Selecteer uit onderstaand overzicht de 4 spelers per team die elke wedstrijd gespeeld hebben door op de betreffende speler te klikken. Wanneer u spelers geselecteerd heeft kunt u de spelers rangschikken per bord, door ze te slepen.
Bord Thuis
Bord Uit


Naam Relatienummer ELO
Wel van der, C. (Chiel)86618730
Mink, N. (Nienke)8673456322
Verheggen, G. (Gijs)87764820
Hamel, S. (Sam)8782939189
Berg van den, J. (Jitse)8782950165
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Berg van den, J. (Jitse)8782950165
Mink, N. (Nienke)8673456322
Wel van der, C. (Chiel)86618730
Verheggen, G. (Gijs)87764820
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Beekhof, J. (Jouke)8758783432
Berg van den, J. (Jitse)8782950165
Bijleveld, J. (Jelle)8521392791
Bont, N. (Niels)84900310
Boss, R.J.M. (Rob)65340661498
Braak van der, A.F.M. (André)86446250
Breukers, A. (Thur)85056291601
Brouwer, S.R. (Sieb)88800360
Brown, M. (Mark)84636750
Burger, O. (Oscar)8563423675
Burger, R.J.P. (Rogier)84797901109
Duister, A.K.E. (Ed)76726651709
Foppele, H.J.B.A. (Harold)59515610
Graaf van de, M. (Marijn)87302160
Hamel, S. (Sam)8782939189
Harst, M. (Melle)88597080
Hodgson, O. (Owen)8775800682
Hoeven van der, N.E.G. (Norah)88597190
Hoeven van der, T.G.C. (Tobias)87302710
Kampen van, R.O. (Robin)81394392653
Keijzer, C. (Conrad)83536310
Koekkoek, A.A. (Ton)79400861399
Kok, T.F.L. (Frits)78021131576
Krijnen, C. (Christian)86618511393
Krom, B. (Bruno)86447680
Kruiswijk, M.J.E. (Martijn)84917471470
Lambrechts, M. (Mario)79662111481
Lier van, E. (Erik)84603861181
Losekoot, P. (Pascal)75046292050
Meeuwissen, H.J.L. (Henk)61307840
Meijer, M. (Marco)69057561806
Mink, E.J. (Eble)85283000
Mink, H. (Hessel)8528289630
Mink, N. (Nienke)8673456322
Olthof, D.J. (Dirk Jan)75827951719
Pijnenburg, I. (Ivar)8608017752
Pothof, T. (Tobias)88695750
Priester, R. (Ravi)8707094686
Prins, J. (Jonas)88122650
Prins, T. (Tijl)88122760
Roothaan, S.M. (Suzan)85831350
Schothorst, S. (Stan)88838200
Schram, W.R. (Walter)84562061645
Soepenberg, S. (Sven)8661895395
Soeteman, R. (Roman)88838310
Spijkerman, H.W. (Henri)69394491649
Spuij, T. (Thiebe)88596640
Timmerman, J.T.J. (Jan)84368351653
Tuijl van, M.A. (Max Albert)88234300
Verheggen, G. (Gijs)87764820
Vermulst, J.J.A.W. (Johan)74948610
Voorthuizen van, S. (Simon)66756691742
Wel van der, C. (Chiel)86618730
Willemsen, H. (Henk)74277501405
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
NO00
Harutunian, L. (Levon)8622581366
Pijlman, L.K. (L)8688064391
Dániel, E. (Erik)8746441362
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992404
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Niet opgekomen00000
Naam Relatienummer ELO
Aksoy, A. (Abdüssamed)88562540
Aksoy, E. (Eyüp)88562650
Albul, A. (Alex)8789297276
Bakker, E. (Emma)88770000
Baryssenka, E. (Elza)88734800
Beekes, A.M.G. (Albert)84405860
Beurskens, M. (Maus)84899541632
Bhiwandkar, S. (Samarth)88734140
Bosch, P.E. (Elias)8775888539
Boshuis, M. (Max)88734690
Brink van den, A. (Andries)79584891384
Brink van den, C. (Cil)8824387666
Bruin de, R.P. (Ruben)83000060
Buzogany, S. (Szabolcs)85887341560
Calis, C. (Cedric)88056871110
Davidyan, G. (Gregory)88769890
Dániel, E. (Erik)8746441362
Deelder, W.L. (Willem)8738004125
Dieleman, M. (Marco)64770752084
Diermen van, H. (Henk)73720681674
Dol, N.J. (Niels)75904841782
Doorn van, H.F. (Hans)62719361936
Doorn van, N. (Niek)78172161363
Duister, A.K.E. (Ed)76726651709
Evers, C. (Colin)8830822429
Floris, R. (Rob)83290241374
Graaf de, D. (Dick)73552162087
Grob, D.N. (Dylan)88777260
Hadida, E.T.M. (Elise)8673412502
Hadida, J.J.M. (Joost)85274421459
Hardeman, L.D. (Lucas)8758992404
Harutunian, L. (Levon)8622581366
Harutunian, M. (Maria)87892860
Heitinga, B.E. (Beer)83659621308
Hessing, A.A.J. (Anton)8441488800
Hoekstra, R.G. (Rosalie)88311190
Hoekstra, S.L. (Sven)8719172423
Holwerda, B.T. (Brent)8845430150
Hooning, J.J. (Joost)88751190
Hoorn van, C. (Casper)76273231614
Hotting, J.P. (P)88597410
Joosten, M.W. (Maarten)83660611181
Kalk, J.P. (Joris)8564479399
Kappel, J. (Jesimeel)88734030
Kleijne, J. (Jochem)88851950
Kok, J.J. (Jan)78340681395
Kooijman, C.J. (Chris)69684232051
Kool, J. (Jan)86062900
Kool, L. (Laurens)81742101567
Kosikhin, A. (Artem)8813255125
Koster, J.P. (Jaap)73841901770
Kreyfelt von, E.P. (Ernst)70510441681
Kroder, T. (Ties)88433730
Kruif de, M. (Mathis)88433620
Kruik, W. (Wessel)8830833150
Lambrechts, M. (Mario)79662111481
Lambrechts, M.G.J. (Rien)84649731011
Leenaerts, L. (Tim)88351560
Leeuwen van, D.M. (David)8845364464
Lende van der, D.W.P. (David)8533118562
Loedeman, A. (Bert)84988311402
Majoor, M. (Marco)80736261521
Mil van, L.H.F. (Lucas)72019862160
Nieuwenhuizen van, R. (Rene)68820401881
Nitrauw, P.K. (Peter)86933881650
Officier, T.G. (Tom)71609891936
Oosterhout, J.F.C.M. (Hans)72782931678
Ophem van, J. (Jos)79538911602
Pasman, C. (Coen)88734250
Paternotte, S. (Stephan)61024702033
Paternotte, T.C. (Tim)8775899306
Peled, D. (Dan)88761750
Pijlman, L.K. (L)8688064391
Post, M.J. (Mark)8719150639
Quelle, P. (Pieter)79538801423
Raangs, R. (Raang)88194480
Reichardt, G.J. (Gert)84167491984
Roosma, J. (Jelle)88819830
Roosma, J. (Jelle)88820160
Saadi, H.F. (Hiba)88777150
Saadi, Y.R. (Yousri)87590140
Schillemans, A.J.J.M. (Ton)75152221556
Schueren de vander, C.W.B. (Christiaan)87826861195
Snijders, J. (Jan)69171081725
Steen van der, J.G. (Johan)61915261541
Tennekes, J.M. (Jelle)8803894250
Tennekes, M.J. (Mark)8622702537
Tolboom, N.J.H. (Nout)8751116437
Turculet, E.M. (Estera)88762080
Turculet, N.N. (Naomi Nore)88761860
Turculet, S.J. (Sara Jeni)88761970
Uijleman, R.L. (Richard)88194591044
Ustiuzhanin, A.L. (Arsenii)8789308207
Uyleman, L.O. (Luke)8824376150
Uzun, K. (Kirill)88777370
Veen van, L. (Lize)88351450
Velker, W. (Wim)60885881850
Veltkamp, M.S. (Mees)8796304757
Verbeek, H. (Harm)70764761740
Viljoen, P. (Pieter)88308110
Volk, J.R. (Jarno)88734580
Vosmer, B.P.H. (Boris)8659728682
Vries de, D.S. (Daniella)88820050
Vries de, L.M. (Léon)88351670
Vries de, M.R.J. (Mark)88433400
Wernsen, W.J. (Wilco)82649931670
Westendorp, S.G.J. (Sil)8843384150
Wigmans, E.J.J.M. (Eddy)73777551773
Winkler, T.H. (Thomas)84214680
Wisman, J.G.J. (Hans)77776491901
Wissink, H.J. (Henk)81980361274
Wit de, H. (Hans)85466920
Woestijne van de, F.R.A. (Frank)69301871384
Woudenberg, F.H. (Frank)83934291655
Wouters, F. (Florian)82226211649
Zwaal, O.G.J. (Olivier)88734360
Niet opgekomen00000