Selecteer uit onderstaand overzicht de 8 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Paternotte, S. (Stephan)61024702037
Doorn van, H.F. (Hans)62719361918
Dieleman, M. (Marco)64770752113
Kooijman, C.J. (Chris)69684232052
Officier, T.G. (Tom)71609891928
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862169
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551793
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221554
Dol, N.J. (Niels)75904841801
Reichardt, G.J. (Gert)84167491995
Beekes, A.M.G. (Albert)84405861765
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Dieleman, M. (Marco)64770752113
Doorn van, H.F. (Hans)62719361918
Kooijman, C.J. (Chris)69684232052
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862169
Dol, N.J. (Niels)75904841801
Reichardt, G.J. (Gert)84167491995
Officier, T.G. (Tom)71609891928
Paternotte, S. (Stephan)61024702037
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aksoy, A. (Abdüssamed)88562540
Aksoy, E. (Eyüp)88562650
Albul, A. (Alex)8789297301
Bakker, E. (Emma)88770000
Baryssenka, E. (Elza)8873480698
Beekes, A.M.G. (Albert)84405861765
Beurskens, M. (Maus)84899541656
Bhiwandkar, S. (Samarth)88734140
Bloemendal, N.J.J. (Nije)88902330
Bosch, P.E. (Elias)8775888539
Boshuis, M. (Max)88734690
Brink van den, A. (Andries)79584891384
Brink van den, C. (Cil)8824387679
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341598
Calis, C. (Cedric)88056871407
Davidyan, G. (Gregory)88769890
Dániel, E. (Erik)8746441394
Deelder, W.L. (Willem)8738004150
Dieleman, M. (Marco)64770752113
Diermen van, H. (Henk)73720681659
Dol, N.J. (Niels)75904841801
Doorn van, H.F. (Hans)62719361918
Doorn van, N. (Niek)78172161349
Duister, A.K.E. (Ed)76726651709
Evers, C. (Colin)8830822388
Floris, R. (Rob)83290241357
Graaf de, D. (Dick)73552162057
Grob, D.N. (Dylan)88777260
Hadida, E.T.M. (Elise)8673412523
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421485
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992435
Harutunian, L. (Levon)8622581372
Harutunian, M. (Maria)87892860
Heitinga, B.E. (Beer)83659621299
Hessing, A.A.J. (Anton)8441488800
Hoekstra, R.G. (Rosalie)88311190
Hoekstra, S.L. (Sven)8719172454
Holwerda, B.T. (Brent)8845430201
Hooning, J.J. (Joost)88751190
Hoorn van, C. (Casper)76273231614
Hotting, J.P. (P)88597410
Joosten, M.W. (Maarten)83660611232
Kalk, J.P. (Joris)8564479411
Kappel, J. (Jesimeel)88734030
Kleijne, J. (Jochem)88851950
Kok, J.J. (Jan)78340681386
Kooijman, C.J. (Chris)69684232052
Kool, J. (Jan)86062900
Kool, L. (Laurens)81742101567
Kosikhin, A. (Artem)8813255149
Koster, J.P. (Jaap)73841901732
Kreyfelt von, E.P. (Ernst)70510441708
Kroder, T. (Ties)88433730
Kruif de, M. (Mathis)88433620
Kruik, W. (Wessel)8830833119
Lambrechts, M. (Mario)79662111504
Lambrechts, M.G.J. (Rien)84649731011
Leenaerts, L. (Tim)88351560
Leeuwen van, D.M. (David)8845364638
Lende van der, D.W.P. (David)8533118626
Loedeman, A. (Bert)84988311426
Majoor, M. (Marco)80736261521
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862169
Nebolsin, J. (Jan)88935110
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401898
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881645
Officier, T.G. (Tom)71609891928
Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)72782931665
Ophem van, J. (Jos)79538911616
Pasman, C. (Coen)8873425102
Paternotte, S. (Stephan)61024702037
Paternotte, T.C. (Tim)8775899353
Peled, D. (Dan)88761750
Pijlman, L.K. (L)8688064417
Post, M.J. (Mark)8719150654
Quelle, P. (Pieter)79538801423
Raangs, R. (Raang)88194480
Reichardt, G.J. (Gert)84167491995
Roosma, J. (Jelle)88819830
Roosma, J. (Jelle)88820160
Saadi, H.F. (Hiba)88777150
Saadi, Y.R. (Yousri)87590140
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221554
Schueren de vander, C.W.B. (Christiaan)87826861252
Snijders, J. (Jan)69171081728
Steen van der, J.G. (Johan)61915261541
Tennekes, J.M. (Jelle)8803894275
Tennekes, M.J. (Mark)8622702562
Tolboom, N.J.H. (Nout)8751116476
Turculet, E.M. (Estera)88762080
Turculet, N.N. (Naomi Nore)88761860
Turculet, S.J. (Sara Jeni)88761970
Ustiuzhanin, A.L. (Arsenii)8789308232
Uyleman, L.O. (Luke)8824376175
Uyleman, R.L. (Richard)88194591227
Uzun, K. (Kirill)88777370
Veen van, L. (Lize)88351450
Velker, W. (Wim)60885881885
Veltkamp, M.S. (Mees)8796304784
Verbeek, H. (Harm)70764761793
Viljoen, P. (Pieter)88308110
Volk, J.R. (Jarno)88734580
Vosmer, B.P.H. (Boris)8659728685
Vries de, D.S. (Daniella)88820050
Vries de, L.M. (Léon)88351670
Vries de, M.R.J. (Mark)88433400
Wernsen, W.J. (Wilco)82649931698
Westendorp, S.G.J. (Sil)8843384175
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551793
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Wissink, H.J. (Henk)81980361281
Wit de, H. (Hans)85466920
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871379
Woudenberg, F.H. (Frank)83934291683
Wouters, F. (Florian)82226211656
Zwaal, O.G.J. (Olivier)88734360
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Oosterlaken, E. (Ed)67618761995
Schröer, M.J. (Marcel)75284992101
Steijn van, L.C.J. (Hans)80169761853
Goes, S.F. (Sten)80264692192
Wiering, J.O. (Jelle)80970341964
Oort van, M. (Marcel)81398021872
Verberne, B. (Bas)81692711857
Ercan, S. (Selman)85428202132
Ami l', M. (Martijn)86394441829
Ouwens, K.K. (Klaas)76367721893
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Goes, S.F. (Sten)80264692192
Schröer, M.J. (Marcel)75284992101
Wiering, J.O. (Jelle)80970341964
Ercan, S. (Selman)85428202132
Verberne, B. (Bas)81692711857
Ouwens, K.K. (Klaas)76367721893
Oort van, M. (Marcel)81398021872
Ami l', M. (Martijn)86394441829
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aalst van, A.G.B. (Bart)88392480
Aalst van, L.E.J. (Lenthe)88784960
Ami l', M. (Martijn)86394441829
Arendonk van, P. (Polle)86407201757
Baas, M.L.M. (Martin)76602681458
Baren van, C. (Coen)72938471661
Berg van den, A.J. (Arjen)79149511542
Bernacki, S.D. (Sebastian)88500061562
Bijl de, P. (Paul)8835915988
Boelhouwer, M.W. (Gert)83079151220
Bulk, J.C. (Jan)74419951541
Dankers, H.A.P. (Henk)61755101604
Ercan, S. (Selman)85428202132
Franssen, W.F. (Ward)8715586377
Goes, A.J. (Ad)82142721672
Goes, S.F. (Sten)80264692192
Goossens, W.J. (Wim)77316361396
Groenewegen, L.M.H. (Luuk)88705540
Groenewegen, T.C. (Thom)8811121439
Groot de, L.M.C. (Lana)88392700
Haaren van, G. (Gerard)80342791303
Halbersma, J. (Jaap)80342681452
Haselkamp van den, L.F.P. (Lucas)8777032581
Heer de, H.J.J. (Henk)70835601776
Heij de, M.T. (Mees)85969181600
Heijer den, C.A. (Rolinde)85429961600
Heijer den, J.E. (Julian)8577338459
Hoogendoorn, M.N. (Manuel)88873180
Hoosbeek, G.J. (Jan)80972981736
Hu, L.O. (Li-Ou)88136181494
Huizing, H.M. (Henk)76509291161
Jansen, B.J.H. (Bas)85971712002
Janssen, F.W.V.M. (Frans)83003691433
Kanada, N.K. (Nihar)88705870
Kanade, N.K. (Nihar)8812782242
Koene, W. (Wilma)79248841363
Kool, I. (Ina)79250271065
Kusters, R.S. (Roman)8775151427
Lenstra, A.H.K. (Xander)85330741435
Lind, J.J. (Jacco)84919561553
Mourits, M. (Mariet)79248951162
Nijs de, A.G. (Ton)84768751383
Nouhuys, C.J.P. (Caspian)88705650
Olst van, N.C. (Nathan)88200750
Oomen, A.J.M. (Ton)80168881161
Oort van, M. (Marcel)81398021872
Oosterlaken, E. (Ed)67618761995
Os van, J. (Jan)79078781326
Ossebaar, H.C. (Hans)61463601524
Ouwens, K.K. (Klaas)76367721893
Overbeek, G. (Gert)80688521367
Overmeer, H. (Henk)70580071543
Oxener, A. (Aldo)78561561524
Pieterse, M. (Mark)86325801720
Pool, J. (Jan)82821751648
Praat van, M.O.J. (Maarten)88436810
Reed, J.E. (Jim)88198001924
Rentrop, J.J.B. (Julien)88705431795
Rietveld, A.H.J. (Alexander)88819280
Rietveld, C.E.D. (Charlotte)88819390
Rijsdijk, C. (Cor)78861091229
Schröer, M.J. (Marcel)75284992101
Sprong, P. (Pia)77334291539
Spruijt, J.C. (Jan)88339241311
Steijn van, L.C.J. (Hans)80169761853
Super, J. (Jan)81024791069
Theunissen, M. (Marjolein)63892291767
Tuit, J.H. (Hans)72906681719
Veelenturf, W.J. (Wim)60036351533
Verberne, B. (Bas)81692711857
Verhoeven, J. (Jeroen)82022491172
Vink, W. (Willem)69392401612
Vos de, L. (Leo)77841391487
Weerden van, J.A. (Jur)84935951600
Wiering, J.O. (Jelle)80970341964
Windt van der, D. (Dick)83881821369
Niet opgekomen00000