tea)78635042254
Lardenoye, B. (Bert)74387061663
Leent van, D. (Dimitri)78598302186
Lieshout van, G.F. (Gerrit)85971270
Loedeman, A. (Bert)84988311402
Manuel, H. (Hans)71328291650
Manuel, R. (Rik)8545812860
Möhlmann, M. (Mathijs)88562760
Menses, D.F. (Djimmer)88206030
Miltenburg, A.G. (Alexander)60984661947
Niemeijer, R. (Rick)85333270
Nitrauw, B.F. (Ben)88205920
Nitrauw, L.A. (Lily)88812020
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881650
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Oosterhuis, T. (Ties)88541420
Os van, S. (Seth)88690580
Oskam, C. (Caspar)71902601810
Otten van, G.J. (Gerard)74452842068
Piet, J.J.N. (Joeri)80772232023
Porte, H. (Henrik)75870522191
Prior, H.R. (Richard)88436370
Reedijk, P.J. (Peter)74955102050
Rengers, S.A. (Seth)8616476704
Rinsum van, R. (Remco)79647371860
Roelandt, C.M.J. (Chris)82159111544
Sadler, M.D. (Matthew)80260402689
Schuil, J.J. (Jeroen)73794711904
Schuit, E. (Edwin)60673031765
Seijp van de, Q.W. (Quintin)87096131943
Sennema, R. (Remy)82511991811
Shahrizadeh, S. (Shahroez)74529071970
Snijders, J. (Jan)69171081725
Sonder, A.J.A. (Peter)73558211939
Tissink, A.J. (Arjan)72576131939
Tommel, D.K.J. (Dick)76851281554
Tonnon, R.P. (Rene)82421902060
Vandeputte, S. (Samuel)84882271901
Velde van der, S.G.F. (Sytze)60985101646
Verschoor, P. (Patrick)75758981581
Vries de, T. (Timo)87828951313
Werkhoven, S. (Stefan)88181281596
Willemsen, J. (Jasper)87829060
Witte de, W. (Wiebe)71034591855
Woestenburg, J. (Jochem)76558242050
Zwan van der, M. (Martijn)81936801551
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Hamers, G.J. (Gerard)60337751884
Oosten van, A. (Arend)61604622077
Amerongen-Jansen van, M.J.C. (Peggy)67986271976
Kuiken, J.C. (Hans)71243921772
Engelkes, W.E. (Wijnand)71832641736
Zuidema, R. (Roel)72251521856
Amerongen van, A.J.M. (Arjen)74045622008
Hoekstra, IJ. (IJntze)74332281931
Harnandan, S. (Sergio)80775751870
Veltman, W.J. (Willem-Jan)82742111818
Brouwer, J.M. (Jorn)83041531837
Vent de, R. (Rens)88204162018
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Oosten van, A. (Arend)61604622077
Vent de, R. (Rens)88204162018
Amerongen van, A.J.M. (Arjen)74045622008
Amerongen-Jansen van, M.J.C. (Peggy)67986271976
Hoekstra, IJ. (IJntze)74332281931
Hamers, G.J. (Gerard)60337751884
Harnandan, S. (Sergio)80775751870
Brouwer, J.M. (Jorn)83041531837
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Amerongen van, A.J.M. (Arjen)74045622008
Amerongen-Jansen van, M.J.C. (Peggy)67986271976
Awlad Issa, J.M.A. (Julian)88759440
Beimers, J. (Johan)86963470
Berends, G. (Dick)79708970
Berghout, B. (Bart)88774400
Bialkowski, N. (Nathaniel)87952480
Bijl, B.M.A. (Benjamin)88758890
Bijl, R.J.C. (Rover)88759000
Bilt van der, W. (Wouter)75101401892
Bisseling, S.N.O. (Stijn)88557810
Boer de, J. (Jaap)76260801606
Bor van den, O.P. (Otto)76340881728
Brand, N.W. (Niels)88634590
Brouwer, J.M. (Jorn)83041531837
Bruggeman, J.L.F. (Joost)8652105156
Cuypers, T. (Thijmen)8760334110
Dolmans, F.J.J.R.D. (Foppe)88557480
Dolmans, T.H.P.R.D. (Tjerk)88557590
Dool van den, G. (Gerrit)86066201406
Drie van, G. (Gerco)75876021265
Druyvesteyn, A.J. (Arnout)88413820
Duijl van, H.V. (Henri)62581861550
Egelie, P.L. (Peter)81053941777
Engelkes, W.E. (Wijnand)71832641736
Fiscalini, C.L.O. (Connor)88759110
Francissen, A. (Abe)8805863467
Gerlagh, J. (Joost)8717742981
Gier de, J.C. (Jarno)8627696426
Govaerts, P.F. (Paul)64912541696
Graal, W.C. (Willem)61037131473
Hacquebord, M.H. (Mika)88281930
Hamers, G.J. (Gerard)60337751884
Hamers, H.H. (Herman)62303231718
Harnandan, S. (Sergio)80775751870
Hart 't, S. (Samuel)8633317779
Heidenreich, T.F. (Timon)88441210
Hendrikse, G. (Gopal)88281600
Hoekstra, IJ. (IJntze)74332281931
Hoevenaars, J.F. (Jelle)8828182150
Holzinger, K. (Kai)8760213346
Hoogland, A.J. (Allard)78138391604
Houtgast, A.J. (Albert-Jaap)80171081563
Kaemingk, J.G. (Johann)86095571777
Keers, H. (Henk)59510661620
Klaassen, W. (Wim)78026301344
Koch, R.W.C. (Roger)88679580
Kodde, B. (Ben)87619400
Koksma, H.W. (Henk)85229981586
Konijnenberg, H.J. (Hidde)88281710
Kool, M. (Martin)82565121518
Krouwel, A.G.R. (Auke)88759220
Kuiken, J.C. (Hans)71243921772
Laan, C.C.G. (Co)76171150
Langen van, T.P.J. (Thomas)84335900
Lei, A. (Andy)88557700
Lensvelt, C.E.H. (Christine)86505760
Manssouri el, I. (Ismael)8799395175
Martinez, G. (Gerson)87229010
Megen van, M. (Marvin)80676971721
Olof, E. (Erik)80315071971
Oosten van, A. (Arend)61604622077
Oostenbrink, L.L. (Lute)88326480
Oskam, W. (Wendela)82256131518
Schalkwijk, J. (Jorn)88229240
Schollaart, S.L. (Suus)8588140395
Schuurman, W. (Warrie)83792061282
Smit, W.M.A. (Wim)74430071605
Snoek, R. (Ron)78459921565
Tros, K.J. (Kasper)88557920
Vandamme, L. (Lucas)88759330
Varkevisser, J.A. (Johan)88299310
Veldhuizen, J. (Jonathan)8803696356
Veldhuizen, M. (Michael)8759784588
Veltman, W.J. (Willem-Jan)82742111818
Vent de, R. (Rens)88204162018
Verlaan, P. (Philip)87932570
Vernooy, W. (Wiebe)80260510
Vijver van der, A.G. (Abraham)88679690
Vreede de, J.A.F. (Anton)83282871628
Weelden van, V.C. (Valentijn)88604780
Wiel van de, G.A.M. (Gerard)79909171486
Willemsen, G. (Gerard)85156391548
Witteveen, P.D. (Peter)62555461484
Wolters, J.B. (Jan Bernard)82171431563
Zuidema, R. (Roel)72251521856
Niet opgekomen00000