SOS-Achttallencompetitie 2019/2020

1B - U.C.S. De Rode Loper 2

  • Selecteer 8 spelers voor dit team door op de betreffende namen te klikken (deze naam wordt vervolgens groen);
  • Nadat u 8 spelers geselecteerd heeft, verschijnt een pop-up;
  • In deze pop-up vult u uw eigen gegevens in en klikt u op "Inzenden".
Naam Geboren Geslacht Rating
Aart van, H.A.P. (Eric) 1968 M 1824
Akhavan, M. (Mojtaba) 1967 M 0
Aldenberg, H. (Hendrik) 1984 M 1671
Arts, B.J. (Bart) 1954 M 0
Attinger, R.R. (Roman) 1976 M 1612
Bakker, P.C. (Pieter) 1974 M 1612
Banialhosseini, S.A. (Amir) 1992 M 2068
Bergenhenegouwen van, V. (Victor) 1951 M 1755
Bijlsma, M. (Marcel) 1970 M 1614
Bikker, J.A. (Jaap) 1952 M 1642
Bonne Boizan, E.L. (Ernesto Luis) 1962 M 1960
Buys, P.R.M. (Paul) 1963 M 1731
Coul op de, T. (Thomas) 1974 M 0
Das, P.A. (Peter) 1978 M 1756
Dissel, H. (Henk) 1958 M 1928
Eefting, C. (Martijn) 1979 M 1876
El Madani, A. (Abderrahim) 1972 M 1720
Gelder van, A. (Arnold) 1959 M 1593
Gelder van, J.C. (Jacques) 1957 M 1705
Goudriaan, E.L. (Els) 1966 V 0
Gribling, S.T.M. (Simon) 1954 M 1802
Harten van, N.J. (Nico) 1935 M 1531
Harzevoort, J.M.A.G. (Mike) 1973 M 1962
Heesen, J.H.W. (Jos) 1956 M 1806
Hoek van, W.J. (Wim) 1940 M 1667
Hoogakker, P. (Peter) 1973 M 1804
Houdt van, R. (Ronald) 1959 M 1696
Houwers, A. (Arjan) 1988 M 0
Ibrahim, A.A. (Ashraf) 1983 M 1855
IJzerman, A. (Alex) 1963 M 1653
Ingen van, A.S.P. (Ton) 1965 M 1952
Jansonius, T. (Taco) 1969 M 1709
Jonkman, F. (Fred) 1966 M 1715
Kalel, O. (Oubida) 1976 M 0
Kamminga, J. (Jaap) 1977 M 1903
Können, T.D. (Timo) 1970 M 1842
Kerssies, J.R. (Johan) 1953 M 1607
Knight, D. (David) 1981 M 1872
Koenhein, P.J. (Piet) 1948 M 1348
Korte de, H.C. (Rene) 1980 M 1719
Kortsmit, T.W.W. (Thomas) 1991 M 0
Lagemaat van de, A.G. (Arend) 1994 M 1914
Lange de, R. (Roel) 1954 M 1661
Lingen van, H.G.K. (Henk) 1971 M 1509
Lutz, C. (Chris) 1960 M 1800
Meule van der, S. (Sjoerd) 1989 M 0
Mol, W. (Wim) 1992 M 0
Most van der, T. (Tom) 1996 M 0
Nijland, H. (Hans) 1954 M 1806
Oostenbrugge van, G.J. (Gert-Jan) 1970 M 1499
Ouderaa van der, A.P.M. (Toon) 1950 M 1636
Pearce, C. (Chris) 1946 M 1706
Plantema, M.R. (Marco) 1965 M 1823
Ploemacher, T. (Thomas) 1990 M 1623
Polders, J.A.M. (Jan) 1933 M 1391
Prins, J.H. (Jan) 1955 M 1943
Raat, M.H. (Marien) 1998 M 0
Ree van de, M.C. (Martijn) 1990 M 0
Regeling, C.N. (Chris) 1971 M 1771
Rots, M. (Micha) 1989 M 0
Ruiter de, R. (Rene) 1975 M 1333
Sanderse, J. (Jozua) 1994 M 0
Scholten, M. (Marcel) 1990 M 1818
Swinkels, M.J. (Marjolein) 1961 V 1551
Temming, J.F. (John) 1962 M 1750
Toby, A. (Almer) 1972 M 1697
Veenstra, T. (Tanja) 1962 V 1427
Vegt van der, S.J. (Seth) 1980 M 1827
Verboon, H.M. (Rik) 1993 M 0
Visser, W. (Wouter) 1993 M 1526
Volkers, C.R. (Kees) 1954 M 1718
Voorhoeve, A. (Stijn) 1965 M 1157
Vruggink, J.H. (Jaap Hein) 1971 M 1539
Vurpas, F. (Fanny) 1986 V 1634
Wal van de, G.J. (Geurt) 1956 M 1479
Wallace, M. (Mitchel) 1989 M 1764
Weelink, J. (Jeroen) 1982 M 1774
Weise, D. (Daniel) 1979 M 1829